Jump to content

Размена мишљења о разним животно-психолошким темама


Препоручена порука

Ја сам покушао да пољубим сам себе,бар у образ,и нема шансе...мисим да би друге љубио много боље... :D

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како се то сазнаје?

 

:D :D :D :D :D :D :D

 

pročitala sam tvoj odgovor meni na drugoj temi :)))

 

 

 

mahom ljudi postavljaju pitanja koja ih muče ( neki i iz puste radoznalosti :) ,što na ovoj temi ne mislim da je slučaj )

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D :D :D :D :D :D :D

 

pročitala sam tvoj odgovor meni na drugoj temi :)))

 

 

 

mahom ljudi postavljaju pitanja koja ih muče ( neki i iz puste radoznalosti :) ,što na ovoj temi ne mislim da je slučaj )

 

 

А одговор гласи?

Мислим то како се сазнаје. Имам неку теорију, малчице је друкчије у пракси али ме занима како.

много сам ја питања поставио али сам мало одговора добио. Мислим добијао сам одговоре али мало конкретних и ваљаних.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам покушао да пољубим сам себе,бар у образ,и нема шансе

Покушај да љубиш прсте на ногама 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Некад се волим, некад се не волим, планем, смирим се, планем смирим се и ето тако...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Жељко,

 

ja nisam dala odgovor na ovoj temi , ja sam postavila pitanje :D

Тачно. Ово питање си поставила:

 

a ti ? jel ti voliš sebe ?

 

А питање оставља утисак да знаш одговор.

Ако не знаш, жао ми је, искрено сам очекивао да ћу чути.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волим себе, онда кад себе не уништавам и кад не мрзим друге

(то је први услов :) )

Онда иде даље

:)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волим себе кад испоштујем све што сам обећао, наумио...

Кад не успевам у томе, почне да ми буде тежак живот, песимизам, сврха живота, што немам још дваес кила, јој колки ми је нос...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А питање оставља утисак да знаш одговор. Ако не знаш, жао ми је, искрено сам очекивао да ћу чути.

 

možda ga i znam :)

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Волим себе кад испоштујем све што сам обећао, наумио...

Кад не успевам у томе, почне да ми буде тежак живот, песимизам, сврха живота, што немам још дваес кила, јој колки ми је нос...

Pinokio :bendoff:

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Покушај да љубиш прсте на ногама 

Пробао,али нисам у фазону фетиш-стопало... :0102_laugh:

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

možda ga i znam :)

Па ако ти није тешко удели нам то знање, као милостињу.

Читао сам код стараца  да постоји самољубље и себељубље.

Самољубље означавају као егоизам. Себељубље означавају као исправну љубав према себи.

Себељубље углавном подразумева жељу за спасењем, кроз покајање и обожење.

Самољубље подразумева љубав према себи непокајаном.

За длаку је разлика.

Многи не виде разлику.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pinokio

 

е нећемо се сад вређамо ne_shvata 

 

шала  :)

 

...сад ми не можеш ништа, све сам позавршавао, време је за починак...  :bleh:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...