Jump to content

Ove rečenice muškarci ne žele da čuju od svojih lepših polovina

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 4 минута, Paradoksologija рече

Mora da sam bezosećajna trupica. ne_shvata

Трупкиња?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Ronald рече

Meni je prva asocijacija na ovaj forum filozofiranje oko musko-zenskih odnosa, jer pored nekoliko tema sa velikim brojem strana ima i ovih malih bas mnogo ili se pretvore u to bez obzira na naslov i tekst.

Tako nekako. Pitam se koliko su ljudi bili optereceni romanticnim ljubavima pre interneta, a koliko pre produkcije filmova, bilo bi sjajno kadq bi se moglo uporediti :)

 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Liga Džentlmena рече

Slazem se al nemoj bre Milojevica da diras, on covek pokusava da pomogne, a cim neko pokusava da pomogne vi ga odmah izvrnete na zezanje. :nene:

Ne valja vam posao.

Znam neke situacije gde je nekima mnogo bolje bilo da im neki "Milvojević" nije pomagao ,Bolje je pokloniti devojci cvet,nego čitati Milivojevićeve analize,pa lupati glavu šta uraditi.Samo spontano i opušteno      :1405_love:

  • Свиђа ми се 1

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Нифада рече

Znam neke situacije gde je nekima mnogo bolje bilo da im neki "Milvojević" nije pomagao ,Bolje je pokloniti devojci cvet,nego čitati Milivojevićeve analize,pa lupati glavu šta uraditi.Samo spontano i opušteno      :1405_love:

Ma to da. Nego pokusavam da kazem da je bitno da se ljudi prilagode jedno drugom. Znas vec kad ima prilagodjavanja ima i paznje i neznosti i cveca, a tada analize nisu potrebne. Ali nisu na odmet da se procitaju, prvo i osnovno pravilo je raditi na sebi. Evo cvet za tebe. :1405_love:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Liga Džentlmena рече

Ma to da. Nego pokusavam da kazem da je bitno da se ljudi prilagode jedno drugom. Znas vec kad ima prilagodjavanja ima i paznje i neznosti i cveca, a tada analize nisu potrebne. Ali nisu na odmet da se procitaju, prvo i osnovno pravilo je raditi na sebi. Evo cvet za tebe. :1405_love:

Verujem da radiš na sebi ::)

.:hvala:

  • Свиђа ми се 1

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Нифада рече

Verujem da radiš na sebi ::)

.:hvala:

Borim se sa svojim manama. :)

Cilj mi je da ih pobedim, neke sam uspeo da ugusim, neke kontrolisem a neke ne mogu. Izacicu kao pobednik, tek kada ih se resim.

Nema na cemu, svaka dama zasluzuje mali znak paznje. :) 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, JESSY рече

Sanjče, u prevedom znacenju to bi bila bezuslovna ljubav....:)

A gresna ja...daleko od toga da bezuslovno volim. Zato mora nekad i :svadja:...pa nek nam je na korist i spasenje :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Сања Т. рече

A gresna ja...daleko od toga da bezuslovno volim. Zato mora nekad i :svadja:...pa nek nam je na korist i spasenje :)

Hoces da kazes da je posle svadje sve sladje? :)

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Liga Džentlmena рече

Hoces da kazes da je posle svadje sve sladje? :)

Posle toga smo najvise razmisljali o recenom :scratch_head:.

E,  a posle- 0122_tuk;  :mazenje:;  :pecanje:  ;  ...  i tako...- neko vreme :)))....

E , a jos kasnije posle- :0201wink:;  sFun_bat ; :0120_angryy:.....

Pa onda- :bu: ; :cmizdrenje: ;  :1405_love:.......

 

A zatim...........:suncanje:

 

I tako...prodje zivot .

Tu samo  :babuska:molimoli  ;  :pop:  pomaze. 

 

:)))   ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Сања Т. рече

Posle toga smo najvise razmisljali o recenom :scratch_head:.

E,  a posle- 0122_tuk;  :mazenje:;  :pecanje:  ;  ...  i tako...- neko vreme :)))....

E , a jos kasnije posle- :0201wink:;  sFun_bat ; :0120_angryy:.....

Pa onda- :bu: ; :cmizdrenje: ;  :1405_love:.......

 

A zatim...........:suncanje:

 

I tako...prodje zivot .

Tu samo  :babuska:molimoli  ;  :pop:  pomaze. 

 

:)))   ;)

E ovo volim. Kada neko prica iz iskustva, ali ti si to slikovito prikazala. Hehe bas simpaticno. ;)

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

Borim se sa svojim manama. :)

Cilj mi je da ih pobedim, neke sam uspeo da ugusim, neke kontrolisem a neke ne mogu. Izacicu kao pobednik, tek kada ih se resim.

Nema na cemu, svaka dama zasluzuje mali znak paznje. :) 

На друштвеним мрежама,форумима и сл,бар је то лако.Наравно,неким речима не треба придавати већи значај него што имају,нити неки смисао који немају.

Посебно када кратко уђеш у комуникацију са неким који се зове Лига џентлмена,ни мање,ни више.

Иначе,када се дође на ниво да неко мисли да зна шта неко мисли,онда се ту много тога што неко мисли да мисли припише некоме ко мисли да не мисли и сл.

 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Нифада рече

На друштвеним мрежама,форумима и сл,бар је то лако.Наравно,неким речима не треба придавати већи значај него што имају,нити неки смисао који немају.

Посебно када кратко уђеш у комуникацију са неким који се зове Лига џентлмена,ни мање,ни више.

Иначе,када се дође на ниво да неко мисли да зна шта неко мисли,онда се ту много тога што неко мисли да мисли припише некоме ко мисли да не мисли и сл.

 

Verovatno si rekla nesto pametno ali ne mogu da pohvatam sta? Jel moze pojasnjenje? :)

  • Хахаха 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Paradoksologija рече

Misliš da bi tekst možda bio prihvatljiv(iji) kad bi naslov bio "Kako da ne trigerujete muškarca koji vuče traume iz detinjstva i ne ponaša se kao punoletna u zrela osoba, a neće da ide na terapiju"? 

:stadaradim::D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Neša_ рече

Zato što su naviknuti da se oslanjaju na drugoga.

verovatno...

  • Свиђа ми се 1

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...