Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

@RYLAH

Не знам да ли је поменуто у клипу, али рече ми колега Бразилац како су имцпре пар деценија послали ратне бродове пре избора ”за сваки случај”.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, cloudking рече

 

Badass trandza! "tell it to my face" :D

 

Transgender former elite Navy Seal challenges Donald Trump: 'Tell me to my face I'm not worthy' 

Kristin Beck Kristin Beck 

 

 

Kristin Beck
Kristopher Beck serving in the US military

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/07/26/transgender-former-elite-navy-seal-challenges-donald-trump-tell/

Gdje je Tramp rekao da "nisu vrijedni"? Rekao je da vojska ne moze da se time zamajava troskovima i procedurama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Ћириличар рече

Gdje je Tramp rekao da "nisu vrijedni"? Rekao je da vojska ne moze da se time zamajava troskovima i procedurama.

Jesi proverio o kojim se ciframa radi ili nema potrebe da se sumnja u reci velikog vidje? :)

Jel objasnio sta ce da se desi sa trandzama koji su vec u vojsci? Sta ce s njima da bude?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Ћириличар рече

Gdje je Tramp rekao da "nisu vrijedni"? Rekao je da vojska ne moze da se time zamajava troskovima i procedurama.

I neki su odmah izračunali da im vojska pet puta više troši na vijagru nego na sve te posebne troškove za sve transdžendere...

http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-politics/transgender-military-ban-latest-spend-viagra-transition-medical-care-donald-trump-a7862111.html

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Avocado рече

I neki su odmah izračunali da im vojska pet puta više troši na vijagru nego na sve te posebne troškove za sve transdžendere...

Da je faca predlozio bi lapot. Ko da placa toliko... :O

  • Волим 1

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, cloudking рече

Jesi proverio o kojim se ciframa radi ili nema potrebe da se sumnja u reci velikog vidje? :)

Jel objasnio sta ce da se desi sa trandzama koji su vec u vojsci? Sta ce s njima da bude?

Зашто је битно о којим се цифрама ради? Просто се одлука може оправдати "поједностављивањем система" што је, како се мени чини, суштина његове одлуке/твита. И то је сасвим ваљан резон, иако су трошкови ( мало ли је рећи ) занемарљиви за америчку војску, с обзиром да има највећи војни буџет у историји. Но опет, пошто је војска у питању разумљива ми је потреба да се све "стримлајнује" и поједностави. Војска није ту да "образује, васпитава или шири правду" ( што су аргументи људи код нас који подржавају враћање обавезног војног рока - дакле не баш војна аргументација ), него да се бије. А за то јој треба што мање сметњи са стране.

Ништ', лете уз отпуст претпостављам.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...