Jump to content

Убијен Оливер Ивановић! Допуна вести: изјаве владике Теодосија и арх. Саве

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 13 минута, Ђорђе Р рече

Ако се не шалиш, и ако озбиљно ово мислиш.

Зашто њега, противника Вучића, и противника криминалних српских структура, који је био у њиховом (шиптарском) затвору? Какаво црно стопирање стварања специјалног суда, и СЗО. Баш супротну реакцију ово убиство изазива. Он је најмање сметао албанцима. Да ли си погледао неки његов скорашњи интервју, где јасно каже да се срби на КиМ више плаше срба, него албанаца?

Не могу да верујем да је Вучићева машинерија за испирање мозга толико ефикасна.

A ja ne mogu da verujem koliko je efikasna masinerija Jankovic, Jeremic i sl. Uzgred ovaj moj komentar nema nikakve veze sa Vucicem. Oliver Ivanovic je bio najugledniji dole medju srbima, pa je izbran kao meta jer ce to da ostavi najjaci emocionalni i drugi efekat. Ovim potezom se stvara nesigurnost i prtisak na srbe ne samo na severu vec i na jugoistoku Srbije da se pakuju i sele. Ovim cinom SZO i specijalni sud padaju u vodu. Vec su obustavljeni pregovori. A i bas me zanima o cemu to Vucic dalje ima i da pregovara? To pritiskanje siptara od strane Amerike je obicna farsa.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, grigorije22 рече

A ja ne mogu da verujem koliko je efikasna masinerija Jankovic, Jeremic i sl. Uzgred ovaj moj komentar nema nikakve veze sa Vucicem. Oliver Ivanovic je bio najugledniji dole medju srbima, pa je izbran kao meta jer ce to da ostavi najjaci emocionalni i drugi efekat. Ovim potezom se stvara nesigurnost i prtisak na srbe ne samo na severu vec i na jugoistoku Srbije da se pakuju i sele. Ovim cinom SZO i specijalni sud padaju u vodu. Vec su obustavljeni pregovori. A i bas me zanima o cemu to Vucic dalje ima i da pregovara? To pritiskanje siptara od strane Amerike je obicna farsa.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Брка Жарковачки рече

Ajmo jedan za sns botove

sendvic-sunka2.jpg

Ja sam nestranacki bot, tako da mene mozes da podmazes uz pomoc rostilja,mimoza salate i slanim kolacima. :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко стоји иза свега вероватно никада нећемо сазнати. Исто као и за Ђинђићево убиство, можда се сазна ко је повукао окидач али ко је организатор свега нема шансе да дође до јавности. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, grigorije22 рече

A ja ne mogu da verujem koliko je efikasna masinerija Jankovic, Jeremic i sl. Uzgred ovaj moj komentar nema nikakve veze sa Vucicem. Oliver Ivanovic je bio najugledniji dole medju srbima, pa je izbran kao meta jer ce to da ostavi najjaci emocionalni i drugi efekat. Ovim potezom se stvara nesigurnost i prtisak na srbe ne samo na severu vec i na jugoistoku Srbije da se pakuju i sele. Ovim cinom SZO i specijalni sud padaju u vodu. Vec su obustavljeni pregovori. A i bas me zanima o cemu to Vucic dalje ima i da pregovara? To pritiskanje siptara od strane Amerike je obicna farsa.

Dal se pravis blesav, tj. trolujes, il ne, tesko mi je da procenim.

Kako najugledniji politicar, ako na izborima za gradonacelnika, gde se licno kandidovao, je dobio 19% glasova? Najugledniji politicar bi trebalo da pobedi na izborima, a ne tamo neki vatrogasac, Rakic sa 67% glasova.

Kakvi pregovori o SZO i specijalnom sudu, zar to nije dogovoreno? O tome nema nikakvih pregovora, to je jasno, a sta sada pregovaraju, ne znam.

Srbi se sada sele sa KiM zbog srpskih kriminalaca, na sta je Ivanovic upozoravao.

Evo malo tekstova, pa se informisi o stanju na KiM u srpskim sredinama:

http://www.kmnovine.com/2015/09/vucicevi-kriminalci-na-kim.html

https://getosrbija.wordpress.com/2017/02/27/gubitak-volje-snage-i-morala-kosovska-mitrovica-i-prljave-igre-i-podvale-u-odanosti-rezimu/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, grigorije22 рече

A ja ne mogu da verujem koliko je efikasna masinerija Jankovic, Jeremic i sl. Uzgred ovaj moj komentar nema nikakve veze sa Vucicem. Oliver Ivanovic je bio najugledniji dole medju srbima, pa je izbran kao meta jer ce to da ostavi najjaci emocionalni i drugi efekat. Ovim potezom se stvara nesigurnost i prtisak na srbe ne samo na severu vec i na jugoistoku Srbije da se pakuju i sele.

Sve je moguće jer ne znamo ko i zašto ga je ubio... ali ovaj tvoj scenario je prilično nelogičan... jer postoje daleko jednostavniji i efikasniji načini da se ostvari takav efekat (a što je već i primenjivano od strane albanskih terorista)... upravo kad ubiješ random ljude bez ikakvog potencijalnog razloga (osim zbog toga što su Srbi) ostvaruješ ovakav efekat... onda se niko ne oseća sigurno... kad ubiješ političara i poznatu ličnost nije uopšte očigledno koji je motiv i samim tim ne stvaraš strah kod celog stanovništva... naravno, moguće je i da si u pravu, ali onda je taj ko je to uradio prilično glup...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Spekulacijama ometaju istragu

Послато са E6653 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, grigorije22 рече

Siptarija najavljuje novo ubistvo. U pitanju je Bratislav Nikolic predsednik opstine Strpce. 

Снс ботови на форуму...ужас...staniiiiiii

У Штрпцу је она скотина Ђурић преко ноћи "прекрстио" 3000 људи у Снс, а овај преседник је дно дна ...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Зосима рече

Снс ботови на форуму...ужас...staniiiiiii

У Штрпцу је она скотина Ђурић преко ноћи "прекрстио" 3000 људи у Снс, а овај преседник је дно дна ...

Ovo je jedan od razloga zasto nam je opozicija dno dna. Pa ne mozes na svako pisanije koje nije u skladu sa tvojim vidjenjem situacije da komentarises SNS botovi. Ova vest koji prenose albanski mediji je ili tacna ili ne.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, ana čarnojević рече

javio se djura, kaze oprasta sto je tukao

 

А што не каже које су то "све озбиљне државе" где се моментално хапсе сви они који пишу на твитеру оно што се не свиђа властима? Пошто је то десет пута поновио.

Полудеће екипа што има оних који могу да пишу о њима шта хоће - ма колико то било оправдано или не - а да не могу одмах пендреком по њима, као што су навикли  :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...