Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 4 минута, Vedran рече

Видите ли колико чувам славу! :) Ма само што је зуцнуо, ја одмах трас. Не дам море!

То све зато што сам (ајде не баш крвљу али) знојем стекао ову конкретну славу овог цитата, равна 4 сата подвига и то је једно од јаја које ми је остало у глави од свега онога што прочитах и одпевах у та четири сата. Па чувам брате та јаја. Из њих излазе пилићи, и хоћу да их покажем Христу кад се излегу. 

А овај хоће да их покраде! Не дам!12:smeha:

Једна Авина илустрација за Библију на руском... 

tvGRlOQ.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 6 минута, Vedran рече

Видите ли колико чувам славу! :) Ма само што је зуцнуо, ја одмах трас. Не дам море!

(Јов. 5, 41)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, елТорнеро рече

Како се умножавају странице на овој теми, сведоци изгубљеног времене, овај човечуљак коме је лева рука прикљештена све јаче и јаче, јауче. А рекло би се да се заценио од смеха.

Da raduje se Istini a ti plači ako hoćeš ja ga skloniti nikada neću. :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, елТорнеро рече

То доста личи на алко тест, за возаче.

Ne razumem.

Hoćeš da mi objasniš?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, елТорнеро рече

"... и страдао, и био погребен. И Који је васкрсао у трећи дан по Писму.". Амин!!! Са овога Вјерују је Црква дала небројене Свете, оне чија тумачења тумачимо, ми зналци.

А ко исповеда другачије од Вјерују? Ха? Ко? Ако ти не разумеш о чему се овде прича, и шта се пише, немој друге да оптужујеш за исповедање противно Вјерују. Тиме Богу службу не чиниш.

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vedran рече

А ко исповеда другачије од Вјерују? Ха? Ко? Ако ти не разумеш о чему се овде прича, и шта се пише, немој друге да оптужујеш за исповедање противно Вјерују. Тиме Богу службу не чиниш.

Amin.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Da raduje se Istini a ti plači ako hoćeš ja ga skloniti nikada neću. :))

Да ли се мени чини или елТорнеру ово није први пут да му радост смета.

1. Мени рече да не ваља да се причају радосне ствари на Велику Суботу.

2. Мени рече да се Крст прославља због грехова, распећа, страдања, а не због Васкрсења, тако нешто.

3. Сад му сметају смешкани. 

Шта је следеће?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Тања1 рече

Pogledaj samo kojim redom i kako  postavlja pitanje: Kako Hrist vaskrsava na krstu ? Konstatuje umro na krstu Umro je i izdahnuo, Njegovo telo je mrtvo i polaze se u grob. Bez tela nema vasksenja. Konstatuje  vaskrsava iz groba Zbog toga vaskrsava u ranu nedelju, u  tom istom telu u kome je i umro. Kako onda vaskrsava na krstu, bez tela?

Dakle, prema njemu vaskrsava u grobu (iz groba ustaje). confused1

strana 284

пре 2 часа, елТорнеро рече
пре 2 часа, Тања1 рече

Hrist

Христос.

U slucaju direktnog citata mora biti oznacen kao takav - npr kurzivom (od latinski: cursiva, cursus ) ili navodnicima. Da li si pokvaren ko jaje pa si uklonio kursiv da bi od strane pismenih ili nezainteresovanih da procitaju celu temu bila identifikovana kako me ti preDstavi ili ne znas da sam od slova do slova citirala @Bokisd? Definitivno mislim da si podmukao. Idi u crkvu, pomoli se Bogu!

Ova linija je u krusiv.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Da raduje se Istini a ti plači ako hoćeš ja ga skloniti nikada neću. :))

Placi, placi, VSB ost' o na Raci. :))

(cula za izraz).

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Тања1 рече

Placi, placi, VSB ost' o na Raci. :))

A pazi kad njega zaboli što eshatološka ruka udara po eshatonu :))

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лепа тема, али и непомирљиво питање. Верници верују а научници истражују и проучавају.  Али зар научници немају веру? Зар верници не преиспитују своју веру, зар је не истражују?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, PredragVId рече

Лепа тема, али и непомирљиво питање. Верници верују а научници истражују и проучавају.  Али зар научници немају веру? Зар верници не преиспитују своју веру, зар је не истражују?

Mi smo učenici Hristovi prvo nas da nazoveš naučnike pa sve ostale jasno? Naravno tu ubrajam i tebe u učenike. 

:)):)):)):))

 

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, PredragVId рече

Лепа тема, али и непомирљиво питање. Верници верују а научници истражују и проучавају.  Али зар научници немају веру? Зар верници не преиспитују своју веру, зар је не истражују?

И једно и друго и једни и други. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Vedran рече

Да ли се мени чини или елТорнеру ово није први пут да му радост смета.

1. Мени рече да не ваља да се причају радосне ствари на Велику Суботу.

2. Мени рече да се Крст прославља због грехова, распећа, страдања, а не због Васкрсења, тако нешто.

3. Сад му сметају смешкани. 

Шта је следеће?

Mozda prolazi kroz tezak zivotni period...ne zna da je covek definitivno sa osmehom jaci! :sunce:

 

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Тања1 рече

Mozda prolazi kroz tezak zivotni period...ne zna da je covek definitivno sa osmehom jaci!

 

Slažem se, na sve pomišljam i nemam krajnji sud nego sudim ono što vidim.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...