Jump to content

ПРИДРУЖИТЕ СЕ: Саборно читање Псалтира за добробит народа и мир у Цркви

Оцени ову тему


Препоручена порука

10 minutes ago, Tavita рече

не знам у које вријеме

не мора тачно...у вечерњим сатима...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 958
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

2 hours ago, Дијана. рече

Cuti. 10 minuta, a npr. koliko se vremena samo na forumu utrosi. prva ja sam odustala, ali i mnogi drugi veterani iz prve postave (obi, nana, pa Ceca, LIsa)... 

Gago, ja sam pobrkala alisu i Lisu, a LIsa je bila sporna ne alisa.tako da bi Ivona mogla citati oglovo npr. jer zaista ne znamo da li on cita. Staviti njega u rezervu na toj katizmi

Znaci Ivonica 2.katizmu veceras, sutra trecu. dok Gaga ne zamijeni imena u tabeil.

Ako se jos neko javi, mislim da bismo mogli one koji nisu vise aktivni na forumu staviti u rezervnu, npr. slj. ko se javi da uzme Integrino mjesto, itd.

Dogovor!Hvala Dijana! Gospod nam vaistinu pridje na razlicite nacine :)

viber_zpsyey5mxiw.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Neka Lise, ona i ne zna da smo nesto muvali. Mislim da mozes da citas slobodno, po volji. Vjerovatno ce te ostaviti u istom redu, samo u rezervnoj grupi. Znaci, opusteno!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U rezervi si, pa  izaberi.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево и ја се придружујем. Могу ускочити умјесто некога, ако треба. Само ми дајте распоред (сталног, или резервног састава). :) 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Okej, upadni na mesto tajnog.

Da se i on malo odmori.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 hours ago, Драгана Милошевић рече

Okej, upadni na mesto tajnog.

Da se i on malo odmori.

Гага, тај тајни је онај обиљежен са иксићима у табели!!? Значи да ја вечерас читам 11. катизму!!? 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, Биљана рече

Гага, тај тајни је онај обиљежен са иксићима у табели!!? Значи да ја вечерас читам 11. катизму!!? 

jeste :) slobodno čitaj to

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, икс иде у резерву, а ти, Биљо, на његово место.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Другари, рада сам да се прикључим читању Псалтира, јесте ли расположени да ме упутите и укључите у ваше активности. :sunce::D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чекај да видимо ко хоће да се одмори:D

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Договорено!

Маслачак, узми њено место у табели.

Значи, у вечерњим сатима читамо по једну катизму

нпр. данас прву, сутра другу, прекосутра трећу и тако редом

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...