Jump to content

Миљан Митић: Архимандрит Андреј Вујисић – Са Истока на Запад, мада не потпуно!

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 9.6.2018. at 20:35, Zayron рече

Nije tako ni kod nas, no, mi smo tolerantni prema takvima koji od nas odu pa razgledaju gdje im je bolje, uvijek se mogu vratiti u svoju kuću. Ne šaljemo ih u gulag na Sibir ko vi. Inače ja to hodanje medju katoličanstvom, protestantizmom i pravoslavljem ne smatram nekom katastrofom niti računam za ne znam kakvo veliko "prelaženje" ili kao nešto nad čim treba lomit i kršit ruke i čupat kosu. Na islam, jehoviste, sajentologe, budizam, hinduizam, paganizam, satanizam, ateizam itd. - to je potom već nešto sasvim drugo. :) 

https://www.catholicscomehome.org/

Ви очигледно имате доказе да ми шаљемо некога у гулаг? Лакше мало са тим пецкањем, нема потребе за тим, Вас нико не поткачиње.

Мислим, можете то да радите, нико Вам не брани нити, искрено, кога боли уво за то, само никакав нормалан дијалог из тога неће изаћи.

Ајд у здравље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...