Jump to content

Za vreme Hirotonije u Novom Sadu nepropisni parkiran vozni park SPC od sigurno milion evra

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 минута, nikola888 рече

Nisam rekao da se Crkva zatvori ali da prodaju automobile to bi mogli ,za taj milion ne mogu da se rese svi problemi ali mogu neki ,,mogu tim novcem da obnove zadrugu u nekom selu ,da nekom kupe traktor itd !!!

Па рече да су и Црква и они на власти исти, да ти сметају паркирани аутомобили владика, а када ти је човек рекао да нису били њихови аутомобили него људи на власти, ти рече да је све то исто... Дакле, ја једино могу да закључим да ти, заправо, имаш неки лични проблем са људима из Цркве и да ти то нешто смета, и ако си надам се свестан да се ни један проблем неће решити продајом аутомобила неког епископа..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, nikola888 рече

haha mogu da se telepromtuju i ovako su telepromtovanom gasicu osvestali Crkvu 

Рођо, види овако... Није ти ово Б92 и остали сајтови. Искулирај са овим начином изражавања.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ђорђе Р рече

Неким "ваздуплоховом", рецимо хеликоптером.

Мислиш хелихоптером?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Поуке.орг инфо рече

Па рече да су и Црква и они на власти исти, да ти сметају паркирани аутомобили владика, а када ти је човек рекао да нису били њихови аутомобили него људи на власти, ти рече да је све то исто... Дакле, ја једино могу да закључим да ти, заправо, имаш неки лични проблем са људима из Цркве и да ти то нешто смета, и ако си надам се свестан да се ни један проблем неће решити продајом аутомобила неког епископа..

ovo je veoma zlonameran odgovor jer ti koji su bili iz vlasti su bili u jedno dva auta ne vise a onde na parkingu ih ima jedno dvadesetak ,,,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Поуке.орг инфо рече

Рођо, види овако... Није ти ово Б92 и остали сајтови. Искулирај са овим начином изражавања.

 

sta je lose u ovom komentaru ,,da li je to istina ili nije 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, nikola888 рече

ovo je veoma zlonameran odgovor jer ti koji su bili iz vlasti su bili u jedno dva auta ne vise a onde na parkingu ih ima jedno dvadesetak ,,,

И шта сад треба да радимо? Не разумем...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, nikola888 рече

ja nikog nisam uvredio samo rekoh istinu i dusu svoju spasih 

Их сад... кад би се тако спасавала душа што се пљуцка по владикама... то би свако душу спасавао.

Можда многи мисле да се тако то и ради. Ту Христос нема шта да тражи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ни ја не преварих, ал ко ће вама да докаже.

 

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Поуке.орг инфо рече

Их сад... кад би се тако спасавала душа што се пљуцка по владикама... то би свако душу спасавао.

Можда многи мисле да се тако то и ради. Ту Христос нема шта да тражи.

ja bas HRISTOSA nebi tako olako uzima u usta da li radi ili ne radi ,jer gde sve HRISTOS radi i trazi to ne znamo ni vi ni ja a ni vladike al se trudimo da mu Sluzimo i da ga bar za mrvu budemo dostojni 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, nikola888 рече

ja bas HRISTOSA nebi tako olako uzima u usta da li radi ili ne radi ,jer gde sve HRISTOS radi i trazi to ne znamo ni vi ni ja a ni vladike al se trudimo da mu Sluzimo i da ga bar za mrvu budemo dostojni 

Све веома чудно звучи, искрено... Ја и даље не знам шта је поента ове теме.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Жичанин Како мислиш да се то реши? Шта би требало да се ради по том питању?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Претпостављам тако што ће да пљувају по људима.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...