Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 13 минута, Рапсоди рече

Ко каже да змије немају ноге. :smeh1:

Постоји пословица у нашем народу   " крије ко змија ноге." :smeh1:

 

Имају. Одговорићу попу и Боксиду, јер тамо могу да користим сочне изразе!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Имају. Одговорићу попу и Боксиду, јер тамо могу да користим сочне изразе!:))

Останите и даље каваљер  :)  иначе реч каваљер је италијанског порекла и значи коњ :smeh1: односно коњаник :)) 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Рапсоди рече

Њихова исцељења су нешто као и  исцељења биоенергетичара, уз  помоћ ђав, ђав силе ти као помажу , и као залече  један део тела,  кад оно, за врло кратко време ти озбиљно оболи напрасно други део тела који је био потпуно здрав.

Na osnovu cega ovo zakjucujes? Cenmim da si videla nebrojeno muslimanskih isceljenja tako da mozes da napravis jasnu razliku....?

 

Mnogo kod vas dizajnera ima sto je babi milo argumenata... zato je taoliko zabavnno pricati sa vama...  vase rasudjivanje  otprilike ide  ovako 99% emocija i 1% razuma... a i ttaj 1% samo u posebnim prilikama :D sto je steta, jer ako verujete u boga valjda verujete da vam i taj razum on dao majku mu... sto ga onda ne koristite?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, о.Горан рече

Иначе

Попе, Бокситу и Кратосе, ево да вам покажем какви сте талибани. Имамо фосиле змија са ногама, и то 4. Дакле, то су постпадне змије, јер из раја немамо фосила, осим ако ви, који доказујете да нема Интелигентног Творца, тврдите супротно. Дакле, није змија изгубила ноге услед заповести Божије него услед еволуције. И ту се Те и Библија слажу, јер говоре да су змије мутирале. И тај процес можемо да пратимо кроз еволуцијске реперте. 

Ево неких фосила, али нису из Раја!:))

serpente-4-zampe.570.jpg

serpente-fossile-zampe-posteriori.300.jp

Текст: https://www.focus.it/ambiente/animali/gli-antenati-dei-serpenti-avevano-quattro-zampe

Озакржљалим ногама у бои: http://www.nationalgeographic.it/natura/animali/2016/10/24/news/come_il_serpente_ha_perso_le_zampe-3280232/

Наравно да можете да нађете и на енглеском сл текстове, али од кретардисања немате времена. Иначе било и Отаца који су говорили да су змије имале ноге. Сада, што су их изгубили у складу са ТЕ, а не у року од 24 сата, то је проблем вашег (поповог) кретардског читања Библије. Е да, попе, немој да кажеш да те вређа кад те неко назове суботаром, наљутиже ти се тата ТТ и8 Мирољуб Петровић!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Рапсоди рече

Останите и даље каваљер  :)  иначе реч каваљер је италијанског порекла и значи коњ :smeh1: односно коњаник :)) 

Кавало је коњ, а каваљер је витез, коњаник. пре 2-3 дана видех једну ит новинарку, презива се кавало. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, cloudking рече

Cenmim da si videla nebrojeno muslimanskih isceljenja tako da mozes da napravis jasnu razliku....?

Нисам видела ни једно, а ти баЧи неко ако си видео. 

 

пре 4 минута, cloudking рече

Mnogo kod vas dizajnera ima sto je babi milo argumenata... zato je taoliko zabavnno pricati sa vama...  vase rasudjivanje  otprilike ide  ovako 99% emocija i 1% razuma... a i ttaj 1% samo u posebnim prilikama :D sto je steta, jer ako verujete u boga valjda verujete da vam i taj razum on dao majku mu... sto ga onda ne koristite

Много код вас атеиста има....како мали Перица користи аргументе....зато је тако забавно причати са вама.:D Ваше расуђивање иде отприлике овако. Ни грам интуиције,  осећања ту и тамо, неизразива у процентима, што се разума тиче илити мозга, отприлике  се користите  акробатском софистичком аргументацијом :D 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bokisd рече

Ali, TE dodaje organe, ...ne oduzima ih,... 

никад те интелигенција није красила, али да оволико не знаш шта говори ТЕ, зајебо си и сам себе!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

никад те интелигенција није красила, али да оволико не знаш шта говори ТЕ, зајебо си и сам себе!

Ali, pomenuo si mutaciju, ...po TE dodaje,.....ali, fakticki i oduzima,...

Ako mislis da TE oduzima, onda nemamo prelaz iz vrste u drugu vrstu. ( zmija ostaje zmija, bez nogu,.....eno, i fosil zmije sa nogama, opet je zmija,.... :D)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

Ali, pomenuo si mutaciju, ...po TE dodaje,.....ali, fakticki i oduzima,...

Ako mislis da TE oduzima, onda nemamo prelaz iz vrste u drugu vrstu. ( zmija ostaje zmija, bez nogu,... :D )

Ко ти је поменуо прелазак у врсту? Узми неки уџбеник за ОШ, немој да се брукаш. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Ко ти је поменуо прелазак у врсту? Узми неки уџбеник за ОШ, немој да се брукаш. 

Pa, pominjes TE,( u vezi nase zmije u raju ) ...valjda je sustina TE prelazak u druge vrste.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, о.Горан рече

Дакле, шта смо научили за ових пар недеља. Бандоглави нису научили ништа :)). Они и даље верују у бајке о спонтаном настанку ћелије , верују у то да су бескичмењаци добили кичму , да су рибе добиле ноге и одједном продисале на шкрге( :smeh1:) , да су женке гмизаваца почеле уместо да сносе јаја да дају млеко и постале сисари а да су други гмизавци скацкали за мувама и одједном добили крила, перје уместо крљушти( :smeh1:) и постали птице итд. итд. итд.

Да... Да су бића налик на сеоско куче пропливала и постала велики китови ( :smeh1:)...

Naucili smo evo i iz ove poruke da koliko god puta kreatardu objasnis da njegove fantazije o tome sta teorija evolucije uci nisu ono sto TE uci, on ce i dalje da ponavlja isto jer argumente protiv prave TE nema. Stoga je kreatard prinudjen da ne komunicira... da ne izosi primedbe nikad na nesto sto je sagovornik napisao, nego da uvek sam izmisli satro argument druge strane pa ga onda vesto pobedi. Kao malo dete koje zamislja da je pobedilo medveda jer je prebilo svoju plisanu lutku medveda... i kao malo dete urla na sav glas o svojoj velikoj pobedi...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, о.Горан рече

Где сам ја помињао Египат, ви сте начели ту тему, кад се опаметите онда можемо равноправно да разговарамо. До тад, шта одговорим одговорим. Коме се не допада, не мора са мном да комуницира уопште. Чист рачун.

Ja sam naceo tu temu... na koju odgovor naravno nemas.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...