Jump to content

Za vreme Hirotonije u Novom Sadu nepropisni parkiran vozni park SPC od sigurno milion evra

Оцени ову тему


Препоручена порука

Video sam vest u Blicu a ne znam kako se to postavlja ovde !! Ono sto videh je strasno i skandalozno ,aj sto se voze u skupim kolima dok narod nema leba i dok se deca lece sms porukama ali jos onakvo parkiranje je vrhunac bahatosti !! Mene ne zanima da li su to dobili na poklon il su kupili al i da je poklon moglo je to da se proda ,da se kupi nesto skromnije a deo da se da u humanitarne svrhe il onim svestenicima koji jedva sastavljaju kraj sa krajem na malim i siromasnim parohijama !!! Posle petog oktobra narod je jedino imao poverenje u Vojsku i u Crkvu i to skoro 90 % po tadasnjim anketama ,dok je ugled vojske srozan na razno razne nacine dotle je SPC srozavala samu sebe i davala auto golove tako da i ja kao vernik danas nemam nimalo poverenja u oovoga patrijarha Irineja i njegovu bratiju jedine svetle tacke ostaju Vladike Amfilohijhe i Atanasije koji jedini dizu glas protiv ovog anti srpskog rezima !!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@nikola888 Нема везе словне грешке, него оно што пишеш... Све си тотално помешао, испаде да је највећи проблем овога света ауто у којем возе неког владику?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Nikola 888 Не ниси читао до краја, били су ту и политичари из садашњег ештабилишмента СНС-а, део аутомобила је био њихов на том кошаркашком терену. 

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja ovde kad svratim pisem na brzinu ,nemam vremena da razglabam i da obrazlazem ali ovo sto sam napisao je tacno od reci do reci i to je tako ,svidjalo se to vama ili ne !! Pa nije to najveci problem ovog sveta ali jeste jedan od problema ovog naroda jer ne ide bas da Vladika bude kao car dok mu narod na parohiji nestaje zbog teskih zivotnih uslova i dok vodi borbu za golu egzistenciju .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Mali Marko рече

@Nikola 888 Не ниси читао до краја, били су ту и политичари из садашњег ештабилишмента СНС-а, део аутомобила је био њихов на том кошаркашком терену. 

ne menja to nista situaciju jer s kim si ,takav si 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@nikola888 Види, ако нешто напишеш требало би да станеш иза тога. Сад одједном није битно ко вози, али јесте битно да бациш пљуцу по епископима?

Шта је твој предлог? Да се Црква затвори, да на догађај не дође нико ко је на власти? Да се епископи возе у кочијама?

А проблем о коме причаш да народ нестаје, да многи и много једва састављају крај са крајем, то је истина. Али како мислиш да ту Црква помогне? Да продају аутомобиле и да за један милион реше проблеме?

Озбиљан си кад ово говориш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@nikola888 Није тачно, стављати у исти кош политичаре и свештенштво не иде. 

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Исправљен наслов.

 

Како мислите да се владика у једном дан нађе на пример у Крушевцу, у Зајечару, у Новом Саду?

У кочијама, бициклом, пешке?

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ja u uvek u svemu stojim iza svake reci jer u pocetku bese REC tako da nijednu rec ne bacam niti pisem bezveze . Nisam rekao da se Crkva zatvori ali da prodaju automobile to bi mogli ,za taj milion ne mogu da se rese svi problemi ali mogu neki ,,mogu tim novcem da obnove zadrugu u nekom selu ,da nekom kupe traktor itd !!! Ima u jednoj knjizi Vladete Jerotica jedan razgovor sa nekim monahom cini mi se iz Studenice ,gde taj monah kaze da je pre II svestkog rata Studenica imala hektare i hektare poseda al da im nije ni palo na pamet da bar nekoliko ari daju nekom ko nema zemlju a ima porodicu pa nije ni cudo sto su im to posle komunisti oduzeli 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

С инко, парама се не решавају проблеми!

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Драгана Милошевић рече

С инко, парама се не решавају проблеми!

u ovo vremenom zivotu se vecina problema resava finansijski to jest parama tako da ti te bajke bas i ne stoje pa ako se ne resavaju parama zasto onda Crkva uzima pare 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Драгана Милошевић рече

Како мислите да се владика у једном дан нађе на пример у Крушевцу, у Зајечару, у Новом Саду?

Неким "ваздуплоховом", рецимо хеликоптером.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Драгана Милошевић рече

Исправљен наслов.

 

Како мислите да се владика у једном дан нађе на пример у Крушевцу, у Зајечару, у Новом Саду?

У кочијама, бициклом, пешке?

Ни један владика не лута по Србији тек тако, будимо реални када износимо ставове.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...