Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 18 минута, Smaragdni kamičak рече

💫

20220111_163400.jpg

Има једна песма од Сергеја која би ти одговарала уз овај амбијент.. Чекај, чек', чек' да прелистам по нету.. Не могу се сетити како се зове, одавно не слушам никакву романтику:D .. А да,

''А када оду сви, ми остаћемо сами
Само ја и ти, и погледи у тами..''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Плаво Небо рече

Има једна песма од Сергеја која би ти одговарала уз овај амбијент.. Чекај, чек', чек' да прелистам по нету.. Не могу се сетити како се зове, одавно не слушам никакву романтику:D .. А да,

''А када оду сви, ми остаћемо сами
Само ја и ти, и погледи у тами..''.

Tebe asocira na poglede u tami . A nekog možda na mir i tišinu. Projekcije, projekcije... :POPOcorn1:

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...