Jump to content

Председник Америке, Доналд Џ Трамп

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

  • Одговори 11.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Grizzly Adams

    1009

  • Аурор

    2184

  • cloudking

    1021

  • Avocado

    956

Популарни дани

1 hour ago, Juanito рече

Свака част алтрајтовцима, успели су да буду бановани на редиту. 12:smeha:

A ipak nemamo problem sa cenzurom, ućutkivanjem i zabranama, dok god se dešava pravim rasis... ovaj, ljudima? ;) Pa čekaj, ko je onda komunjara?

I na fejsu se gase konzervativne i alt-rajt strane takođe, iz svakojakih (izmišljenih) razloga. 'Zuck the cuck' kažu.

Drugo, ima više tih subredita. /r/The_Donald ima 360k subskrajbera, i tamo su se žalili na cenzuru i tajno editovanje koje vrše neki modovi, sećam se da je bila neka frka. /r/theredpill ima valjda oko 190k.

Sad su kao za ovo uzeli opravdanje što je neko otkrio identitet papana koji je na kvarno (sucker punch) udario lika (valjda Spenser) pesnicom (dok je govorio o Pepeu, čiji je bedž nosio...), okačio sam o njemu ovde, nego je malo narušavalo standarde, pošto je reč o bukvalnom s**t eating cuckold.

Evo ga link slike (pažnja, uznemirujuće):

http://www.returnofkings.com/wp-content/uploads/2017/01/antifacuck.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Аурор рече

Čisto da znate da se u zemljama u kojima progresivci call the shots, ovakve vesti zataškavaju,

Pod "ovakve vesti se zataškavaju" misliš na "ovakve vesti se ne objave se kao i vesti o stotinama potpuno identičnih takvih događaja u kojima počinilac napada nije imigrant"?

Pa na šta se onda nacoši lože u tim zemljama u kojima progresivci call the shots?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

16299282_591764431023658_5204567692062800563_n.png?oh=9f50a6b5986d2628e050f85bc4c0b792&oe=5913F981

Јесте се уклопило фино, ал ми скрнављење тотално кад песме Пинк Флојда ставиш поред неког политичара у било ком контексту :)

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Avocado рече

Pod "ovakve vesti se zataškavaju" misliš na "ovakve vesti se ne objave se kao i vesti o stotinama potpuno identičnih takvih događaja u kojima počinilac napada nije imigrant"?

Kako bi moglo da bude kad su odgovorni za oko 95% toga? :)

https://www.google.rs/url?sa=t&source=web&rct=j&url=/amp/s/muslimstatistics.wordpress.com/2016/08/21/sweden-migrants-responsible-for-95-of-all-crimes-overrepresented-by-430/amp/&ved=0ahUKEwjwpbDCvfHRAhVCWRQKHZpmAisQFggdMAE&usg=AFQjCNG_goC-AkmMJD82_fwR88V4au4s5g&sig2=yM_I6T5hMqFvUa5rKx-WyA

 

Mislio sam da se ili ne izvesti uopšte, ili se namerno misreprezentuje (npr. da se za grupu somalijskih silovatelja kaže da su 'Šveđani'), ili se izostave bitne stvari (npr. ne kaže se ništa o identitetu počinitelja), pošto bi to stvorilo nepovoljnu sliku o masovnoj imigraciji - reklo bi istinu.

пре 11 часа, Avocado рече

Pa na šta se onda nacoši lože u tim zemljama u kojima progresivci call the shots?

Vi kukate na neke nacoše večito, a ja se stvarno bojim, ako se ovo ovako nastavi (i nasilje sa liberalne strane), da bi mogli da se zaista pojave i pravi nacoši, pa da odgovor više ne bude ovo:

0e9.jpg

Nego ovo:

p6za8fp.jpg

 

Čuo si priču o dečaku koji je par puta vikao da napada vuk, iako nije, pa je onda jednog dana vuk stvarno napao, a on vikao opet, ali mu niko nije verovao...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, RYLAH рече

Јесте се уклопило фино, ал ми скрнављење тотално кад песме Пинк Флојда ставиш поред неког политичара у било ком контексту :)

A može li ovo? 

FB_IMG_1485987657097.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Аурор рече

:aplauz:

Ne znam jeste li znali da je parlament EU jedan od retkih parlamenata u kome članovi nemaju mogućnost da predlažu legislaturu.

Sve sve al ovaj debil sto drzi transparent he's lying to you, kao dete prvi razred hahaah

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Аурор рече

Evo ko su pravi nacoši i nasilnici, izgleda da uopšte to ne kapirate:

 

A da li ti kapiraš da je moguće istovremeno misliti da je ovakvo ograničavanje slobode govora, razmene misli i debate na univerzitetima čist fašizam i ne slagati se sa Majlom (kao što se ti ne slažeš sa nekima drugima koji su imali isti tretman na univerzitetima, poput nekih nedovoljno modernih feministkinja)?

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Аурор рече

Svaki put kad kao ozbiljan navedeš članak/blog u kojem se u naslovu navodi nešto egzaktno (poput cifre od 95%) a da se to isto egzaktno ne pojavljuje nigde u tekstu članka, budi siguran da ispadaš glup u društvu... (nevezano za to da li je članak o imigrantima, štrikanju ili proizvodnji sira)...

(da ne bude sporno, imigranti po tim podacima jesu skloniji vršenju krivičnih dela, ali ni blizu tome da su počinioci 95% krivičnih dela... većina počinioca su rođeni Šveđani, jer ih ima daleko više)

 

Цитат

Mislio sam da se ili ne izvesti uopšte, ili se namerno misreprezentuje (npr. da se za grupu somalijskih silovatelja kaže da su 'Šveđani'), ili se izostave bitne stvari (npr. ne kaže se ništa o identitetu počinitelja), pošto bi to stvorilo nepovoljnu sliku o masovnoj imigraciji - reklo bi istinu.

Misliš kao kad ne izveste da je počinitelj ubistva bio vodoinstalater... da prikriju istinu o tome da su vodoinstaleri skloni ubistvima?

 

Цитат

Vi kukate na neke nacoše večito, a ja se stvarno bojim, ako se ovo ovako nastavi (i nasilje sa liberalne strane), da bi mogli da se zaista pojave i pravi nacoši, pa da odgovor više ne bude ovo:

Čuo si priču o dečaku koji je par puta vikao da napada vuk, iako nije, pa je onda jednog dana vuk stvarno napao, a on vikao opet, ali mu niko nije verovao. :)

Hmmm... izgleda da si negde ozbiljno omašio u lekcijama iz istorije... Hitler nije došao tu gde jeste zato što je neko pričao laži protiv nacista, pa kao nekakva reakcija na to...  već zato što je baš dosta njih u Evropi verovalo da on nije baš toliko lud ili ekstreman... mislim, ako ćeš da praviš takve paralele (iako ne mislim da im ima mesta) sa Hitlerom i ko je šta kukao i pričao o njemu, može samo da ispadne da si ti Nevil Čembrlen, a ja Čerčil... a nisam siguran da ti je to baš cilj...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...