Jump to content

Након самоубиства жртве вршњачког злостављања, насилници прете његовој сестри


Препоручена порука

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1322674943' post='535883]

значи, ти би човека да васпитаваш као животињу?

руком батине и мажење, ал да стоји уз ногу?

не, брате хтједох рећи "какав тата такав син"

понашање и добро и лоше се из куће носи!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1322675072' post='535884]

фан-тас-ти-чно.

значи, за песницу у главу и пар грубих речи треба да одговоримо ломљењем кичме и лобање?

Измјењена порука. Владан

бежи бре тамо, иди вежбај свој ауторитет силе на неком другом.

и хоћу образложење за мењање поста који није било ни увредљив ни агресиван, а дозвољаваш да се неколико корисника опходи према деци са "стоко" и сличним епитетима, да се отворено псује, да и сам пропагираш рециприочно пребијање и друге незаконите радње по форуму, а које приде нису ни у духу православља.

и нећу ти да ми одговориш, него отац Иван јер ти је он надлежни овде и желим да видим јел одобрава твоје поступке и начин опхођења.

надам се да сам кристално јасан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

не, брате хтједох рећи "какав тата такав син"

понашање и добро и лоше се из куће носи!

што би рекло, ти си научио преваспитавање батинама од свог оца?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад браним живот своје деце онда сам звер.

човек не може да буде и човек и звер, као што поморанџа не може да буде и лимун.

према томе, може само да испољава оно што је већ унутра.

кад заговараш, и чиниш зверско решавање ствари, онда не можеш да будеш човек.

то ти је та "праведност" уствари - крвожедност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

тате није било кући до моје седме дакле док сам био најподложнији утицају родитеља тата је имао нека важна државна посла , више причом и казнама типа забране одласка из кварта, тачно одређен временски интевал који би био напољу, дружења са одређеним мангупима итс, мада био је и покоји шамар за рецимо скакање са Градског моста у 12 год итс али не "батињање"...

када будеш био компетентан да оцјењујеш људски ум и понашање отвори си ординцију а по форуму нећеш...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам брате одговоран за своју породицу и ако их неко малтретира имаће проблема са кичмом и лобањом. Тако стоје ствари.

Иначе сам екстра мирољубива особа и гади ми се насиље...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам брате одговоран за своју породицу и ако их неко малтретира имаће проблема са кичмом и лобањом. Тако стоје ствари.

А да те питам нешто, без да ме погрешно схватиш - зашто код тебе постоји култ твоје породице? Ако идеш улицом и видиш да неки мамлази шутирају неко ко зна чије дете, зар није то дете подједнако вредно као твоје и зар немаш подједнаку моралну обавезу да га заштитиш ломљењем кичме и лобање?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

тате није било кући до моје седме дакле док сам био најподложнији утицају родитеља тата је имао нека важна државна посла , више причом и казнама типа забране одласка из кварта, тачно одређен временски интевал који би био напољу, дружења са одређеним мангупима итс, мада био је и покоји шамар за рецимо скакање са Градског моста у 12 год итс али не "батињање"...

када будеш био компетентан да оцјењујеш људски ум и понашање отвори си ординцију а по форуму нећеш...

ко уопште прича о профилисању?

а одакле ти онда аналогија да се дете васпитава као пас?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1322674867' post='535881]

значи каменовање је у фазону, са све Јеврејском праведношћу и благословом, или не, од Бога?

друго, он је човек за тебе отац Бранислав Перановић, и не, то није био "метод лечења" у Црној Реци, па према томе и клевећеш човека.

јел ти беше имаш 17 година, то хормони причају из тебе?

Ne mora kamenovanje moze sibanje kao u Iranu.

Uredu otac Branislav, nije bio metod lecenja ali na onom snimku se videlo da bas lepo zamahuje lopatom.

Ne imam 30 godina i fin sam decko samo me ne treba nervirati. Moze svasta da prica iz mene hormoni, karakter, majmunska priroda

kao relikt evolucije i pala ljudska priroda.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А да те питам нешто, без да ме погрешно схватиш - зашто код тебе постоји култ твоје породице? Ако идеш улицом и видиш да неки мамлази шутирају неко ко зна чије дете, зар није то дете подједнако вредно као твоје и зар немаш подједнаку моралну обавезу да га заштитиш ломљењем кичме и лобање?

Не знам, то није неко рационално размишљање. Видећеш кад добијеш дете. Човек је спреман свашта да уради да одбрани своје дете, а то не осећа ни према коме другом на свету.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne mora kamenovanje moze sibanje kao u Iranu.

Uredu otac Branislav, nije bio metod lecenja ali na onom snimku se videlo da bas lepo zamahuje lopatom.

Ne imam 30 godina i fin sam decko samo me ne treba nervirati. Moze svasta da prica iz mene hormoni, karakter, majmunska priroda

kao relikt evolucije i pala ljudska priroda.

значи, ти би то и себи преписао кад би се огрешио о неки сличан закон?

ок, могу и то да скапирам ал што си онда хришћанин у Цркви у којој Господ опрашта на покајање, па те још чека за живота да се преумиш и покајеш?

а питање за године је било реторичке природе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

у спорној изјави није питање профилисања већ твој јасан закључак и опис саговорникове личности.

То сам користио као ПОРЕЂЕЊЕ. Не да се дјете васпитава као пас (животиња) већ да је дјете у добром дијелу СЛИКА И ОГЛЕДАЛО својих родитеља. Од родитеља је све научило и од истих све креће. Далеко било да дјете неко третира као животињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote name=Милан Меденица :)' timestamp='1322677727' post='535934]

значи, ти би то и себи преписао кад би се огрешио о неки сличан закон?

ок, могу и то да скапирам ал што си онда хришћанин у Цркви у којој Господ опрашта на покајање, па те још чека за живота да се преумиш и покајеш?

а питање за године је било реторичке природе.

Apsolutno, da nekoga maltretiram tako da on pukne i ubije se e pa onda bi trebao da dobijem tucak u glavu.

Oprasta ali ne tako sto ce neko samo da kaze pokajao sam se i gotovo. Covek mora iskreno da se pokaje pod jedan, pod dva

mora da podnese odgovarajucu epitimiju za ucinjeni greh da se ocisti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Apsolutno, da nekoga maltretiram tako da on pukne i ubije se e pa onda bi trebao da dobijem tucak u glavu.

Oprasta ali ne tako sto ce neko samo da kaze pokajao sam se i gotovo. Covek mora iskreno da se pokaje pod jedan, pod dva

mora da podnese odgovarajucu epitimiju za ucinjeni greh da se ocisti.

прилично морбидно ...

а искрено покајање и епитмија подразумевају "тучак у главу", или је то пре или после свега тога?

мислим, јел то саставни део хришћанске акривије у Православљу или код тебе?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

у спорној изјави није питање профилисања већ твој јасан закључак и опис саговорникове личности.

То сам користио као ПОРЕЂЕЊЕ. Не да се дјете васпитава као пас (животиња) већ да је дјете у добром дијелу СЛИКА И ОГЛЕДАЛО својих родитеља. Од родитеља је све научило и од истих све креће. Далеко било да дјете неко третира као животињу.

значи, од сваког одраслог дете учи како да излази са неким ситуацијама на крај?

уствари, шта ће ти одрасла помоћ ако можеш све мотком да решиш?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...