Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 5 минута, о.Горан рече

Да имаш мало интелигенције схватио би да Бог који је створио генетику сваког живог створа може да промени генетски код кад хоће и како `оће бре. Али пошто немаш мора да ти се црта, не требају њему милијарде година у које наивчине као ти верују. Ја ти нисам неки балавац на коме можеш да се истрисаш овде.

Да ли си ти дебил или се правиш будала? Ми не бисмо могли да имамо фосиле змије са ногама да је Бог одсекао змији ноге у Рају.

Одговори на ово и на постављена питања.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, о.Горан рече

Поента је да наука има свој плафон и да не може све да објасни. Може феноменеологију постојећих ентитета, али порекло и развој живих бића једноставно не може.

Sad si otkrio rupu na saksiji... Pa sa ovim se svaki "evolucionista" slaze.

Kad pricamo o evoluciji, pricamo o razvoju zivota. Nastanak niko ne pominje, ako bas hoces, evo ja cu da ti kazem- zivot je stvorio bog. Eto trenutno nemamo ni jednu bolju teoriju pa nek bude ta... ali probaj sad da skontas (molim te ulozi napor) da i pored toga, evolucija i dalje stoji... pliz shvati, ne mogu ponovo da ulazim u vrzino kolo objasnjavanja prostih i ociglednih stvari matorom coveku...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, о.Горан рече

Прихваташ ли ти теорију еволуције, да се ми не играмо жмурке овде? Да или не? Јер ми је мука од тих округлих па на ћоше к`о ти.

Ја лично верујем у то да је библијски Бог Створитељ и 100% сам сигуран да је теорија еволуције нетачна тј. да је лаж. Шест дана Стварања, шта год то значило, спадају у домен вере,а не науке. Зато ја и не форсирам ту причу на нивоу егзактности, већ ми је ти стално импутираш. И онај кловн Родни:)).

Али теорија еволуције је већ у домену науке и то је пропала хипотеза која се вештачки одржава због личних интереса многих.

Nesto slicno kao kad bi poredili Titanik i Nojevu barku... S naucne strane gledajuci Titanik je imao vise sanse :))))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Одговори на ово и на постављена питања.

you are so naive... :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Да ли си ти дебил или се правиш будала? Ми не бисмо могли да имамо фосиле змије са ногама да је Бог одсекао змији ноге у Рају.

Одговори на ово и на постављена питања.

Ти аво ништа не разумеш!

Види, вако поп прича. Бог може да јој измени генетски код (одсече ноге), и онда да јој моментално пред смрт опет измени код (да јој метне ноге) да би се фосилизовала.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@о.Горан 

Ovi ljudi sto ti veruju, uporno cekaju da im pruzis taj jedan jedini dokaz da je TE netacna... dokaza nesto nema... sta bi to moglo da znaci? Nije valjda da otac goran sve vreme prica gluposti i pali masu lazima?!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

you are so naive... :D

Тражим од џукеле (требало би тако да га зовем) да наведе где сАМ слагао. Овако као бесомучан џукац са улице иде около и лаје. Човек са трунком образа то себи не би допустио. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

Ти аво ништа не разумеш!

Види, вако поп прича. Бог може да јој измени генетски код (одсече ноге), и онда да јој моментално пред смрт опет измени код (да јој метне ноге) да би се фосилизовала.

Не би ли се спрдао са еволуционистима!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Вратићу се...

 

..., да ми се Родни не секира :smeh1:, сад морам да идем, градимо кров на некој помоћној згради овде у порти, мајстор би требало сад да дође па да му помогнемо...

Наравно, настављамо да разбијамо и даље лажи и срамне манипулације људима. Јер ова лаж је код многих људи који су маловерни неправедно створила мњење да наука може баш све да објасни, да је људски ум малтене нека врста идола који "све решава" и да Бог ту "нема шта да тражи". Жалосно је да један теолог-шарлатан брани такво мњење, али то је његов проблем. А та лаж је од многих људи, нарочито интелектуалаца, створила маловерне или безверне. И то је у ствари најбитније у целој ствари, а не бајке о транзиционим прелазима, о томе како је женка гмизавца добила млеко и сличан хумор из њиховог репертоара којим нас засмејавају разни пропагатори. Све ово друго је у функцији овог првог. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Не би ли се спрдао са еволуционистима!:))

Znam da kreatarda ima od raznih vrsta ali ima onih sto pricaju da je fosile u zemlju licno bog stavio da bi iskusavali nasu veru :D

ovo mi lici na nesto u sta bi i nas gosa verovao... mora ga pitam... 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, о.Горан рече

Наравно да одговарам коме хоћу тј. ко заслужује. Као што никога не терам да ми се обраћа, поготову анонимуси који се крију иза форумских правила као ти нпр.

Konstantno demantujes sam sebe, izmedju ostalog i ovom porukom. Ne biras ti KOME ces da odgovoris, nego NA STA ces da odgovoris... tj. da budemo precizniji BEZIS od odredjenih pitanja, a ne od odredjenih sagovornika.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, о.Горан рече

сад морам да идем, градимо кров на некој помоћној згради овде у порти, мајстор би требало сад да дође па да му помогнемо...

Наравно, настављамо да разбијамо

Колико подстанара има поп Горан?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ведран* рече

За овако високу интелигенцију препоручих Кратосу да не блебеће него да узме да чита Свето Писмо. 

А поготово Нови Завет у којем се на више места помиње потоп и Содом и Гомор. Дакле Ведране верујеш ли ти да је се потоп догодио или не? Такође се мајмунолики човек нигде не помиње!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Просечан србенда рече

А поготово Нови Завет у којем се на више места помиње потоп и Содом и Гомор. Дакле Ведране верујеш ли ти да је се потоп догодио или не?

Одакле вама, љубезни, (множини) одједном наитије ургенције да испитујете моју веру? 

Менсе чини да није по глубокој вашој бризи за моју јадну душу, него по наитију некога духа, али не Духа. Варам ли се?

Но добро. Даћу вам што иштете. Нахранићу вас оним што тражите. Пазите само да добро сажваћете пре него прогутате, да се не задавите. 

Ја верујем да се потоп догодио, душо српска. 

пре 12 минута, Просечан србенда рече

Такође се мајмунолики човек нигде не помиње!

Спомиње се зато магарац који говори.

Тога има и на форуму. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...