Jump to content

Za vreme Hirotonije u Novom Sadu nepropisni parkiran vozni park SPC od sigurno milion evra

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 минута, obi-wan рече

Potpuno promasen tekst, naglaseno patetican i politikantski. Episkopska sluzba, kao i sve ostale u Crkvi, omedjena je jasnim okvirom jevandjelskog etosa, episkop mora da je primer svima u svemu, pa i u skromnosti. I tu nam se svaka dalja prica i pravdanj zavrsava...

Pa i Isus nije bio skroman,mogo čovek peške da ide a ujahao na magarcu u Jerusalim.Neće ti proći ova podmetačina Judo.Radiš za bljuc priznaj!!!!

  • Хахаха 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Petar-M рече

Скоро сам прочитао овај текст и врло радо ћу га овде изнети.

 

"Чак ни у комунизму, том богоборачком хаосу системског одбацивања сваког подсећања на патријархалну цивилизацију, монархијско и традиционално друштвено устројство и славну прошлост истинске Србије - није било оволико напада на епископе, свештенство и, посебно, актуелног патријарха наше мученичке и родољубиве Цркве Православне. И само наши епископи (последње легитимне вође српског народа) морају да се правдају сваком уличару и безвезњаку што возе аутомобиле које најнормалније могу да имају сви припадници друштвене елите - осим њих. И да објашњавају и левима и деснима ”зашто су били на разговору” са представницима других религиозних организација, зашто ”нису ово” или зашто ”јесу оно”... - до бесвести и назад. И није било никаквих ”псеудо-зилота”, ни згражања над сваком теолошком ситницом и размаженог револта због тобожње ”издаје православља” од стране наших архијереја. Када читам какве све увреде изговарају најгори, најбезвезнији и најнезаслужнији међу нама на рачун својих духовних пастира и предводника (и то из редова ”православних верника”) осећам се као да сам у лудници или најгорем оделењу затвора (у коме се чувају безумне убице, мрачни садисти и најгори олош).Тако на нашу Свету Цркву нису насртали ни најгори међу комунистичким отпадницима од српства и прваославља, да не помињем да у оно време сви ти професионални и добровољни мучитељи свештенства макар за себе нису тврдили да су хришћански верници. То би било превише чак и за њих, онакве. Једино су усташе имале оволико мржњу и овакав став према српским архијерејима и нашем свештенству.
Г.Вуковић"

Како глупав и отрован текст, пријатељу. Као кад политичари и тајкуни правдају своја недела.

''Нас напада онај део народа који не жели добро својој држави, ми радимо транспарентно, они су зли, они, они руше све што смо ми изградили... они, они, кмее... кмее...'' хД

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Жељко рече

Хвала Богу па неће још и неће међу Србе. Ако и буде долазио, доће неком другом народу. 

12:smeha:

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Кратос рече

Nije problem što narod popovima daje pare nego na šta ga oni troše propovedajući skromnost ...ti bi u toj svojoj paranoji nekog napadanja na Crkvu od strane ne znam ni ja koga proglasio i Patrijarha Pavla za Judu.

Kako lepo reče čovek,sreća bar se zavetovaše na skromnost pa sad se voze u džipovima od 60,70 hiljda jevrića al dobro ima i onih od 100 tisuća...i tako ispuniše zavet Hristu.....:0212_rolleyes:

 

Само ми нађи неки документ где је то патријарх Павле и кад рекао.

А то што ме набеђујеш да сам параноичан теби на част.

Не живиш ти са војвођанерским усташама, и знам како бисте нам ви Београђани помогли да овде код нас избије неки русвај.

Можеш да подмећеш шта хоћеш, али то не оправдава вашу лудост у подршци војвођанским усташама у прогону СПЦ.

Ја  с тим ликовима живим од младости своје и знам како дишу и како мисле. Оног дана, ако не дај Боже успеју да ударе границу код Земуна, и ви доле јужно ћете брзо схватити како они мисле, а поготово шта о вама мисле. У Маџарску и Немачку ћете ићи преко Бугарске.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, obi-wan рече

Imas prolaznu iz NZ ako uspes da objasnis kakve ovo veze ima sa papreno skupim i nenormalno luxuznim (episkpskim) limuzinama...

Ти имаш пролазну у животу када укапираш да својим слагањем са овим спиновима идеш на руку непријатељима цркве.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, nikola888 рече

Gle cuda direktor verujuci covek pa i ja sam verujuci pa mi to ne daje za pravo da se nepropisno parkiram i to po tartan terenu ,,tako nesto sam mogao da ocekujem od bahatih kriminalaca i novokomponovih bogatasa al ne i od vladika ! Sad cu ja lepo kad mi ovi iz parking servisa pisu kaznu da se pozovem na to da sam verujuci covek bas da vidim da li ce mi uvaze argument !!

 

Ти си најобичнији трол.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, todor рече

Администратор, а трол... :/  То још нисам виђ'о.

Нико овде никад није подржавао луксуз врха клира СПЦ.

Но ови напади на СПЦ нису ту због добробити цркве или верника, већ просто због мржње према истима.

Не браним ја возни парк СПЦ, нисам то никад радио, а и што бих.

Него вам указујем да идете на руку онима који од вас праве бесну руљу ради разапињања СПЦ.

Једног дана остаће попови и без кола и без парохија, а ви ћете остати без попова. Тада ће и ваш удео у овој хајци бити терет на вашим душама.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Жељко рече

Нико овде никад није подржавао луксуз врха клира СПЦ.

Но ови напади на СПЦ нису ту због добробити цркве или верника, већ просто због мржње према истима.

Не браним ја возни парк СПЦ, нисам то никад радио, а и што бих.

Него вам указујем да идете на руку онима који од вас праве бесну руљу ради разапињања СПЦ.

Једног дана остаће попови и без кола и без парохија, а ви ћете остати без попова. Тада ће и ваш удео у овој хајци бити терет на вашим душама.

 

Mi im idemo na ruku, je li? Matori, sad bi ti rek`o nesto sto se ne prica prijateljima.

Na ruku im idu besni popovi i jos besnije vladike, koji i daju povod da se pljuje po Crkvi! End of stori.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Жељко рече

Ти имаш пролазну у животу када укапираш да својим слагањем са овим спиновима идеш на руку непријатељима цркве.

Vidi moj prethodni post, ne ponavljam poruke, to je samo za premium korisnike, kad mi plate mesecnu pretplatu.

A dodacu ti gratis - mi koji sad ipak kritikujemo to besnilo, idemo na ruku i na korist Crkvi.

Pitanje za sledeci kolokvijum - kako to? Vreme imas neograniceno. :D

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, Жељко рече

Само ми нађи неки документ где је то патријарх Павле и кад рекао.

А то што ме набеђујеш да сам параноичан теби на част.

Не живиш ти са војвођанерским усташама, и знам како бисте нам ви Београђани помогли да овде код нас избије неки русвај.

Можеш да подмећеш шта хоћеш, али то не оправдава вашу лудост у подршци војвођанским усташама у прогону СПЦ.

Ја  с тим ликовима живим од младости своје и знам како дишу и како мисле. Оног дана, ако не дај Боже успеју да ударе границу код Земуна, и ви доле јужно ћете брзо схватити како они мисле, а поготово шта о вама мисле. У Маџарску и Немачку ћете ићи преко Бугарске.

 

 

Ti si mene svrstao u neku stranu koja napada Crkvu smo zato što sam rekao da ne moraju baš da se voze u tako skupocenim automobilima pa šta je to ako ne neka paranoja?Nigde ničim i nikad nisam napadao Crkvu niti sveštenstvo niti bilo šta slično ti si me još proglasio da podržavam neke ustaše ...confused1

I čisto da znaš nisam iz Beograda al sam blizu vama lalama pa ako treba da se pripomogne oko nekih ustaščića tamo samo zovi,će dođemo.;)

 

  • Свиђа ми се 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Збацили смо ко фол комунизам са власти али из нас још  никако. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, obi-wan рече

Mi im idemo na ruku, je li? Matori, sad bi ti rek`o nesto sto se ne prica prijateljima.

Na ruku im idu besni popovi i jos besnije vladike, koji i daju povod da se pljuje po Crkvi! End of stori.

Komunisto!!!  :)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Рапсоди рече

Збацили смо ко фол комунизам са власти али из нас још  никако. 

A, pa sta cekas, to moras da uradis sto pre...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...