Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

On 2/27/2018 at 18:45, Paradoksologija рече

Istovremeno, nikad nisam videla toliko libertarijanaca koji se zalažu da se uhapsi/ukloni/zatvori/država duradi nešto osobi na osnovu toga što je psihički bolesnik/izgleda i ponaša se preteće. Ko odlučuje da li i ovakvi imaju pravo da se brane od represije države svojim poluautomatskum oružjem? Država?

Оног тренутка када се пређе "принцип неагресије" те се нечија туђа права повриједе или постоји разумна пријетња по туђа права - онда држава има свако право да интервенише, што се минархизма ( либертаријанизма ) тиче. "Држава д'уради нешто" није потпуна јерес.

Противрјечно би било да то говоре анархокапиталисти који би требали пропагирати онда да се свако оспособи да се одбрани од менталног болесника са пушком.

Једва чекам сада да се сада клатно премјести на другу страну, што се изгледа дешава :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2/27/2018 at 12:45, Paradoksologija рече

Istovremeno, nikad nisam videla toliko libertarijanaca koji se zalažu da se uhapsi/ukloni/zatvori/država duradi nešto osobi na osnovu toga što je psihički bolesnik/izgleda i ponaša se preteće. Ko odlučuje da li i ovakvi imaju pravo da se brane od represije države svojim poluautomatskum oružjem? Država?

Шта је ту уопште чудно?

Особе које нису способне да буду одговорне за своје поступке не треба да имају право да управљају возилом, авионом или било шта друго чиме могу да угрозе друге људе. Посао државе је да води рачуна о безбедности грађана.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2/27/2018 at 14:17, RYLAH рече

28377861_2150917535129158_34408419393504

Шта ли су се људи уватили за НРА...

Они никакве везе са овим немају. НРА има милионе чланова, обучава људе да буду одговорни и озбиљни са оружјем.

Стивен Вилифорд, који је члан НРА и био инструктор тамо је зауставио убицу у Тексасу пре неког времена, управо својом пушком AR15. Ево може и на снимку лепо да се види какав скроман и диван човек, осим што је херој:

Али шта има везе...

Само понављајмо глупаве фразе са CNN-а...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tramp je rodjen kao pripadnik tzv. " 1% "  " bogatasa" , i krajnje je naivno misliti da je on protiv tog establismenta, a kao za obican narod. 

Inace nije tajna da je njegov deda-stric John bio jedan od onih koji su dosli pokupiti Tesline papire iz njegove hotelske sobe... ima na youtube kako lik o tome prica u intervjuu. Malo je manje poznato siroj javnosti da je sadasnji establisment uspeo da zavlada svetom upravo zahvaljujuci nekim Teslinim patentima koje jos do dan danas kriju, a koji se odnose na delovanje odredjenih talasnih frekvenci na coveka. (Naime, svaki covekov organ radi na odredjenoj frekvenci, i one su poznate, i na coveka moze da se deluje bilo dobro bilo lose, frekventnim aparatima (primer Vitafon, Bioptron)..

Dakle, Tramp zna znanje i nije on nimalo naivan. Dobro je jedino to sto je jasno pokazao da mu nije problem lagati.

Jedino sta je rekao, a da mu za to skidam kapu, je sledeca recenica upucena narodu:  "Imate jos malo vremena da se ujedinite. Posle isteka vremena vise necete imati sansu" ...! 

Hmmm, sta vi mislite, na sta je on to mislio?? :O

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Paradoksologija рече

U stvarnosti, juče je jedan naoružani nastavnik pripucao u školi.

У стварности, у тој школи је забрањено оружје.

А човек је болестан психички, на лековима за депресију... Зашто је школа држала таквог наставника то је питање. Не треба пуно памети да видиш да није баш при себи:

randal-davidson-mugshot.jpg?quality=65&s

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Lady Godiva рече

Заборавио је оне који су имали користи од јефтинијих производа. Они ће сад морати да плате цену домаће, скупље, производње.

Не знам колико је то "паметно"...

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Неки тамо рече

Ајде све да разумем, али на игрице сотона да насрне... цццц :D

http://fortune.com/2018/02/23/donald-trump-video-game-violence/

Невиђена глупост...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Grizzly Adams рече

Заборавио је оне који су имали користи од јефтинијих производа. Они ће сад морати да плате цену домаће, скупље, производње.

Не знам колико је то "паметно"...

Није баш паметно. Њихова производња челика је баш неконкурентна. Нема смисла да их држава царинама "брани" од јефтиног увоза.

Увођењем царина се увек ствара чист губитак. Купци и читаво друштво су на губитку.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Lady Godiva рече

Није баш паметно. Њихова производња челика је баш неконкурентна. Нема смисла да их држава царинама "брани" од јефтиног увоза.

Увођењем царина се увек ствара чист губитак. Купци и читаво друштво су на губитку.

Matt Blunt, president of the American Automotive Policy Council, also slammed the announcement.

"This would place the U.S. automotive industry, which supports more than 7 million American jobs, at a competitive disadvantage," Blunt told CNBC.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Lady Godiva рече

Није ти он ни током кампање био "фри трејд". Ништа изненађујуће. Сада ће поредак од 1980-их па наовамо постати тестиран. Америка се затвара, Русија има свој ЗНД, УК се затвара... ЕУ чекамо да видимо шта ће урадити, а Кина продире.

Улазимо полако у нову еру. Јипикајеј.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...