Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 7 минута, Млађони рече

jeste tako je, sve ste u pravu ja ne znam nista, a u iranu je pederima super... ostao jednom u srcu..

Samo ti moz da povezes nuklearke i pedere :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 3 минута, Млађони рече

A sve one stvari koje iran radi sa nuklearnom energijom su tu samo za struju. Progresivni su iranci brinu se za globalno zagrevanje. 

Pa dabome za struju dok se ne dokaze drugacije, njih je 81 milion i imaju ogromnu zemlju, to sve treba odrzavati. Sve ostalo su opruzbe potpuno neosnovane kao sadmovo oruzije za masovno unistenje, asadov nervni gas i masakr u Racku. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bokisd рече

 Ovde je bilo u najgorem slucaju neka 'razbijena' glava.

 

Mi kaznjavamo razbijanje glave.
oni kaznjavaju razbijanjem glave. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Justin Waters рече

Pa dabome za struju dok se ne dokaze drugacije, njih je 81 milion i imaju ogromnu zemlju, to sve treba odrzavati. Sve ostalo su opruzbe potpuno neosnovane kao sadmovo oruzije za masovno unistenje, asadov nervni gas i masakr u Racku. 

Da neko oce da ih napadne pa bi vase poredjenje sa sadanom bilo na mestu. Od razmisljanja koliko je tramp moron niste culi sta prica. Sve sto se radi jeste da se iran prisiljava na blizu saradnju sa UN da ne bi ispalo da imaju nuklearno oruzije.

A ima jedna stvar koju ne znas, o tome zasto se sumnja na iran... ali ostavicu te sam da nadjes. Mene bas briga dal ce mislis da li sam u pravu ili ne.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Млађони рече

Mi kaznjavamo razbijanje glave.
oni kaznjavaju razbijanjem glave. 

Ali, Mladjo, .... to samo kada se desi neki skup i 'provokacija' od strane homo strane. I, to se skupe navijaci i ostali neki banditi koji vole da divljaju. I, sad je sve to leglo na rudu.

Tamo je to blizu 'defaultu' u svim situacijama, a, mozda i se ne razbije samo glava. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

Za mene "ocigledno" nikad nije bio valjan argument.

То је зато што си дегенерисан. Да ниси, све би јасно видео и све би ти било очигледно. Човек (не и жене) се рађа са могућношћу да разуме и јасно види сваки детаљ света око себе, али то онда временом замагли што гресима што погрешним идеологијама. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Juanito рече

То је зато што си дегенерисан. Да ниси, све би јасно видео и све би ти било очигледно. Човек (не и жене) се рађа са могућношћу да разуме и јасно види сваки детаљ света око себе, али то онда временом замагли што гресима што погрешним идеологијама. 

e ali pazi.. haha ovo nije daleko od istine i vazi za sve nas. Potpuno je moguce da sam ja naprimer zamaglio sa ideologijom pa sve ovo sto pisem nema veze sa mozgom. Ja sam uvek otvoren za tu opciju. Ali ako ste u pravu moracete malo da sacekateda mi se razbistri vid. 

Medjutim ovo nije naucna tema, vec ziva politicka. Nemamo tu gomilu studija i podataka na osnovu kojih moze da dokazujemo. Sve zavisi od nas samih. 

Mislim sad ja da dokazujem naucno da UN report koji kaze da su detektovali eksplozije nuklearki u iranu ne lazu...ne mogu... oni su to svakako mogli da lazu, ali ja nesto sumnjam da un toliko laze za saveznika tri clanica saveta bezbednosti. Eto prosto mi neverovatno da to lazu. 

Ajde da to prica CIA, ali prica UN... 
Inace ovo je razlog zbog kog verujem, ali nisam hteo da ga kazem jer ako stvarno ljude zanima tema, legwork nije na odmet. Par minuta guglanja izbaca taj report i clanke o toem sta se sve desava. 



 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Млађони рече

e ali pazi.. haha ovo nije daleko od istine i vazi za sve nas. Potpuno je moguce da sam ja naprimer zamaglio sa ideologijom pa sve ovo sto pisem nema veze sa mozgom. Ja sam uvek otvoren za tu opciju. Ali ako ste u pravu moracete malo da sacekateda mi se razbistri vid. 

Medjutim ovo nije naucna tema, vec ziva politicka. Nemamo tu gomilu studija i podataka na osnovu kojih moze da dokazujemo. Sve zavisi od nas samih. 

Mislim sad ja da dokazujem naucno da UN report koji kaze da su detektovali eksplozije nuklearki u iranu ne lazu...ne mogu... oni su to svakako mogli da lazu, ali ja nesto sumnjam da un toliko laze za saveznika tri clanica saveta bezbednosti. Eto prosto mi neverovatno da to lazu. 

Ajde da to prica CIA, ali prica UN... 
Inace ovo je razlog zbog kog verujem, ali nisam hteo da ga kazem jer ako stvarno ljude zanima tema, legwork nije na odmet. Par minuta guglanja izbaca taj report i clanke o toem sta se sve desava. 



 

Ovo mi je prvi rezultat za "un report iran nuclear weapons"

https://www.nytimes.com/2017/08/31/world/middleeast/un-nuclear-iran-trump.html

Ovo je treci

https://www.armscontrol.org/blog/2017-06-29/un-report-iran-deal-resolution-good-unclear-troubling

 

Izgleda da UN uglavnom ima izvestaje o tome kako Iran uredno postuje nuklearni sporazum.

A na koji izvestaj UN ti mislis?

 

 

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Млађони рече

Medjutim ovo nije naucna tema, vec ziva politicka. Nemamo tu gomilu studija i podataka na osnovu kojih moze da dokazujemo. Sve zavisi od nas samih.

Ja bi reko', :dedica:.... i, pomalo filosofska i logicno smislena ... bez filosofskog misljenja , nista ne biva na ovaj nas svet....  :945729:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Млађони рече

e ali pazi.. haha ovo nije daleko od istine i vazi za sve nas. Potpuno je moguce da sam ja naprimer zamaglio sa ideologijom pa sve ovo sto pisem nema veze sa mozgom. Ja sam uvek otvoren za tu opciju. Ali ako ste u pravu moracete malo da sacekateda mi se razbistri vid. 

Није споран део да смо сви мање или више замагљени својим предубеђењима. Споран је онај други део који се провлачи на овој и сличним темама, о очигледним платонским Истинама до којих се може доћи чистом логиком, а Аксиоми на које примењујемо ту логику су опет очигледни. И то само онима који припадају баш тој једној идеологији. Дакле сви су замагљени осим оних који тврде да нису јер су у вези са Истином (а та Истина свакако није лични Бог јер с до Њега не може доћи никаквом логиком). И сви који то не виде су дегенерисани. Јер постоје само две могућности - чисти ум који је је задржао урођену (и опед очигледну) способност јасног виђења основних платонских Аксиома и способност јасне логике да тих пар Аксиома примени на разумевање сваког аспекта свемира (и тај ум је по правилу мушки) или дегенерисани ум. Нема треће, свет је изразито црно-бео. То је неки дуал вулгарног скептицизма, неки нови вулгарни механицизам и редукционизам. Али ни то није доследно јер важи за објашњавање и предвиђање понашања жена или левичара, али не важи за глобално загревање, а некима не важи ни за еволуцију итд. Ту се онда ништа не зна и не може знати јер је “компликовано” (као да мозак није хиљадама пута компликованији). У суштини чист идеолошки алат који се потеже само кад је неопходно дискредитовати противнике у расправи. Јер је у питању апсолутна дискредитација, у питању је псеудонаучна идеја која објашњава све, те је онда противних увек “у криву”, а рацинални логичар увек “у праву” јер логика не може да погреши. Наравно, Аксиоми могу бити погрешни, али они су очигледни. И ту се враћамо ка почетак. Ви бре људи немате појма колико је то напорно саговорницима. То превазилази светлосним годинама пивопије испред продавнице, један сасвим нови ниво. Једино се још Авокадо с тим расправља, мени једино остаје да будем саркастичан кад приметим јер било каква расправа исцрпљује до изнемоглости. Не кажем да се то ради свесно и намерно. Напротив, мислим да они који то користе дубоко верују да су у праву. У питању је самообмана гадна, да не кажем прелест. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Млађони рече

Od razmisljanja koliko je tramp moron niste culi sta prica.

Ja sam cuo dobro sve sta prica i sto je rekao je obicno licemjerije i populizam. Sj.Koreju ne moze unistiti na nacin kako je to rekao. Govor o Iranu je hardkor glupost. Rekao je da je Iran ekonomski prazna otpadnicka drzava koja izvozi nasilje. Tu sam ja uskocio gdje ti objasnjavam da Iran niti je ekonomski prazan, niti je otpadnicka drzava niti izvozi nasilje. Prica o nekoj sigurnosti Amerike...pa koja zemlja je sigurna ako ne americko tlo? Imaju najbolji geografski polozaj u istoriji i opet uporno trube o nekoj sigurnosti. Ne on kad kaze "sigurnost Amerike" on ne misli na sigurnost americkog tla, vec na sigurnost americkih interesa sirom svijeta. To znaci i sigurnost americkih vojnih baza koje su rasprostranjene sirom svijeta, to znaci i sigurnost na uplitanje u rad vlada i internih poslova drugih drzava i sve o ono sto potpada pod americko sirenje interesa. Dosadili su više i Bogu narodu da se razumjemo. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Bokisd рече

haha... sad ce mladja da napise "bravo za teheran! Tako se to radi. Direktno. A ne negovanjem jalovih diplomaticnosti."

 

Ako su testirali raketu... kad te nasilnik maltretira jedini spas je da pokazes zube. Teheran je ovime rekao Trampu "Zabole nas za tvoju suplju retoriku. Mozda si uspeo da prevaris sve one jadne ljude sirom sveta koji ti rukopljeskaju svaki put kad se iskenjas, ali nas nisi prevario. Pu*i ga pe*eru!" :D:D:D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, cloudking рече

haha... sad ce mladja da napise "bravo za teheran! Tako se to radi. Direktno. A ne negovanjem jalovih diplomaticnosti."

 

Ako su testirali raketu... kad te nasilnik maltretira jedini spas je da pokazes zube. Teheran je ovime rekao Trampu "Zabole nas za tvoju suplju retoriku. Mozda si uspeo da prevaris sve one jadne ljude sirom sveta koji ti rukopljeskaju svaki put kad se iskenjas, ali nas nisi prevario. Pu*i ga pe*eru!" :D:D:D 

Pa, eto, ispade Mladja nekako u pravu. 

Zamisli, sad, da im daju i neku atomsku bombicu.....:pucpuc2:  :kriminalac:......:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...