Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

@@Снежана,

 

И фотошопа :D У сировом стању нису нешто, па морам да их дорадим колико умем. Често сам онемогућен да остварим нешто што замислим, јер би ми за те фотке требао добар апарат. Ограничен сам и кадром, тј. морам да се удаљим да бих ухватио нешто што желим, јер телефон има мали опсег, али добро. Док не купим апарат, идем са телефоном :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stalaktiti od leda na mojoj terasi, slikao pre par godina kad je bila baš jaka zima...

 

 

IMG_2737_zpsyraaob0l.jpg

 

 

:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пролепшало се време па сам изашао у шетњу мало. А стварно је као у филмовима...

 

Кад озелени мало поставићу још слика да видиш.

 

Време је било да оперем кола... :)

 

IMAG2194_zpsimhawjzu.jpg

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Још да ми неко објасни како се прави потпис, да налепим на слике :)))  Нашао сам неко објашњење, али не иде :(

 

10986876_773944622687518_319040278382412

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисам одавно излазио са апаратом, не волим осећај охлађеног магнезијума у шакама. То ће се, надам се, променити с доласком пролећа. Ево неколико старих, из разних периода и без икакве везе и реда. :)

 

ri95ro.jpg

 

11tuf49.jpg

 

v66hyd.jpg

 

4t22ad.jpg

 

24llufd.jpg

 

2e0ij3o.jpg

 

axeno3.jpg

 

25iufjs.jpg

 

2rc2vs3.jpg

 

357ommr.jpg

 

aujwub.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...