"Поуке" на трибини у КЦНС: „Шекспир: Жена, мајка, краљица“ (ВИДЕО)
Оцени ову тему
-
Чланови који сада читају 0 чланова
- Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
-
Сличан садржај
-
Хоћу ли и ја, као моја мајка, цепати лист из свеске свом детету, јер је писала ”као ногама”?
Од JESSY,
- 0 коментара
- 255 прегледâ
-
- 0 коментара
- 399 прегледâ
-
- 0 коментара
- 315 прегледâ
-
- 2 коментара
- 522 прегледâ
-
- 0 коментара
- 334 прегледâ
-
Препоручена порука