Jump to content

Срећа и инспирација

Оцени ову тему


Препоручена порука

Не знам где бих друго поставила ову тему.

Елем, Андрић је рекао да је најбољи када је очајан.

Ја имам проблем са инспирацијом већ две године. Кад сам срећна нисам креативна. Нисам чак ни умела да смислим текст за позивнице за сопствено венчање. Смислио га младожења. Мада понекад нешто напишем и људи ми кажу да је то лепо, али то није оно некадашње. Признајем да више немам ни толико времена. Признајем и да сам се мало олењила. А и немам више потребу ни да читам ни да пишем као некада.

Каква су ваша искуства?

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 months later...
  • Одговори 37
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Супер тема... 

Код мене је срећа окидач за инспирацију у много чему. Тада некако све стижем, ваљда и због тога што готово да немам потребу да спавам...

А туга ме спутава, блокира ме...када се вратим мислима уназад кроз живот, неких такбих периода се готово и не сећам, слично као да сам их преспавала...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milica Bajic рече

Супер тема... 

Код мене је срећа окидач за инспирацију у много чему. Тада некако све стижем, ваљда и због тога што готово да немам потребу да спавам...

А туга ме спутава, блокира ме...када се вратим мислима уназад кроз живот, неких такбих периода се готово и не сећам, слично као да сам их преспавала...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, gothic88nika рече

Meni su inat, bes i osecaj nemoci okidac za nesto veliko... Znam... nisam ni ja ponosna na to...

То раде неки људи које познајем, агресијом против депресије :)

Мислим да је врлина и умети препознати таква осећања у себи, поготово за младог човека у данашњем свету, а камоли то све преусмерити у нешто позитивно, велико. Само напред. 

Ове моје фазе вегетирања трају предуго. Не кажем да су нешто лоше, али уме да потраје....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milica Bajic To i ja mislim, ali rekoh, da ne ispadnem filozof... Koliko god imala lose faze, uvek sam gledala da to usmerim na nesto pozitivno... Za razliku od nekih koji svaki pad koriste kao izgovor za narkomaniju i sl.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, gothic88nika рече

@Milica Bajic To i ja mislim, ali rekoh, da ne ispadnem filozof... Koliko god imala lose faze, uvek sam gledala da to usmerim na nesto pozitivno... Za razliku od nekih koji svaki pad koriste kao izgovor za narkomaniju i sl.

Мене једино чупа што све те дроге сама у глави стварам, за то још не апсе :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, gothic88nika рече

@Milica Bajic Moje ´´droZe´´ izazivaju pucanje dugmeta na pantalonama i zovu se Lilly Bananice od 100 kinti... xD

Обавезно ћу да пробам :1319_womens:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 12.7.2018. at 10:50, Изида рече

Елем, Андрић је рекао да је најбољи када је очајан.

Мени су најдирљивије песме написане у болу и немоћи. Неколико пута сам писала понешто кад сам била тужна. Онако да извриштим на папир све оно што ми је на души.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milica Bajic@gothic88nika  хтела сам тебе, али сам нас обе таговала.. нмвзе, прочитаћу и ја опет..

Знаш шта, најбоља дрога за инспирацију је заљубљеност. Није лака за "завршавање" ;) али може да се налети. То обавезно да пробаш. Нису лоше ни чоколадице у међувремену. Још ако се нађе неки добар френд/ца за винце...их..

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Lady Godiva рече

Мени су најдирљивије песме написане у болу и немоћи. Неколико пута сам писала понешто кад сам била тужна. Онако да извриштим на папир све оно што ми је на души.

Ух ух ретки су они који умеју да се изразе а да не звуче патетично у болу. Није да ја сумњам у тебе, бритког си језика и врцавог ума :) али рецимо ја своје неке жврљотине из таквих периода никада не читам... Можда да поделиш са нама па да видимо?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...