Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

пре 11 минута, Tumaralo. рече

Kaže da svake godine više Nemaca umre nego što se rodi i do je jako dobro jer to znači da će tako biti manje nacista..

Кад тачно то каже? Гледам клип и нема... 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

1 hour ago, Џуманџи рече

Кад тачно то каже? Гледам клип и нема... 

0:36 "This is good because Nazis are not good at having offspring"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 51 минута, Tumaralo. рече

Kakva laž? Ti kažeš da se smanjuje njihov udeo u opštoj populaciji zbog dolaska imigranata. To nije sporno ali tačno je i da se broj smanjuje usled negativnog prirodnog priraštaja. Dakle i relativno i apsolutno gledano. Demografski podaci o kojima je ta žena govorila se odnose na oba. Međutim ta razlika koju ističeš (kao njen advokat izgleda) nije bitna. Nije u tome poenta.

Naravno da je bitno... da nije ne bi ti sve vreme pokušao da podvaljuješ sa formulacijama kao da se raduje smanjenju broja, odnosno kao da se raduje nečijoj smrti.... ne bi pominjao genocid...

Žena je samo rekla da će za 20-30 godina u njenom gradu Nemci neće biti (apsolutna) većina... (da se razumemo, Nemci će i dalje sigurno biti najbrojnija grupa, samo ih neće biti preko 50%)... i da će živeti u "super-multikulturalnom društvu" i da je to dobro.

Ti si izneo razne epitete i pogrešna poređenja ali još uvek nisi ni pokušao da objasniš šta je tu problem? Da li je Isus možda negde rekao da u nekom gradu mora da živi bar 51% Nemaca ili ima neki drugi razlog? Šta je loše u gradovima u kojima ni jedna etnička grupa nema preko 50% populacije?

 

Цитат

Nažalost, nije retkost da se političari u Nemačkoj raduju odumiranju etničkih Nemaca. Evo još jedan primer, političar Die Linke (levica) partije. Kaže da svake godine više Nemaca umre nego što se rodi i do je jako dobro jer to znači da će tako biti manje nacista..

Bolid.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

 

Naravno da je bitno... da nije ne bi ti sve vreme pokušao da podvaljuješ sa formulacijama kao da se raduje smanjenju broja, odnosno kao da se raduje nečijoj smrti.... ne bi pominjao genocid...

Žena je samo rekla da će za 20-30 godina u njenom gradu Nemci neće biti (apsolutna) većina... (da se razumemo, Nemci će i dalje sigurno biti najbrojnija grupa, samo ih neće biti preko 50%)... i da će živeti u "super-multikulturalnom društvu" i da je to dobro.

Ti si izneo razne epitete i pogrešna poređenja ali još uvek nisi ni pokušao da objasniš šta je tu problem? Da li je Isus možda negde rekao da u nekom gradu mora da živi bar 51% Nemaca ili ima neki drugi razlog? Šta je loše u gradovima u kojima ni jedna etnička grupa nema preko 50% populacije?

 

Bolid.

Poslednji put kada sam pratio smanjivanje procenta neke grupe jeste bilo smanjivanje procenta Srba na kosovu od rata do danas. Sa nekih 50% na nekih 10 % na nekih 1 %. 

Ali to je samo  u srbiji tako nema nikakvih razloga da verujemo da ce nemacka sa masovnim migracijama da dobije slicne rezultate... 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Ћириличар рече

0:36 "This is good because Nazis are not good at having offspring"

Сконтала сам да је примање миграната добро јер се ови не репродукују како ваља. :))

@Млађони, велком :mahmah:

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Млађони рече

Poslednji put kada sam pratio smanjivanje procenta neke grupe jeste bilo smanjivanje procenta Srba na kosovu od rata do danas. Sa nekih 50% na nekih 10 % na nekih 1 %. 

Ali to je samo  u srbiji tako nema nikakvih razloga da verujemo da ce nemacka sa masovnim migracijama da dobije slicne rezultate... 

Niđe veze...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juanito рече

Мој друг и брат, лекар, објавио на фејсу (није од политички коректних, ако је то битно).

 

"Имамо на дијализи једног младог Арапина. Старији је годину дана од мене, и хронично је болестан, али тако крјепког духа, да је то напросто задивљујуће.
Прије годину дана избјегао је из Сирије у Њемачку: већ у Сирији је био дијализни пацијент.
Симпатичан, љепушкаст, младолик, стално се смије. Сад је добио сва потребна њемачка документа, и започео са изучавањем занимања (бавиће се хотелијерством).
Током дијализе стално нешто чита, слуша и пише. Похађа напредни курс њемачког језика, и учи сваки дан. Свих 5 сати, колико је прикопчан на апарат, он сједи и учи. Њемачки говори боље од многих, који су у Њемалкој већ преко 20 година.
Често одем до њега да га питам како је.
Каже како је срећан у Њемачкој, далеко од рата, али размишља шта му је са породицом, која није успјела да избјегне. Он жели да се интегрише: поред уџбеника за језик, има и ”уџбеник за интеграцију”, гдје је приказано ”понашање” у јавном превозу,наулици, сортирање смећа...
И само понавља како је бескрајно захвалан, а то њемачки его голица ли - голица.
Кад сам данас по 4-5. пут ушао у собу, да га питам како је, он почне да прича, па се расплаче: ”Зашто сте тако добри према мени?”.
Срце ми се стегло. Кроз шта ли је прошао, и на шта ли је навикао?"

E to je problem masovnih migracija. Normalni ljudi kao ovaj budu odbaceni i tretirani kao smece jer je socijalna grupa sa kojom je on dosoa na njega jednog dobrog i normalnog coveka nosila par morona - jer su migracije bile masivne.

Zato migracije trebaju da budu kontrolisane, da se u zemlju pustaju produktivni i korisni ljudi kao ovaj momak a ne likovi koji pale svoje izbeglicke kampove jer nisu dobili dovoljno nutele. Ti si recimo meni tvrdo zamerio sto podrzvam trampa i ono sto sam rekao za juznoamerikance. Ali ja podrzavam trampa bas iz razloga sto zelim da dobri juznoamerikanci mogu da predju u usa u budu tretirani kao ljudi a losima da se ne pruzi ta sansa. Pretrcavanje granica i nekontrolisanje migracija je dovelo do toga da migrira veliki broj losih meksikanaca, sto je stvorilo i stvarace lose predrasude prema istima. Sad ti dragi Juanito zameraj.. ali ja to tako gledam. 

A doktoru i momku svaka cast. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Млађони рече

Poslednji put kada sam pratio smanjivanje procenta neke grupe jeste bilo smanjivanje procenta Srba na kosovu od rata do danas. Sa nekih 50% na nekih 10 % na nekih 1 %. 

Ali to je samo  u srbiji tako nema nikakvih razloga da verujemo da ce nemacka sa masovnim migracijama da dobije slicne rezultate... 

Добро дошао натраг, јуначе, од свег срца :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ћириличар рече

Добро дошао натраг, јуначе, од свег срца :D

Moram da te pohvalim, dobar si sto delis marksisticki sargonizam ovde po forumu.

Samo nastavi.


Heil kek! 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Млађони рече

Moram da te pohvalim, dobar si sto delis marksisticki sargonizam ovde po forumu.

Samo nastavi.


Heil kek! 

За сваког блокираног и доксованог Кекистанца, блокираћемо стотину Нормалаца!

Vojvoda apruvz dis.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Ћириличар рече

За сваког блокираног и доксованог Кекистанца, блокираћемо стотину Нормалаца!

Vojvoda apruvz dis.jpg

Ja voivodu ne priznajem za kekistanca, on je za mene ovo sto zovu alt-rajt. I trenutno smo pod opsadom alt righta. 
First big meme civil war. 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Млађони рече

Ja voivodu ne priznajem za kekistanca, on je za mene ovo sto zovu alt-rajt.

You're not edgy enough then 

 

Pepe Trump.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ћириличар рече

You're not edgy enough then 

 

Pepe Trump.jpg

nisam ja sam /pol/ ja sam sa reddita.

Inace imali smo skoro migraciju i mi tamo, ali je prosla u najboljem redu. 

http://i.imgur.com/aI8WLTX.gifv

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Млађони рече

nisam ja sam /pol/ ja sam sa reddita.

Inace imali smo skoro migraciju i mi tamo, ali je prosla u najboljem redu. 

http://i.imgur.com/aI8WLTX.gifv

Ја сам свјеже мало почео пол да загледам. Ево њиховог става о нашим миграцијама:

Kek invasion.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ћириличар рече

Ја сам свјеже мало почео пол да загледам. Ево њиховог става о нашим миграцијама:

Kek invasion.jpg

axaxaxaxaxa

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...