Jump to content

Интервју са Владиком Максимом: Аутокефалност као благослов јединства у различитости

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Хаеул рече

Наш народ се налази у таквој позицији да се наша политичка дискусија управо и своди на питања живота и смрти. 

Наш народ се налази на ивици и у приликама које јесу питање живота и смрти, али политичка дискусија и комуникација се не могу свести на то, то је потпуно погрешно, иако нас тако уче и такве моделе имамо на политичкој сцени и у медијима, па смо тако то и усвојили. Због тога и не умемо да разговарамо. Политичке одлуке се већ могу свести на питање живота и смрти, али то је друга тема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 265
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Vladan :::. рече

Ју бре какви противници далеко било :) размењујемо мишљења и то је све, опуштено... :ok:

Хипик! Ко се не слаже, тај је противник :catfight

пре 1 минут, Vladan :::. рече

Они се зову урредништво или адиминстрација а ово "особље" звучи као да смо, тешко нама, у некој болници... :)) 

Форумска хунта :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Хаеул рече

Закључавање токсичних политичких тема, посебно у ово време поста, је била одлична одлука. Свака част особљу форума.

Ипак, не треба губити из вида да је циљ напредњачких ботова управо то да надгласе и угуше гласове критике, што подразумева саботирање тема у којима се критикује ова велеиздајничко-штеточинска власт или низ сличних метода.

Сматрам да је одлука добра, јер је ово црквени форум на коме политика - у оном савременом значењу - не може и не сме бити главна тема, али чињеница је да су овим ботови постигли успех, јер смо ускраћени за једно од малог броја места на којима се издајници на власту могу критиковати отворено и без страха.

Шта уопште коментаришеш у овој теми о томе. Стварно антивучићевство постаје јерес.:D

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Milan Nikolic рече

Шта уопште коментаришеш у овој теми о томе.

Па где си досад Милане :)))

Одох ја, лаку и благословену ноћ вам желим свима :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, АлександраВ рече

Наш народ се налази на ивици и у приликама које јесу питање живота и смрти, али политичка дискусија и комуникација се не могу свести на то, то је потпуно погрешно, иако нас тако уче и такве моделе имамо на политичкој сцени и у медијима, па смо тако то и усвојили. Због тога и не умемо да разговарамо. Политичке одлуке се већ могу свести на питање живота и смрти, али то је друга тема.

Види, није проблем толико како разговарамо, већ то што уопште не разговарамо. Режим контролише све медије, и користи их као платформе за пљување својих противника; противницима преостаје само интернет, а једина интеракција одвија се на релацији противник режима--сенвичар (или пак залуђеник), па се не треба чудити што је квалитет "дискусије" такав какав је.

Лично још нисам наишао на неко словесно биће које је истински свесно свега онога шта овај режим ради, и подржава га.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Milan Nikolic рече

Шта уопште коментаришеш у овој теми о томе. Стварно антивучићевство постаје јерес.:D

А где бих друго, кад су све релевантне теме закључане? 

Можда, али мања од вучићевства, свакако. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Milan Nikolic рече

Нијећемо сад о томе.

Милан једва успева да сакрије радост што се на форуму не прича о политици :);) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...