Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 3 минута, Матусал рече

Природа људска у Христу покорила се Божанској. Христос беше послушан Оцу до смрти и то до смрти на крсту, тада се воља људска покорила Божанској у Христу.

Pa, to sam i rekao u svom prvom postu.

Ovde se slazemo.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 минута, Матусал рече

Природа људска у Христу покорила се Божанској.

Objasni mu da se to dešava u Ipostasi Sina a ne da se Ipostas Sina pokorava Ocu.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Jer će pokoriti vaseljenu i BIĆE SIN SVE I U SVEMU BOG.

Mene je već uspeo da pokori ispovedam Sina Božjeg kao istinskog Boga u svoj Ipostasi Njegovoj.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Objasni mu da se to dešava u Ipostasi Sina a ne da se Ipostas Sina pokorava Ocu.

Па чим рекох ,, у Христу,, дефинисао сам ипостас, име је одредница ипостаси.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

A, sta, nije isto reci, da se 'ljudska priroda' koju je uzeo Hristos, pokorila Bogu Ocu ? Ne mozemo da 'pokoravamo' ono sto je Bozansko u Hristu.


 

Nisi glup sve ti lepo piše, samo ti lepršaj po nebu i traži neovaploćenog Logosa ja sam vas video za navek a ne poznajem vas.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Матусал рече

Па чим рекох ,, у Христу,, дефинисао сам ипостас, име је одредница ипостаси.

Da ali ja naglašavam jer vidiš da se pravi toša i glupson a posle ide meni prijava jer sam svedočio istinu da je barem glup ako ne i hodajuće zlo.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Матусал рече

Па чим рекох ,, у Христу,, дефинисао сам ипостас, име је одредница ипостаси.

Si primetio kako oni sve vreme zagrle i poljube Isusa Hrista i onda odlepršaju da traže i slave neovaploćenog Logosa?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Da ali ja naglašavam jer vidiš da se pravi toša i glupson a posle ide meni prijava jer sam svedočio istinu da je barem glup ako ne i hodajuće zlo.

Добро. Не треба да га вређаш. Кренуо је ка решењу наведи га на закључак. Имам утисак да он то разуме само мало да се уобличе тер ини.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Матусал рече

Добро. Не треба да га вређаш. Кренуо је ка решењу наведи га на закључак. Имам утисак да он то разуме само мало да се уобличе тер ини.

Što je najgore i ja imam utisak da sve razume zato ga i sa punim pravom vređam ako je to uvreda opšte.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Da ali ja naglašavam jer vidiš da se pravi toša i glupson a posle ide meni prijava jer sam svedočio istinu da je barem glup ako ne i hodajuće zlo.

Tako mi i treba kada sa tobom ulazim u raspravu.


Kako se pokorava Sin po Ipostasi Bogu Ocu ? Kako se pokorava Bog prema Bogu ? Gde da nadjemo resenje za ovaj 'problem' ?
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Bokisd рече

Tako mi treba kada sa tobom ulazim u raspravu.


Kako se pokorava Sin po Ipostasi Bogu Ocu ? Kako se pokorava Bog prema Bogu ? Gde da nadjemo resenje za ovaj 'problem' ?
 

Ne pokorava se Sin Ipostasno Bogu Ocu ti to namerno ubacuješ kao svoje nerazumevanje.

To nije terminsko nerazumevanje i nisi ti mali, mene više ne možeš prevariti!!

To je namerno nerazumevanje jer sve lepo piše ako imate slobodu da mene VSB nerazumevate jer sam navodno nerazumljiv srećom danas više nisam sam pa kako je moguće da ne razumevate druge potpuno razumljive ljude?

Nemoj reći da sada na ekranu vidiš samo mene i da sam ti samo ja odgovorio!!

Nisi mali naprotiv veoma si velik ali ja nisam plašljiv.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Матусал рече

Па чим рекох ,, у Христу,, дефинисао сам ипостас, име је одредница ипостаси.

A da li razumevaš ovog čoveka Boksid?

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

Kako se pokorava Sin po Ipostasi Bogu Ocu ? Kako se pokorava Bog prema Bogu ? Gde da nadjemo resenje za ovaj 'problem' ?
 

Оцу унутар тројичног односа припада првенство части. Ми верујемо да је један Бог јер је један Отац.Али то је ствар саодноса Сина и Духа према Оцу а не одраз неједнакости. Мислим да се покоравање које спомиње Павле односи на оно што се људска покорила Божанској природи која је јединосушна за сва три лица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...