Jump to content

Koliko ste visoki ? Anketa samo za muškarce

Оцени ову тему


Visina   

56 члановâ је гласало

  1. 1. Koliko si visok poštovani člane ?

    • Visok sam od 150 -160 cm
      1
    • Visok sam od 160 -170 cm
      1
    • Visok sam od 170 -175 cm
      4
    • Visok sam od 175 -180 cm
      9
    • Visok sam od 180 -185 cm
      15
    • Visok sam od 185 -190 cm
      7
    • Visok sam od 190 -195 cm
      7
    • Visok sam od 195 -200 cm
      1
    • Visok sam od preko 200 cm
      0
    • Žensko voajersko dugme. Ako si žensko pritisni ovde i budi fina.
      11


Препоручена порука

  • Одговори 193
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, Vladan :::. рече

додуше закхеј је био "старешина цариника и богат"

U tome i jeste fora..bio je ugledan covek u drustvu...a od uglednih ljudi drustvo bas ne ocekuje da se penju po drvecu...jel...poenta je da mu je bila veca zelja da se sretne sa Hristom nego da odrzi imidz

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Adelaida рече

U tome i jeste fora..bio je ugledan covek u drustvu...a od uglednih ljudi drustvo bas ne ocekuje da se penju po drvecu...jel...poenta je da mu je bila veca zelja da se sretne sa Hristom nego da odrzi imidz

Ne znam baš koliki je ugled mogao imati starešina carinika u judejskoj zajednici Hristovog vremena.

Drugo, čini mi se da je penjanje i želja da vidi Hrista bila više plod znatiželje "da vidi ko je On" nego želje za susretom koji on sigurno nije ni očekivao. Tek kad mu se Hristos obraća i posle sedi i jede sa njim dešava se promena kod Zakheja. Mada sve ovo sad nema veze sa visinom. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Broken рече

Ne znam baš koliki je ugled mogao imati starešina carinika u judejskoj zajednici Hristovog vremena.

међу народом као цариник тешко да је имао углед али међу "елитом" као неко ко је макар богат сигурно да, али њега изгледа није било брига ни за једно ни за друго...

пре 8 минута, Broken рече

Mada sve ovo sad nema veze sa visinom. :)

па ти си опет вратио закхеја у тему, шта се сад буниш ;) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Broken рече

Drugo, čini mi se da je penjanje i želja da vidi Hrista bila više plod znatiželje "da vidi ko je On" nego želje za susretom koji on sigurno nije ni očekivao. Tek kad mu se Hristos obraća i posle sedi i jede sa njim dešava se promena kod Zakheja.

могуће је ово а могуће је и да је закхеј већ на неки начин био спреман или да кажем ту негде зрео за промену и зато га и христос и позива и чини да се тај процес испуни до краја...

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šetam ja danas sa ženom, ćerkica vozi bicikl. Lepo vreme, 13 u plusu.

Na gradskom trgu stoje dva izrazito visoka jehovina svedoka, muškarac i žena, mladji od mene. Stoje pored one svoje pokretne tezge na točkovima.

Pomislim, zašto ne bih malo komunicirao sa njima na teološke teme. Voleće oni sigurno.

Priđem, kao gledam one njihove časopise ... Probudite se...nešto piše kao naslov Želite srećan život ?

"Khm...khm.." nakašljem se namerno kako bih privukao pažnju lepo obučenih ljudi.

"Odakle crpite svoje učenje o tome da Bog nije Sveta Trojica?" Uljudno ću ja.

Muškarac me pogleda iznenađeno.

"Šta te boli d*pe." prilično hladno će on.

Ja u šoku. "Kako...izvinite ...?"

"Kažem, šta te boli d*pe!" nisam stigao ni da se saberem a ona će:"Ajde šetaj buljavi.Šeeeetaj." pokazujući mi rukom da se udaljim i dok sam odlazio poluokrenut i zapanjen gledajući ih povređeno, šaka joj se polako transformisala u položaj gde je srednji prst bio vidno uzdignut.

Vratim se tako pogubljen kod žene i ćerke i sve dok nismo ušli u Lidl mislio sam o ovom događaju.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Broken рече

Šetam ja danas sa ženom, ćerkica vozi bicikl. Lepo vreme, 13 u plusu.

Na gradskom trgu stoje dva izrazito visoka jehovina svedoka, muškarac i žena, mladji od mene. Stoje pored one svoje pokretne tezge na točkovima.

Pomislim, zašto ne bih malo komunicirao sa njima na teološke teme. Voleće oni sigurno.

Priđem, kao gledam one njihove časopise ... Probudite se...nešto piše kao naslov Želite srećan život ?

"Khm...khm.." nakašljem se namerno kako bih privukao pažnju lepo obučenih ljudi.

"Odakle crpite svoje učenje o tome da Bog nije Sveta Trojica?" Uljudno ću ja.

Muškarac me pogleda iznenađeno.

"Šta te boli d*pe." prilično hladno će on.

Ja u šoku. "Kako...izvinite ...?"

"Kažem, šta te boli d*pe!" nisam stigao ni da se saberem a ona će:"Ajde šetaj buljavi.Šeeeetaj." pokazujući mi rukom da se udaljim i dok sam odlazio poluokrenut i zapanjen gledajući ih povređeno, šaka joj se polako transformisala u položaj gde je srednji prst bio vidno uzdignut.

Vratim se tako pogubljen kod žene i ćerke i sve dok nismo ušli u Lidl mislio sam o ovom događaju.

 

 

 

Нашао си са прашинарима да расправљаш о темама о којима само њихови шефови знају.

Мени недавно један чича, Јеховин свједок такође, даде неки летак и каже:"Узми, прочитај", а ја гледам у летак, погледам у чичу и кажем:"Ја сам комуниста" и одем. Са летком. Ипак сам га прочитао донекле.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Broken рече

Lazem. Nije ovako bilo kao sto sam napisao gore.

A taman sam htela da prokomentarisem da ce skoro propast sveta ako se i Jehovini svedoci tako ponasaju :smeh1:

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 8 months later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...