Jump to content

Бискуп Владо Кошић: Усташтво није био фашизам него организовано војно деловање у одбрани Хрватске као државе

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Ведран* рече

Човече! И магаре сам успео да саблазним. :))

Не бој се магаре био посни шлаг.

Или се чудиш какве везе сад па има шлаг уопште са постом. Јер ви не постите. 

Чуди се шта је то пост :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

Чуди се шта је то пост :))

То ти је кад ВСБ смањи са бајадерама, и у томе периоду му узме дуже да напуни 14 -20 кила. :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Ведран* рече

Човече! И магаре сам успео да саблазним. :))

Не бој се магаре био посни шлаг.

Или се чудиш какве везе сад па има шлаг уопште са постом. Јер ви не постите. 

Sramota je da jedno magare uči popa o postu..:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Isusovo magare рече

Sramota je da jedno magare uči popa o postu..:))

Ево су вас упозорили да се бадњак не пости ове године. :))

А иначе не морате ни једне године, али ви сте зилоти па прећеравате постећи један дан пред Божић. 12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ведран* рече

Ево су вас упозорили да се бадњак не пости ове године. :))

А иначе не морате ни једне године, али ви сте зилоти па прећеравате постећи један дан пред Божић. 12:smeha:

Ma joj šuti čula sam..nedaj Bože nikome.7896634

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јавни "просветитељски" рад бискупа Кошића производи његове лоше копије и клонове у покушају, док у својој усташоидној ратно-хушкачкој и злочиначкој идеологији заједнички покушавају да васпитају нову генерацију. 

Вероучитељ у Загребу учи децу како неким људима треба метак у чело, а Србима треба набити главе на колац, два бивша председника и министрицу спољних послова Хрватске треба обесити, а Србију сломити. 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/imamo-snimku-vjeroucitelj-djeci-u-zagrebu-mesica-i-pusicku-treba-strijeljati-i-baciti-u-septicku-jamu/1014975.aspx

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ова вест би можда могла да се прикачи као прилог првој поруци са теме? Ако се @александар живаљев слаже?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ведран* рече

Јавни "просветитељски" рад бискупа Кошића производи његове лоше копије и клонове у покушају, док у својој усташоидној ратно-хушкачкој и злочиначкој идеологији заједнички покушавају да васпитају нову генерацију. 

Вероучитељ у Загребу учи децу како неким људима треба метак у чело, а Србима треба набити главе на колац, два бивша председника и министрицу спољних послова Хрватске треба обесити, а Србију сломити. 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/imamo-snimku-vjeroucitelj-djeci-u-zagrebu-mesica-i-pusicku-treba-strijeljati-i-baciti-u-septicku-jamu/1014975.aspx

Opet izvor Index,škart od novina,da ne kažem smeće.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Isusovo magare рече

Opet izvor Index,škart od novina,da ne kažem smeće.

То је све што имаш да кажеш? Индекс је смеће? Занимљиво.

А ово што Индекс износи су златници? ...7896634

Није лопата (индекс) крива што износи балеге. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Isusovo magare рече

Opet izvor Index,škart od novina,da ne kažem smeće.

Magare pa postoji snimak a tebe izgleda istina boli....tako da ne budi magare..

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ведран* рече

То је све што имаш да кажеш? Индекс је смеће? Занимљиво.

А ово што Индекс износи су златници? ...7896634

Није лопата (индекс) крива што износи балеге. 

Vedrane brate ja sam mislila da si ti pametniji..:smeh2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Isusovo magare рече

Vedrane brate ja sam mislila da si ti pametniji..:smeh2:

Ел сад видиш како на форуму лако можеш да паднеш у заблуду. 

И ја сам мислио да ти ниси право магаре, него се само тако престављаш.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Ведран* рече

Ел сад видиш како на форуму лако можеш да паднеш у заблуду. 

И ја сам мислио да ти ниси право магаре, него се само тако престављаш.

Bolje bit magare nego pop.:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...