Jump to content

У Кини уводе систем оцењивања лојалности верских храмова држави

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, o. Miroljub рече

 

Комуњаре, управо их тако називам. Од те црвене пошасти страдало је 100 милиона људи за последњих 100 година.

 

Зови их ти како хоћеш.Имаш и процену Порошенка да само Стаљин убио милијарду и по људи.Него напиш да ли ће бити рата у Америци пошто су они по некој анкети код вас67 одсто сматра да ће бити 20 одсто сматра да неће бити а десет одсто не сматра ништа.

 

Порошенко је изјавио да их је само Стаљин убио милијарду и по.Не смета мени антикомунизам него сам помислиои да си расиста али кад су деца комуниста онда разумем.Како је то хришћански

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, dilic рече

Склоните ово, да не види АВ, увешће и он

Не мора он ништа да уводи.Једини појам који везују људи и неуки за правосљавје је цезаропапизам.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, GeniusAtWork рече

Да не бисмо ми много филозофирали око Русије зашто овако или онако, ево шта један Рус каже о томе (иначе један од најчитанијих аутора на Quora):

Каже да ,,руси воле јаког вођу јер су кроз историју само под суровим вођама напредовали, а под мудрим назадовали".

А да ли је то заиста тако?

Прва неозбиљност у тексту је црно бела представа ствари. И уз то лаже, нпр. под Лењином и Стаљином нису напредовали, него су назадовали и пропали.

Па и није чудо кад се сам рекламира као чиновник тоталитаристичке пропаганде. Чега се паметан стиди... јел...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 30.10.2019. at 20:18, Grizzly Adams рече

ије ми јасно одакле толико фолозофирања по том питању...

Комунизам је зло. Сатанска превара. Што смо се уверили крваво у ХХ веку. Можда народи имају неке темпераменте, етносе и етосе, па нека имају и нека буду какви год хоће - али сви људи, какав им год био темперамент, треба да живе слободно. Нико нема темперамент да буде роб и потлачен.

Правдање комунизма је морално једнако негирању холокауста и нацистичких злодела.

Није ми јасно одакле толико фолозофирања по том питању...

Религија је зло. Сатанска превара. Што смо се уверили крваво у ХХ векова. Можда народи имају неке темпераменте, етносе и етосе, па нека имају и нека буду какви год хоће - али сви људи, какав им год био темперамент, треба да живе слободно. Нико нема темперамент да буде роб и потлачен.

Правдање религије је морално једнако негирању холокауста и нацистичких злодела.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, VaSa110 рече

Није ми јасно одакле толико фолозофирања по том питању...

Религија је зло. Сатанска превара. Што смо се уверили крваво у ХХ векова. Можда народи имају неке темпераменте, етносе и етосе, па нека имају и нека буду какви год хоће - али сви људи, какав им год био темперамент, треба да живе слободно. Нико нема темперамент да буде роб и потлачен.

Правдање религије је морално једнако негирању холокауста и нацистичких злодела.

312722.jpg

 

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, VaSa110 рече

Није ми јасно одакле толико фолозофирања по том питању...

Религија је зло. Сатанска превара. Што смо се уверили крваво у ХХ векова. Можда народи имају неке темпераменте, етносе и етосе, па нека имају и нека буду какви год хоће - али сви људи, какав им год био темперамент, треба да живе слободно. Нико нема темперамент да буде роб и потлачен.

Правдање религије је морално једнако негирању холокауста и нацистичких злодела.

Сви то знамо за религију, зато неки представници вера говоре да њихова вера није религија.Али мени те је жао јер си против Бога. То значи да си једном ногом већ у паклу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Grizzly Adams рече

Па где је реко да би им нешто радио?

То само комуњаре кад се са неким не слажу одма му ”нешто” раде. У цивилизованом свету људи могу да се не слажу са нечим и да не потежу нож или пиштољ.

Знам да је тешко да се схвати, ал ето и то постоји...

jel pod civilizvonaim podrazumevaš onu tiraniju debilizma  od USA?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Августин рече

Порошенко је изјавио да их је само Стаљин убио милијарду и по.Не смета мени антикомунизам него сам помислиои да си расиста али кад су деца комуниста онда разумем.Како је то хришћански

 

Пре сат времена, Иван ♪♫ рече

Каже да ,,руси воле јаког вођу јер су кроз историју само под суровим вођама напредовали, а под мудрим назадовали".

А да ли је то заиста тако?

Прва неозбиљност у тексту је црно бела представа ствари. И уз то лаже, нпр. под Лењином и Стаљином нису напредовали, него су назадовали и пропали.

Па и није чудо кад се сам рекламира као чиновник тоталитаристичке пропаганде. Чега се паметан стиди... јел...

 

пре 26 минута, Grizzly Adams рече

312722.jpg

 

eo joш једна руска молитва за егзорцизам,пошто видим да вас обузели демони, за успешност егзорцизма одврнути тон до даске

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 29.10.2019. at 23:58, александар живаљев рече

Негативни бодови су због прљавих тоалета (5 бодова)

Na stranu sve ostalo-ovo im nije loše :D.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Стаљиново унуче рече

 

 

eo joш једна руска молитва за егзорцизам,пошто видим да вас обузели демони, за успешност егзорцизма одврнути тон до даске

 

Pa kako nisi shvatio moju ironiju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Августин рече

Pa kako nisi shvatio moju ironiju.

ти си улетео грешком ,требао је да буде неко други

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Августин рече

Evo jedne moderne da nam ne kažu NATOvci da smo zaostali.

 

Када умрем сво ђубре света ће истоварити на мој гроб.А онда ће га ветар историје разнети.

Деда

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...