Jump to content

Churchpic - Све слике из Цркве на једном месту! (представљамо вам наш нови пројекат)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Регистровала :mahmah:

http://churchpic.com/tanjavojnov

@АлександраВ увек ми прва пожелиш добродошлицу (Follow)

Срце, ружа, кратко и јасно хвала!

Heart-Rose-Valentine-Card-Love.gif

 

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 35
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

1 hour ago, Тања1 рече

Регистровала :mahmah:

:navijanje:

1 hour ago, Тања1 рече

@АлександраВ увек ми прва пожелиш добродошлицу (Follow)

Срце, ружа, кратко и јасно хвала!

Youre-Welcome-DG123400.gif 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како се пишу коментари тамо?

Отвара ми се поље за дискусију..

 

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драгана, мораш преко падајућег менија да одабереш како ћеш да се улогујеш па онда тако коментаришеш... ја сам Sand :)))

New Picture.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

нисам успела, а већ сам уморна од компа.

Морам да побегнем на кратко.:)

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јуче сам се пријавио и свиђа ми се.

Има јако лепе фотограгије и свиђа ми се што може да се лајкује, да се постави кометар, а такође, да се слика постави и на друштвеним мрежама. 

Јако је лепо и свака част свима који су на овоме радили.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
пре 2 минута, PredragVId рече

Сашка, слике су ти предивне!

Пеђа, твоје фотографије су баш твоје, и због тога су мени лепше и веома драге :) :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ништа то није само моје. Само сам их позајмио из живота. Бог ме је упутио шта да сликам, и то је то. То су само форумске фотографије.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е нису више форумске, сада су Чрчпикове ;)

пре 2 минута, PredragVId рече

Само сам их позајмио из живота. Бог ме је упутио шта да сликам, и то је то.

Волела бих да тако и наставиш :skidamkapu:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...