Jump to content

Писмо митрополита Амфилохија митрополиту Онуфрију, предстојатељу УПЦ

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 343
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

A naročito neću biti na optuženičkoj klupi

Нисам те ни за шта конкретно оптужио, само поставио питање за да или не, а ти исписао ваздан порука уместо одговора. Него, зашто мислиш о себи да си учинио нешто чиме би заслужио да будеш на оптуженичкој клупи?
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moglo je biti drugačije. Nema više, završili smo. Možeš da izigravaš mangupa i  budeš zlonameran, ali to ima svoju cenu. A cena je da nisi u mom vidnom polju. Naravno, to ti neće teško pasti, ali neće ni meni

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan :::. рече

Нисам те ни за шта конкретно оптужио, само поставио питање за да или не, а ти исписао ваздан порука уместо одговора. Него, зашто мислиш о себи да си учинио нешто чиме би заслужио да будеш на оптуженичкој клупи?
 

Gotovo je druže, nema više. Ende.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Vladan :::. рече

неке јаке аргументе

Тврда је то храна за тебе. 

 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Родољуб Лазић рече

Gotovo je druže, nema više. Ende.

Ја не могу ни да избројим колико си до сада пута то рекао разним људима и самом форуму и ништа... А Панарет се толико уздао у тебе да си ти његов јунак и узео да те брани и ништа... Ево каже да су твоји аргументи тврда храна а ти ниси изнео ни један аргумент него само: нећу да кажем, нећу да кажем, нећу да кажем. Па како то?
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Панарет рече

Тврда је то храна за тебе. 

Ја имам протезу, могу да крцам, када већ знаш који су дај убаци неки његов аргумент, адвокате @Родољуб Лазић-а.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Vladan :::. рече

Ја не могу ни да избројим колико си до сада пута то рекао разним људима и самом форуму и ништа... А Панарет се толико уздао у тебе да си ти његов јунак и узео да те брани и ништа... Ево каже да су твоји аргументи тврда храна а ти ниси изнео ни један аргумент него само: нећу да кажем, нећу да кажем, нећу да кажем. Па како то?
 

Naravno, i reći ću svima koji su zlonamerni kao što ste vas trojica. Znači, nema propitivanja, mangupiranja na moj račun, i sličnih fora. Može, ali onda smo završili. Eto kao što se sada desilo s tobom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Родољуб Лазић рече

vas trojica

Која сад тројица?? Панарет запенио у немоћи да ја наводно браним Зорана, исто као он тебе, али ко је трећи?
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vladan :::. рече

Ја имам протезу, могу да крцам, дај убаци неки његов аргумент адвокате @Родољуб Лазић-а.

То је твоја небулоза, с обзиром да нисте успели да поентирате ни на једној теми па сваку затрпавате оваквим питањима-пошалицама, а кад би се просејало од аргумената не би остало ништа. 

 

 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Панарет рече

То је твоја небулоза, с обзиром да нисте успели да поентирате ни на једној теми па сваку затрпавате оваквим питањима-пошалицама, а кад би се просејало од аргумената не би остало ништа.

Дај да чујемо те тврде аргументе @Родољуб Лазић-а. Немој ту сад да мењаш тезе и извлачиш се. Хајде, редом, агрументи Родољуба који су тврда храна су:
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Vladan :::. Је л да да не смете да дозволите дискусију о писму митрополита? О текстовима в. Максима? О ситуацији у ЦГ а да је не уређује Ђуровић? 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Панарет рече

@Vladan :::. Је л да да не смете да дозволите дискусију о писму митрополита? О текстовима в. Максима? О ситуацији у ЦГ а да је не уређује Ђуровић? 

Не спинуј кукавице. Дај те јаке агрументе. Рече да су јака храна, дакле знаш који су. Да чујем.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Vladan :::. рече

Не спинуј кукавице. Дај те јаке агрументе. Рече да су јака храна, дакле знаш који су. Да чујем.
 

.

Ti samo pokazi svoju hrabrost, ako mislis da je on nema, pa odgovori na njegovo pitanje. To ako hrabrost imas. Nemoj samo kao malo dete: 'ja sam prvi pitao'. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...