Jump to content

Још једна Вулинова свињарија! Докле ћеш бре више да понижаваш припаднике Ратног ваздухопловства!?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Gasic je na poslu gde se vrte milioni i milioni. Kao da je nagradjen. To je kumovska veza i kombinacija i mi tu ne mozemo nista. Takav je kakav je.

Vulin je dobar glumac ali ima ideju sta bi zeleo biti. Samo da slusa reziju i bice mu dobro.

Bitno je da se ima za Naomi i kad je sajam automobila i ostalo. Toliko imamo bogatih da se stidimo za medalju.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 часа, Жељко рече

Zanimljivo da Gašić od kako je prestao biti ministar vojeni nije više meta tako oštrih napada u medijumima, a kanda više nije nikakva meta, mada obavlja dosta uticajan posao.

 

Rad pomenute agencije nije toliko javan da bi onda javnost mogla da komentariše postupke tog VKV majstora-keramičara. Inače, onomad kada je ovaj (Voolin), odlikovao ovoga (Gašića), vazduhoplovna javnost je i te kako reagovala, jer je i to bio jedan od mnogih prstijuu oko vazduhoplovcima. A šta drugo očekivati od tih otpadaka ljudskg roda...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...