Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 34 минута, Bokisd рече

Pa, eto, ispade Mladja nekako u pravu. 

Zamisli, sad, da im daju i neku atomsku bombicu.....

Zamisli...na to se sve svodi...zamisli ovo zamisli ono...I izmisljanje koje kakvih neosnovanih optuzbi. Iran znaci zvecka oruzijem, koje nije ni atomsko, vau katastrofa, teroristi. Najbolje bi bilo da nemaju nikakvo oruzije, i najbolje bi bilo da Iran uopste ne postoji. To je kao ono, SAD imaju stotine vojnih bazha sirom svijeta, i to je uredu s americke tacke gledista, Rusija malo rasporedjuje snage uz spostvenu granicu na sopstvenom teritoriju i to je odmah uzas oni planiraju neku agresiju...Za sigurnost citavog svijeta najbolje bi bilo da nijedna drzava ne posjeduje atomsko oruzije, ili jos bolje nikakvo oruzije. Ali kad ne moze tako, onda je bolje da sto vise jacih zemalja posjeduje i oruzije i ako je moguce i atomsko oruzije jer to je na neki nacin sigurica da se sprijeci agresija jedne strane na drugu. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 4 часа, Justin Waters рече

Zamisli...na to se sve svodi...zamisli ovo zamisli ono...I izmisljanje koje kakvih neosnovanih optuzbi. Iran znaci zvecka oruzijem, koje nije ni atomsko, vau katastrofa, teroristi. Najbolje bi bilo da nemaju nikakvo oruzije, i najbolje bi bilo da Iran uopste ne postoji. To je kao ono, SAD imaju stotine vojnih bazha sirom svijeta, i to je uredu s americke tacke gledista, Rusija malo rasporedjuje snage uz spostvenu granicu na sopstvenom teritoriju i to je odmah uzas oni planiraju neku agresiju...Za sigurnost citavog svijeta najbolje bi bilo da nijedna drzava ne posjeduje atomsko oruzije, ili jos bolje nikakvo oruzije. Ali kad ne moze tako, onda je bolje da sto vise jacih zemalja posjeduje i oruzije i ako je moguce i atomsko oruzije jer to je na neki nacin sigurica da se sprijeci agresija jedne strane na drugu. 

Jeste, stoji i ta konstatacija, da su SAD podosta krive za stanje u svetu, sa svojom ekspanzionistickom politikom. 

Koliko se secam, Tramp je obecavao u kampanji neko korigovanje te' politike. Ali, cini mi se, da nesto to slabo ide. Just_Cuz_19

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Bokisd рече

Koliko se secam, Tramp je obecavao u kampanji neko korigovanje te' politike. Ali, cini mi se, da nesto to slabo ide.

Taj je sve pogazio sto je obecao. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 9 часа, Bokisd рече

Bas me cudi. 

Cekaj samo da provale da je UN detektovao testiranje nuklearke u iranu, i da ima osnovane sumnje da je bomba testirana. Necu ni da im odgovaram dok ne skapiraju to ali kapiram da ce da se ucute i prave suntavi a nece da priznaju "ok bili smo u pravu iranska vlast je izuzetno problematicna"  

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, cloudking рече

haha... sad ce mladja da napise "bravo za teheran! Tako se to radi. Direktno. A ne negovanjem jalovih diplomaticnosti."

 

Kada ti ujedinjene nacije i americki predstavnik posalju zahtev da im otvoreno pokazes na kojoj nuklearnoj tehnologiji radis, ako pretis raketama - znaci da nesto krijes. ;)

Stvarno cu da prekinem da pricam sa tobom jer pojma nemas sta se desava. Sve sto znas je tvoje misljenje o ljudima u iranu koje si ti upoznao. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A inace svi ovde koji napdaju trampa da su objektivni, napadali bi i obamu u proslih 8 godina obaminog mandata. Niko nije rec zucnuo na kontu obame (makar se ja ne secam).

Prosto je neverovano sa kojim zlocinima mozes da prodjes kada ne pricas "problematicne stvari". 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Млађони рече

 

Bas me cudi. 

Cekaj samo da provale da je UN detektovao testiranje nuklearke u iranu, i da ima osnovane sumnje da je bomba testirana. Necu ni da im odgovaram dok ne skapiraju to ali kapiram da ce da se ucute i prave suntavi a nece da priznaju "ok bili smo u pravu iranska vlast je izuzetno problematicna"  

Pa zar to nije logicno? Zar ne treba prvo da dobijes neki valjani dokaz pa TEK ONDA da doneses zakljucak? Kod vas altovaca i konzervativaca to uglavnom ide suprotnim redosledom :)

Zasto da provaljujem da je Iran testirao nuklearku? Ne vidim gde je problem da nam dostavis vest ili izvestaj o tome... 

Druga stvar... cak i da Iran zaista pravi nuklearnu bombu ( za sta trenutno nema nikakvih ukazatelja) sto bi je koristio na USA? Kolki debil treba da budes pa da naprvis dve tri nuklearke da bi gadjao zemlju koja ih ima dve tri hiljade? Kolko pa tek zamajen treba da budes pa da verujes da Iranski "nukearni program" targetira USA? Jes da su degradirani muslimani i send nigeri al bas tolke budale sigurno nisu...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Juanito рече

 Јер је у питању апсолутна дискредитација, у питању је псеудонаучна идеја која објашњава све, те је онда противних увек “у криву”, а рацинални логичар увек “у праву” јер логика не може да погреши. Наравно, Аксиоми могу бити погрешни, али они су очигледни. И ту се враћамо ка почетак. Ви бре људи немате појма колико је то напорно саговорницима. 

A nije naporno kad meni avokado trazi da mu dokazujem nesto onako kako zna da ne mogu da dokazem? Tipa da mu dokazujem da su zene nekad mogle da jure plen po sedam osam sati, da ga ubiju, uhvate, da 160 kila mesa dovuku nazad u kamp? 
To nije naporno? 

Ili mi nije naporno kada mi dolece Rylah da mi prica o tome kako SAudijci ratuju tamo sa nekim susedima njihovim jer sam u kontekstu diskusije zasto tramp ne napada saudijce rekao da saudijci "drze svoje zlocine unutar svojih granica". Kada je vise nego jasno da sam pricao o odnosu sa amerikom, u pretnji americkim i nato saveznicima (kao sto to radi severna koreja.) meni je to nporno, da moram da dokazujem necije namerno izvrtanje mojih postova i jos uz to da mi ne uvaze kada kazem - ok pogresno sam se izrazio, nego hoce da mi dokazu da lazem da se nisam pogresnio izrazio? Sve jer im je stalo da ih priznam kao neki autoritet i da su u pravu? 


Prosto, ako ti je naporno, nemoj da ucestvujes. Ja volim sa tobom da se zezam ovako neobavezno, van filozofije ali filozofski se ocigledno ne slazemo. Naporno je da raspravljamo o filozofijama kao sto je to da li postoji objektivno lepo ili ne. I meni je naporno isto kao i vama, ali volim o tome da pricam. Prosto i jednostavno. Niko nije prisiljen da prica o tome.

Znas kako, ja volim boks, volim da boksujem. Iako me udaraju u glavu volim. Tesko je, poenakd boli ali volim. Ti ne volis i ti ne boksujes. PRosto i jednostavno. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Млађони рече

Kada ti ujedinjene nacije i americki predstavnik posalju zahtev da im otvoreno pokazes na kojoj nuklearnoj tehnologiji radis, ako pretis raketama - znaci da nesto krijes. ;)

a ne, ne... pretis raketama kad ti autisticni debil preko televizije salje poruke kako ce da te unisti... eto mladjo... to su kohones ;) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Pa zar to nije logicno? Zar ne treba prvo da dobijes neki valjani dokaz pa TEK ONDA da doneses zakljucak? Kod vas altovaca i konzervativaca to uglavnom ide suprotnim redosledom :)

Ja vidim problem u toem da dokazujem osnovne logicne stvari. Vidim to kao namerno zahtevanje dokaza od sagovornik za nesto sto je vise nego ocigledno. 

Zasto da provaljujem da je Iran testirao nuklearku? Ne vidim gde je problem da nam dostavis vest ili izvestaj o tome... 



Tramp je pretio iranu (ne nasiljem) vec zahtevima da otvoreno pokaze na kojoj nuklearnoj tehnologiji radi.
Vi ste ga napali zbog toga niste imali pojma zasto je to raido - vec ste pretpostavili da je to radio jer eto, moron je.
Zato mi ne pada napamet da vam dostavljam vesti, ako hocete to da nastavite da radite - to je vasa mana a ne moja. 
Mene bas briga sto vi mislite za trampa da je moron, ja mislim da sam vise nego jasno objasnio svakom ko nema veliki bias zasto tramp nije moron. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Млађони рече

A nije naporno kad meni avokado trazi da mu dokazujem nesto onako kako zna da ne mogu da dokazem? Tipa da mu dokazujem da su zene nekad mogle da jure plen po sedam osam sati, da ga ubiju, uhvate, da 160 kila mesa dovuku nazad u kamp? 
To nije naporno? 

Ili mi nije naporno kada mi dolece Rylah da mi prica o tome kako SAudijci ratuju tamo sa nekim susedima njihovim jer sam u kontekstu diskusije zasto tramp ne napada saudijce rekao da saudijci "drze svoje zlocine unutar svojih granica". Kada je vise nego jasno da sam pricao o odnosu sa amerikom, u pretnji americkim i nato saveznicima (kao sto to radi severna koreja.) meni je to nporno, da moram da dokazujem necije namerno izvrtanje mojih postova i jos uz to da mi ne uvaze kada kazem - ok pogresno sam se izrazio, nego hoce da mi dokazu da lazem da se nisam pogresnio izrazio? Sve jer im je stalo da ih priznam kao neki autoritet i da su u pravu? 


Prosto, ako ti je naporno, nemoj da ucestvujes. Ja volim sa tobom da se zezam ovako neobavezno, van filozofije ali filozofski se ocigledno ne slazemo. Naporno je da raspravljamo o filozofijama kao sto je to da li postoji objektivno lepo ili ne. I meni je naporno isto kao i vama, ali volim o tome da pricam. Prosto i jednostavno. Niko nije prisiljen da prica o tome.

Znas kako, ja volim boks, volim da boksujem. Iako me udaraju u glavu volim. Tesko je, poenakd boli ali volim. Ti ne volis i ti ne boksujes. PRosto i jednostavno. 

takodje je naporno kad dedukcijom u fotelji dodjes do nekih zakljucaka pa ocekujes da ih svi prihvatimo zdravo za gotovo... a kad potrazimo bilo kakav dokaz dobijemo odgovor "pa zar nije ocigledno? Neci ni da pricam vise s vama niste racionalni jer ne vidite isto sto vidim i ja... svi vide, svakome je jasno, svi kazu, svi su rekli..." argumenti za desetku ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

a ne, ne... pretis raketama kad ti autisticni debil preko televizije salje poruke kako ce da te unisti... eto mladjo... to su kohones ;) 

Vidis ovako. Sad pre nego sto sam ti odgovorio ovo, ja sam pomislio mozda ja imam bias i ponovo sam rpeslusao govor koji je uputio iranu.  Nigde nije spomenuo unistenje ili napad irana. 
-Prvo je pisao o iranskom nuklearnom dogovoru. 
-Zatim je zahtevao da ujedinjene nacije provere komplet sta iran radi sa nuklearnim istrazivanja.
-Zatim je trazio da iran oslobodi sve novinare i vodje opozicije, kao i strane drzavljane koje su uhapsili.
-Zato je trazio da iranska vlada ne podrzava teroriste (ne misli na isis, ali postoje osnovne sumnje da iran podrzava nekoliko teroristickih organizacija)
-zatim je zahtevao da iran postuje suverenitet svojih komsija. 
-onda je pricao kompletnu istinu o tome koliko je iranov rezim represivan. 
- Nigde nije spomenuo ni napad ni unistenje irana.

bukvalno si izmislio da je rekao nesto sto nije ni spomenuo, nije spomenuo ni napad, ni pretnju, niti ista. Bukvalno si umislio da je to rekao. Nigde ni reci. Jel shvatas sada koliki bias imas? I kako je iran odgovorio na to? RAKETEEEEE!!

Evo ti kompletan govor:


Ako sam propustio nesto sto je rekao u kompletnom govoru o napadu irana - voleo bih da mi citiras? 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Млађони рече

Tramp je pretio iranu (ne nasiljem) vec zahtevima da otvoreno pokaze na kojoj nuklearnoj tehnologiji radi.
Vi ste ga napali zbog toga niste imali pojma zasto je to raido - vec ste pretpostavili da je to radio jer eto, moron je.
Zato mi ne pada napamet da vam dostavljam vesti, ako hocete to da nastavite da radite - to je vasa mana a ne moja. 
Mene bas briga sto vi mislite za trampa da je moron, ja mislim da sam vise nego jasno objasnio svakom ko nema veliki bias zasto tramp nije moron. 

 

Ko ti trazi vest o tome kome tramp pretio i zasto... kog pa to zanima. Mene zanima gde su ti izvestaji UN o tome da Iran ima nuklearnu bombu na osnovu kojih je tramp plasirao svoju neizdrzivo talentovanu diplomatiju? Ti si sam rekao da taj izvestaj postoji, ja sam isao guglao ko sumanut i nisam uspeo da ga nadjem, stavise pronasao sam samo suprtone izvestaje UN... dakle ne trazim ti iz dosade, nego zato sto nisam uspeo da nadjem nakon vrlo iscrpne potrage... e zato, da ne isapdne opet da te neko proziva za laganje, lepo daj da vidimo taj UN izvestaj i mirna backa.

Zemo?

 

пре 6 минута, Млађони рече

Ja vidim problem u toem da dokazujem osnovne logicne stvari. Vidim to kao namerno zahtevanje dokaza od sagovornik za nesto sto je vise nego ocigledno. 

Ja vidim problem kad nesto proglasis za logicnu stvar a ne mozes da je dokazes... zar to nije poprilicno nelogicno?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

 

Ko ti trazi vest o tome kome tramp pretio i zasto... kog pa to zanima. Mene zanima gde su ti izvestaji UN o tome da Iran ima nuklearnu bombu na osnovu kojih je tramp plasirao svoju neizdrzivo talentovanu diplomatiju?

Ne pada mi napamet. Gore sam ti dao trampov govor, i citirao sam ti sve sta je pisao gde mislim da si jasno pokazao dal upetas gluposti da je ikad pretio iranu nasiljem. Kada kazes ok imam bias prema trampu ili mi pokazes da je negde pretio nasilje a da sam ja ispustio - da ja priznam da imam bias. Onda mozeda nastavimo. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Млађони рече

Ne pada mi napamet. Gore sam ti dao trampov govor, i citirao sam ti sve sta je pisao gde mislim da si jasno pokazao dal upetas gluposti da je ikad pretio iranu nasiljem. Kada kazes ok imam bias prema trampu ili mi pokazes da je negde pretio nasilje a da sam ja ispustio - da ja priznam da imam bias. Onda mozeda nastavimo. 

Ok imam bias, preterao sam kad sam rekao da je pretio nasiljem jer sam Iran pomesao sa Korejom.

Daj sad.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...