Jump to content

Sta vas usrecuje? Da li cesto radite ono sto vas cini srecnim?

Оцени ову тему


Saraa

Препоручена порука

Ima onih koji plaču što ruže imaju trnje, a ne vesele se što trnje ima – ružu.[emoji3]
Ja sam padala dosta kao mala u trnje tako da ja ipak placem sto ruza ima trnje [emoji23] ali svidja mi se to sto si napisao, kapiram poentu[emoji16] generalno cvece ne volim. Volim buket ali u njemu neki cizburger, sok, pomfrit [emoji23][emoji23][emoji23] to je pravi buket.

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Saraa рече

Imam trnje ;)

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Mnoge to rekose....

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Saraa рече

Ne razumem te al nema veze

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Jaoo, kad mora da crtam. joooj

Mnoge rekose da imaju trnje, pa ih upurni ubrase. 

 

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Saraa рече

cizburger, sok, pomfrit

nesto ovako:D

153444-m.jpg

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jaoo, kad mora da crtam. joooj
Mnoge rekose da imaju trnje, pa ih upurni ubrase. 
 
Ko voli cvet on ga zaliva i pruza ljubav, ne bere ga :)

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Saraa рече

Ko voli cvet on ga zaliva i pruza ljubav, ne bere ga :)

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Oke, lepo receno. A sta ako nije u njegovoj basti? Ne mozes ga negovati u tudjoj??

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, ronin рече

nesto ovako:D

153444-m.jpg

Ma bre kupuj cvece, pusti to.  Nije romantika u hrani.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oke, lepo receno. A sta ako nije u njegovoj basti? Ne mozes ga negovati u tudjoj?[emoji4]
Pa ko posadi taj nek neguje [emoji16]

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Saraa рече

Pa ko posadi taj nek neguje emoji16.png

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Aham, znaci jos nisi posadjena. ??

Dobro, nadam se da cemo ovde naci  nekog mladog vrtlara koji ce da te neguje. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Saraa рече

Neke devojke nisu ljubitelju cveca, postoje i drugi nacini da se bude romanticanemoji4.png

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

Kao na primer?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Aham, znaci jos nisi posadjena. [emoji16][emoji16]
Dobro, nadam se da cemo ovde naci  nekog mladog vrtlara koji ce da te neguje. [emoji4]
Nisam na te stvari mislila. Mislila sam na ljubav, podrsku i postovanje pre svega. A inace imam veoma dugu vezu, ne treba mi nikakav vrtlar :)

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao na primer?
Kao na primer izlivi neznosti, neko iznenadjenje, vecera, odlazak na neko lepo mesto, izlet, lepa poruka itd..

Послато са ATU-L21 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...