Jump to content

ПРИДРУЖИТЕ СЕ: Саборно читање Псалтира за добробит народа и мир у Цркви

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ceco, nije prazno, nego taj čitač želi biti anoniman...

Gore, 5-6 poruka iznad, Ivan je okačio šablon tabele u Excellu, na google drive. Mislim da je to radna verzija. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 958
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • 3 weeks later...
 

Господе, како је много непријатеља мојих! Многи устају на мене. Многи говоре за душу моју: нема му помоћи од Бога. Али Ти си, Господе, штит који ме заклања, слава моја; Ти подижеш главу моју. Гласом мојим вичем ка Господу, и чује ме са свете горе своје. Ја лежем, спавам и устајем, јер ме Господ чува. Не бојим се много хиљада народа што наваљују на мене. Устани Господе! Помози ми, Боже мој! Јер Ти бијеш по образу све непријатеље моје; Ти разбијаш зубе безбожницима. Од Господа је спасење. Нека буде на народу твом благослов твој.

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Možda bi mogao brat Heruvim,  kao revnosni novi čitač... Ako se složi,@Heruvim upao bi na tvoje mjesto u stalnoj grupi (16.) umjesto njegovog 4. mjesta u rezervnoj. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 weeks later...

Траже се два добровољца да замене Ђорђа Р и Сању Т.

 

Хајде јунаци, јавите се.

Није пријатно ником да чита по две катизме свако вече

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Замолила бих да се јаве они који редовно читају. Да видимо колико нас има.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 hours ago, Драгана Милошевић рече

Замолила бих да се јаве они који редовно читају. Да видимо колико нас има.

@Дијана. @Драгана, видим да је тесно.Заборавите шта сам тражила, настављам да читам нормално.Нађите ви за остале замену, мени није баш толико критично.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 6/9/2016 at 12:11, Драгана Милошевић рече

Замолила бих да се јаве они који редовно читају. Да видимо колико нас има.

Јел треба да се јављамо? (видим датум 9.6. а нико није одговорио... ја читам...)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Svaka cast, Bog zna da li je  grupa uopste na okupu.

Inace, ja sam pocela da citam na mjestu Djordja R, pa nek neko/ako/kad bude pravio tabelu zamijeni nasa imena  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...