Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 30 минута, Тања1 рече

Mozda prolazi kroz tezak zivotni period...ne zna da je covek definitivno sa osmehom jaci! :sunce:

На једном предавању у Бг, кад сам видео ревнитеље како кризирају, рекох им: душекорисно би вам било да мастурбирате с времена на време... Одмах су ме пријавили декану.:)) Иначе сам рукоположен у Савини где је био Јустин, тако да ми се нешто ваљда од његовог духа пришило... :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Што си чекао до сад? Зато и јеси мали!:))

Kontekst avo, kontekst!

Pedja je frisko ozenjen, morao da dobije dozvolu od zene, to se ceka neko vreme, relativno shvaceno naravno 12:smeha:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Јелена011 рече

svetosavska skola je to 12:smeha:

Ако питаш @Grizzly Adams он ће ти рећи да је светиниколска ;)

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

Ако питаш @Grizzly Adams он ће ти рећи да је светиниколска ;)

E to je vec veza po babine linije, a s obzirom da je u pitanju jug, bolje da ne pitam nista, dovoljan mi ovaj moj juznjak 12:smeha:

Kad se setim da sam pre deceniju cvikala od tvojih poruka, ti kad uzmes da analiziras pa i neki tvoji svestenici zemljaci krenu da zaplicu tastaturom i ne prastaju lako.

Posle je sve dobilo drugi kontekst :D

 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јелена011 рече

Kontekst avo, kontekst!

Pedja je frisko ozenjen, morao da dobije dozvolu od zene, to se ceka neko vreme, relativno shvaceno naravno 12:smeha:

Ето видиш! 

А мени је више необјашњива тајна, више него ово о атемпорално-темпоралном, како то ови ожењени овде по форуму по целе дане висе.

Ја бих се исписао са форума! :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јелена011 рече

Posle je sve dobilo drugi kontekst :D

По 13. пут сам издржао реч контекст од јутрос!:)) На 20., ако дође Боксит, мора да узмем лек!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

А мени је више необјашњива тајна, више него ово о атемпорално-темпоралном, како то ови ожењени овде по форуму по целе дане висе.

Ја бих се исписао са форума! :))

Схватићеш кад се ожениш! :2v2e0jr: Да сам музичар, као нечији муж овде, ни мене не би било на пушкомет!:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

По 13. пут сам издржао реч контекст од јутрос!:)) На 20., ако дође Боксит, мора да узмем лек!

Контекстин :sunce:сурово али истинито.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

Ето видиш! 

А мени је више необјашњива тајна, више него ово о атемпорално-темпоралном, како то ови ожењени овде по форуму по целе дане висе.

Ја бих се исписао са форума! :))

Ne, ako cemo od teme o feminizmu i toga da po Grizliju zene samo trube o osecanjima, ti tek onda ne bi spavao ni sekunde. 12:smeha:

Nego sreca tvoja pa mudro zaobilazis musko zenske teme 12:smeha:

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

По 13. пут сам издржао реч контекст од јутрос!:)) На 20., ако дође Боксит, мора да узмем лек!

Ja sam pocela da se smejem po ceo dan, pita me moj dragi dobro pa sta je ja reko kontekst 12:smeha: 

Njemu mukici nista nije jasno pa je od muke lego da dzonja 12:smeha:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Схватићеш кад се ожениш! :2v2e0jr: Да сам музичар, као нечији муж овде, ни мене не би било на пушкомет!:))

12:smeha: e utesili ste me sa ovim ni mene, samo mi nije jasno da li je to mene ne bi bilo u kuci kao sto je slucaj mog muzicara ili ni mene ne bi bilo na forumu kao sto Vedran pita 12:smeha:

Jos kad je i teolog i muzicar, onda nije ni cudo sto mene boli glava po ceo dan i sto ja moram da pijem lekice inace ode prEtisak papa.

Samo kod onijeh stvari i za onije stvari mene glava ne boli 12:smeha:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Јелена011 рече

Ne, ako cemo od teme o feminizmu i toga da po Grizliju zene samo trube o osecanjima, ti tek onda ne bi spavao ni sekunde. 12:smeha:

Nego sreca tvoja pa mudro zaobilazis musko zenske teme 12:smeha:

Ја тебе пратим, али кад те видим на оне теме од ФЕМЕНизму бегам главом брез обзира. Јербо, ја бих тамо страховао од твојих порука и одговора, нако како ти мене хоћеш да представиш, ко бабарогу :) 

И Гризли је из светониколске школе, тако што ти он каже то ти је 12:smeha:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Јелена011 рече

12:smeha: e utesili ste me sa ovim ni mene, samo mi nije jasno da li je to mene ne bi bilo u kuci kao sto je slucaj mog muzicara ili ni mene ne bi bilo na forumu kao sto Vedran pita 12:smeha:

Jos kad je i teolog i muzicar, onda nije ni cudo sto mene boli glava po ceo dan i sto ja moram da pijem lekice inace ode prEtisak papa.

Samo kod onijeh stvari i za onije stvari mene glava ne boli 12:smeha:

како је код вас у Багдаду? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vedran рече

Ја тебе пратим, али кад те видим на оне теме од ФЕМЕНизму бегам главом брез обзира. Јербо, ја бих тамо страховао од твојих порука и одговора, нако како ти мене хоћеш да представиш, ко бабарогу :) 

И Гризли је из светониколске школе, тако што ти он каже то ти је 12:smeha:

Aaaa, to ces da me izvines 12:smeha:

Mozda je on iz svetonikolske skole, al se na nekim mestima nije primio nauk 12:smeha:

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, PredragVId рече

како је код вас у Багдаду? :D

Da je bolje ne bi valjalo :) 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Јелена011 рече

kad uzmes da analiziras pa i neki tvoji svestenici zemljaci krenu da zaplicu

То ти мислиш на оне анализе, на оној скорашњој теми, о томе како су обрачунали себи сатнице од симболичних сума  од обавезног, недобровољног, прилога за помињање имена на проскомидији, по којима им сатница испада као пет просечних месечних пензија! 

То ми никад неће опростити. Има ново митарство да ми направе, све са сачекушом и да машу са оном поруком и траже свргнуће у таму најкрајњу.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...