Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Кратка скала су УК и САД, дугачка скала смо ми и највећи део осталих земаља...

 

milion-milijarda-bilion-trilion-e1454335

 

Линк

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

пре 2 минута, Аурор рече

Ako je posle miliona milijarda, onda je posle biliona bilijarda, pa tek onda trilion.

https://en.wikipedia.org/wiki/Long_and_short_scales

Inace, fotka sa linka (Madjarska 1946)

Inflaci%C3%B3_utan_1946.jpg

"Sweeping up pengő banknotes in the street, following the 1946 introduction of the forint"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Јанко рече


Јоцк. То су класе десет на трећег. Код њих:
Милион 10*6, билион 10*9, трилион 10*12, квадрилион 10*15, пента- 10*18, хекса- 10*21, хепта, окта....
Е сад, ми Срби убацујемо између -лијарде као међукласе, па их имамо дупло више.
Кад их поређаш, милион 10*6, милијарда 10*9, билион 10*12, билијарда 10*15, трилион 10*18, трилијарда 10*21... видиш да се разликујемо. ;)

Kod nas logičnije, čo'eče... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, uros рече

https://en.wikipedia.org/wiki/Long_and_short_scales

Inace, fotka sa linka (Madjarska 1946)

Inflaci%C3%B3_utan_1946.jpg

"Sweeping up pengő banknotes in the street, following the 1946 introduction of the forint"

Ima anegdota da su ljudi u Nemačkoj dvadesetih terali puna kolica novca na pijac da kupe krompir, i da ih napadnu razbojnici, izbace pare i otmu kolica.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Аурор рече

Ako je posle miliona milijarda, onda je posle biliona bilijarda, pa tek onda trilion.

Kuku crni aurore...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Аурор рече

Ako je posle miliona milijarda, onda je posle biliona bilijarda, pa tek onda trilion.

А после билијарде билијардон. Да, капирам.

 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, RYLAH рече

Трамп зарадио Америкама 4 билиона долара за само шест месеци мандата, каже Фокс:

http://www.foxnews.com/opinion/2017/07/20/stuart-varney-trump-has-already-made-america-4-trillion-richer-with-just-six-months-in-office.html

"Also, during this presidency, 5 American companies have emerged as global technology leaders. You know their names: Apple, Amazon, Alphabet, Microsoft and Facebook. It’s a technology world, and American companies have seized the future."

Previše čak i za Fox...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не дирајте га, лепо је научио велику скалу. Само још мала...

За разлику од Рилета, остао Риле у микс зони. Ако има милијарда, онда има и билијарда, и трилијарда...

 

Генијус накачио слиџу..

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, RYLAH рече

Трамп зарадио Америкама 4 билиона долара за само шест месеци мандата, каже Фокс:

http://www.foxnews.com/opinion/2017/07/20/stuart-varney-trump-has-already-made-america-4-trillion-richer-with-just-six-months-in-office.html

Kad ce gubavce da lijeci? :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...