Jump to content

САД напале крстарећим ракетама базу сиријске војске као одговор на употребу хемијског оружја


Препоручена порука

Evo jos jednog zanimljivog komentara, bas za vas teoreticare... po principu "i vuci siti..."

...

"Pojavile su se slike iz baze i tamo se vide par kaponira unistenih i to je to, navodno 9 aviona unisteno dok su ostali avioni ok, sve na slikama, i sad, ispalis oko 60 Tomahavka i ostanu avioni netaknuti... a jos preko Ruskih "glava" su letjele rakete... ovo mi lici na neki dogovor, Tramp kao ozbiljan i mora da pokaze da je koristenje otrova nedozvoljeni i da to vise nece tolerisati..."

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Rat-u-Siriji-2017-godina_361.html

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zanimljiva racionalizacija.

Znači Tramp koji je dobio izbore bez ikakvog obaziranja na prozivanja od strane medija i establišmenta sada kada ima vlast, kada je Predsednik SAD, vi mislite da je prosto prinuđen da raketira Siriju (započne rat) kako bi dokazao da nije ruski čovek i tako sprečio bully medije da govore ružno o njemu?

 

1126.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znaci, prenosim poneki njihov komentar (u pitanju su, kako rekoh, ozbiljni ljudi), da bismo i mi ovde malo osvetlili pricu sa vise strana... i ovaj je zanimljiv...

...

"Da, oduvek su to zeleli i vratise "ugled" SAD, ( mada se vec mogu nazvati "Razjedinjenje Americke Drzave) na vrlo pogresan nacin.
Ako se secate inauguracionog govora preds. Trampa, rekao je u smislu....mi necemo nametati svoju volju drugim drzavama, mi cemo sijati (bljestati) svetu.
Tramp je bio u pravu....bljestalo je nocas u Homsu.
Ocigledno je da preds. Teramp ne vlada Amerikom, da je duboka drzava netaknuta i da je projekat "isusivanje mocvare" propao, te da ce svet jos gledati americke demokratske potpise na terenu. Tramp je sateran u cosak.

U ovom trenutku americka duboka drzava zahteva od preds. Trampa na nastavi udare po Siriji i da se ni po koju cenu ne zaustavlja na ovom, jednom. Ako preds. Tramp prihvati ove zahteve, a verovatno ce morati, SAD ce biti uvucene u jos jedan rat na Bliskom istoku s tim sto sada postoji jedna razlika u odnosu na prethodne njihove ratove. Sada imaju neposredno prisustvo i direktno suprotstavljanje Rusije na terenu. Mogucnost oruzanog sukoba SAD i Rusije u Siriji eksponencijalno raste!
Raketni napad na Siriju je, takodje, nizak udarac Putinu. Cinjenica da Rusija nije odgovorila na ovaj napad ukazuje da su Rusi zateceni, ili iskazuju slabost. Preds. Putin ne moze, niti sme da priusti Rusiji iskazivanje licne i vojne slabosti, pogotovo ne godinu dana pred predsednicke izbore u Rusiji.
Shodno tome, Rusija ce biti prinudjena da ostro reaguje na sve buduce americke akcije u Siriji.
Da li je oruzani sukob SAD i Rusije ikad bio blizi u novijoj istoriji..."

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Rat-u-Siriji-2017-godina_361.html

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Tumaralo. рече

Zanimljiva racionalizacija.

Znači Tramp koji je dobio izbore bez ikakvog obaziranja na prozivanja od strane medija i establišmenta sada kada ima vlast, kada je Predsednik SAD, vi mislite da je prosto prinuđen da raketira Siriju (započne rat) kako bi dokazao da nije ruski čovek i tako sprečio bully medije da govore ružno o njemu?

Pitanje je... moje misljenje se poklapa sa ovim sto postavih iznad, sa drugog foruma, molim te pogledaj, taj covek je vrlo upucen u geopolitiku.

Naravno, uopste ne mora da znaci da je bas to tacno, mozda je tacno i nesto sasvim drugo. Pricamo, nista drugo.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Износим мишљење да је ово Трамп урадио да би скинуо притисак у САД. Тешко ће га сада прозивати да је руски сарадник. Остављам могућност да грешим али то је моје мишљење.
Руси су били унапред упозорени где ће летети Томахавци зашто нису оборили ниједан иако то могу?"

https://www.mycity-military.com/Aktuelna-vojna-desavanja-u-svetu/Rat-u-Siriji-2017-godina_361.html

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace, na ovom vojnom forumu ima jedna nepisana ali redovna zavrzlama, bar sto se mene tice: znaci, citas stranu po stranu, mnogo strana o nekoj temi, i taman kad pomislis da si manje-vise uspeo da nesto ukapiras, i na osnovu toga nekako formiras svoj stav, pojavi se neki sasvim nov komentar - vrlo ubedljiv i promisljen - i ti onda zines od iznenadjenja, pa opet jovo nanovo, nastavis da citas dalje...

:)

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

Inace, na ovom vojnom forumu ima jedna nepisana ali redovna zavrzlama, bar sto se mene tice: znaci, citas stranu po stranu, mnogo strana o nekoj temi, i taman kad pomislis da si manje-vise uspeo da nesto ukapiras, i na osnovu toga nekako formiras svoj stav, pojavi se neki sasvim nov komentar - vrlo ubedljiv i promisljen, i ti onda zines od iznenadjenja, pa opet jovo nanovo, nastavis da citas dalje...

:)

А да би се стварно видело морамо се измаћи, прочитај шта си сада написао и погледај колико си порука послао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Namerno sam preneo skroz razlicita misljenja, ako na to mislis.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има тамо и онај коментар да је аеродром у Сирији био онај са којег је гађана израелска авијација недавно.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, obi-wan рече

Pitanje je... moje misljenje se poklapa sa ovim sto postavih iznad, sa drugog foruma, molim te pogledaj, taj covek je vrlo upucen u geopolitiku.

Vrlo naivno razmišljanje. "Tramp sateran u ćošak", "Rusi zatečeni napadom" ... neozbiljno.

Što se tiče polaganja nade u Ruse, nema od toga ništa. Rusija je porobljena od 1917. Evo ima da proslave stogodišnjicu svoga ropstva u oktobru ove godine.

Drugorazredni KGB žbir (Putin) neće imati nikakvu spasiteljsku ulogu.

Pogledajte na 00:40 sekundi. Netanjahu ni ne ustaje da se rukuje sa predsednikom Rusije! Reci ti meni, kada se u kafani nalazis sa ortacima - da li ustaneš kada se pozdravljaš? Misliš li da je ovo slučajno? Da je u pitanju omaška ljudi koji čitav svoj život provode u okvirima diplomatskih protokola?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Tumaralo. рече

da li ustaneš kada se pozdravljaš? Misliš li da je ovo slučajno? Da je u pitanju omaška ljudi koji čitav svoj život provode u okvirima diplomatskih protokola?

Човек показује ноге, рекло би се да се правда, није неки аргумент.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, елТорнеро рече

Човек показује ноге, рекло би се да се правда, није неки аргумент.

Čekao je da ovaj dodje do njega, da mu iscima ruku kao nekom detencetu, da ga obruka pred kamerama da bi mu onako diskretno rekao šta? da se povredio na skijanju?

Putinov izraz lica sve objašnjava. Poniženje KGB žbira.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...