Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

@@Juan,

 

Хвала! Овде сам нешто испробавао :) Мада, ограничен сам доста због могућносто телефона, али... Даће Бог здравља, па ће да падне неки апарат ускоро :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Juan,

 

Хвала! Овде сам нешто испробавао :) Мада, ограничен сам доста због могућносто телефона, али... Даће Бог здравља, па ће да падне неки апарат ускоро :)

 

Ма нисам ни мислио на техничку страну, мада ми се и обрада некако свиђа, него на причу. ”Србија у малом”.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Juan,

 

Да, ово је баш Србија :) То је док сам чекао у амбуланти рецепте за бакине лекове :)

 

Ево, ако будеш имао времена и воље, овде су све моје слике. Од почетка, оне које сам ускрнавио до ових новијих, када сам се "извештио" :D

https://www.flickr.com/photos/127325764@N02/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

1557135_769252526490061_6431037887230329

 

Занемарите облаке, њихову обраду тек треба да изучим :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

1557135_769252526490061_6431037887230329

 

Занемарите облаке, њихову обраду тек треба да изучим :)

 

Срђане, да могу дала бих ти 100 амина за фотографије (немој да мењаш фото-апарат) :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Снежана,

Хвала! Ја се баш надам да ћу променити апарат, тј. да ћу га купити, јер сликам телефоном :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Снежана,

Хвала! Ја се баш надам да ћу променити апарат, тј. да ћу га купити, јер сликам телефоном :D

Ценим да лепота ових фотографија не извире из квалитета фото-апарата (телефона), него из твога ока.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...