Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 1 минут, GeniusAtWork рече

Дони би требало да под хитно промени дилера, пошто је пре неки дан изјавио да је добио више гласова бирача (popular votes) од Хилари. Која је иначе добила скоро два милиона гласова више од њега, по подацима које признају сви у овој димензији где живи остатак планете :) 

 

Ostatak planete je sa druge strane u svojim dementnim dimenzijama uz neogranicenu aroganciju i samozadovoljnost tvrdio da su sanse Hilari-Tramp 99-1 .

A Tramp samo iznosi cinjenicu da kada bi se izostavili ilegalni glasaci pobedio bi i popular vote za vise nego 2mil. I takodje: da je vodio kampanju za popular vote pobedio bi i to sa sve ilegalcima. I jedno i drugo je sigurno tacno sto se vidi iz sadasnjih rezultata.

Trebalo bi vi levicari da promenite dilera (tj. medije) i da udahnete svez vazduh stvarnosti, bili bi mnogo srecniji

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 11 минута, uros рече

A Tramp samo iznosi cinjenicu da kada bi se izostavili ilegalni glasaci pobedio bi i popular vote za vise nego 2mil. I takodje: da je vodio kampanju za popular vote pobedio bi i to sa sve ilegalcima. I jedno i drugo je sigurno tacno sto se vidi iz sadasnjih rezultata.

Где се то види из садашњих резултатa, је л' постоји неки доказ да је Клинтонова добила милионе гласова људи који нису имали право да гласају?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Avocado рече

naravno i to je nebuloza, samo malo drugačija...

Сигурно... :)

Демонкрацки шљам нема ништа против да они гласају, они су им неопходан савезник у анти-слободарској и анти-цивилизацијској агенди, на крају крајева.

http://www.investors.com/politics/editorials/rasmussen-poll-on-illegals-voting-reveals-political-motivation/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, GeniusAtWork рече

Где се то види из садашњих резултатa, је л' постоји неки доказ да је Клинтонова добила милионе гласова људи који нису имали право да гласају?

 

https://twitter.com/JumpVote/status/797843232436748288?ref_src=twsrc^tfw

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, GeniusAtWork рече

Где се то види из садашњих резултатa, је л' постоји неки доказ да је Клинтонова добила милионе гласова људи који нису имали право да гласају?

Kako da ne postoji dokaz?

Dokaz da su milioni ilegalaca glasali je tweet nekog batice koji kaže da je verifikovao više od 3 miliona ilegalnih glasova...

Nećeš sad valjda da tvrdiš da se ne može verovati svakom tweet-u???

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, uros рече

A Tramp samo iznosi cinjenicu da kada bi se izostavili ilegalni glasaci

Мра прво доказати да је било илегалних гласача уопште. Овако ви то прихватате "at face value" јер вам се то чини вјероватним. Али конкретних доказа за то... нема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, uros рече

Trebalo bi vi levicari da promenite dilera (tj. medije) i da udahnete svez vazduh stvarnosti, bili bi mnogo srecniji

Само се ти надај. Наше време тек долази, средићемо ми вас све. Само полако...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, GeniusAtWork рече

Само се ти надај. Наше време тек долази, средићемо ми вас све. Само полако...

 

 

Pa vi ste već na vlasti.Svi ,,socijalno pravedni,, su u koaliciji sa direktorom kosmosa.Srpski Lav Trocki Vulin,Gljivica,Krka ...Inače kolko je beše Boško imao procenta?el imao bar 1 %?:D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, GeniusAtWork рече

Само се ти надај. Наше време тек долази, средићемо ми вас све. Само полако...

 

 

 

Oduvek je bio politicki angazovan ovaj gospodin cak i dok je bio rok muzicar. Obratite paznju na momka u crnom sa desne strane  na coveru ovog domaceg white supremacist KKK benda xD

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...