Jump to content

Још једна Вулинова свињарија! Докле ћеш бре више да понижаваш припаднике Ратног ваздухопловства!?

Оцени ову тему


Препоручена порука

У шта се то претворила ова држава просто ме је срамота и да читам овакве вести.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Tenkista рече

У шта се то претворила ова држава просто ме је срамота и да читам овакве вести.

Држава у којој реалност превазилази Домановића, Нушића, Пајтоновце, алан Форда и зону сумрака у исто време... свака нам част

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Bokisd рече

Razni modeli cvika....:coolio: ... :ladan: ... a, ovako to deluje..... :takeoff:  ...  :ani_biggrin:

Pa onda još dodju iskakovat ovakvi mladenci i papalaški sinovi koji objašnjavaju na primjer policajcima da na sebi imaju krpice od Gucci, Versace itd. koje koštaju ko njihova cijela mjesečna plata ili dva puta više nego njihova neprostrelna vesta.

http://tinyurl.com/ybbtx9or

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Tavita рече

Ministry of Silly Talks

IzSvinjavam se, ali to Pajtonovo ministarstvo krajnje je ozbiljno, i za koplje bolje od bilo kog naseg. Kol`ko da se zna.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, obi-wan рече
пре 4 часа, Tavita рече

 

IzSvinjavam se, ali to Pajtonovo ministarstvo krajnje je ozbiljno, i za koplje bolje od bilo kog naseg. Kol`ko da se zna.

Аурор сјајно рече - надреализам. Личи на првокласан енглески хумор. Мени је трагично то што поменути "уважени" нажалост стварно мисли како је патриЈота и велики пријатељ војске. Онако из шпрдње (јер боље је то од природне реакције бијеса) треба му тражити Реј Бан које је Том Круз носио у Топ гану.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Tavita рече

треба му тражити Реј Бан

NASTEK moliću lepo. Pošto u mene deca nemaju interesovanja ka "poslovima", a zašta bi ih edukovala ova ustanova sa kojom je Voolin potpisao "`artiju", molim da se upiše u protokol da sam tražio NASTEK cvidže zbog dobrog "kontrastiranja"...

night-vision-view-NASTEK.US_-1030x549.jp

RauBau su ionako prevaziđene :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Tavita рече

 

а иду фино и на шајкачу

U avijaciji, kada si na stajanci* (a to je 90% vremena), ZABRANJENO je da se nosi kapa, kačket, beretka, šapka, pa samim tim i šajkača... :)))

* Stajanka ili u civlnoj avijaciji - Platforma, po stnadardu se "vika" APRON, a zapravo aerodromska površina na kojoj se nalaze vazduhoplovi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

U avijaciji, kada si na stajanci* (a to je 90% vremena), ZABRANJENO je da se nosi kapa, kačket, beretka, šapka, pa samim tim i šajkača... :)))

* Stajanka ili u civlnoj avijaciji - Platforma, po stnadardu se "vika" APRON, a zapravo aerodromska površina na kojoj se nalaze vazduhoplovi

Занимљиво!!! А који је разлог? Мож' да одлети са главе и да направи белај, или сам потпуно промашила логику?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Tavita рече

Занимљиво!!! А који је разлог? Мож' да одлети са главе и да направи белај, или сам потпуно промашила логику?

Upravo tako.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Милан Ракић рече

zbog dobrog "kontrastiranja"...

Inače, jedini u povijesti naše avijacije koji je od vojske dobio "cvidže" i to upravo ove NASA-ine, model NASTEK (nsćms. koji broj) je Aurorov zemljak i moj kolega iz Opitnog centra, pukovnik Rade Stefanović, koji je u godišnji plan uneo da su mu tokom letenja potrebne baš te naočare, zato što prave dobar kontrast (ne bi ih NASA džaba pravila za svoje ljude), a to mu je potrebno, kako je uzahtevu navveo - tokom probnih letova. 

Pošto je Rade u Mostaru, u fabrici "Soko" imao (jedini tada) zvanje fabričkog test pilota i pošto je na zemlji i u vazduhu isprobao svakog Orla i SuperGaleba G-4 koji je izašao sa trake mostarske fabrike, tadašnja Složena organizacija udruženog rada (SOUR) "SOKO" Mostar mu je "izašla u susret" i kupila te "očale"... Takođe, tada je naručio (sve se dešava koncem 80-ih) i narandžasti "sejfti" letački kombinezon (to je danas uobičajeno, ali tada smo svi nosili one golubijeplave boje)... 

Moj Vooline, da ti je sada Rade... Konju jedan

U prilogu: Rade i ja bez "očala" na (za sada) poslednjem susretu penzionera tzv. Grupe za letna ispitivanja vazduhoplova :)))

15621719_10202643699130847_4025155966606

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...