Jump to content

И у цркву са потврдом о вакцинацији или тестом

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 13 часа, grigorije22 рече

Apostasija.

Ima kad covek prosto mora da se slozi sa ovim nasim Grigorijem.

Apostasija, doslovno i najbukvalnije.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нешто размишљам данас, можда је ова епидемија од Бога да би схватили људи да не треба претерано уживати у храни и пићу, јер болест обично прати губљење мириса и укуса. 

Вакцине су такође од Бога, да људи покажу љубав једни према другима и заједништво у постизању колективног имунитета, као и пре кад су искорењене неке болести. Јер нема другог решења осим да се сви разболе па ко умре умре, ко остане са последицама на крвоток и плућа, остане.

Не треба осуђивати браћу Грке јер:

Један је Законодавац и Судија, који може спасти и погубити. А ко си ти што другога осуђујеш?

 

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, fsa рече

Svaka čast Grcima na ovoj odluci

Е несрећо не знаш шта причаш...

Крштен човек се условљава неким сулудим пропусницам да се причести...

При том си био непоштен пре неки дан када си рекао да невакцинисанима не би забрањивао да се причесте а сада подржаваш то на мала врата.

Полуђели људи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вилер Текс Poludeli ljudi... u pravu si. 

 

 A gubavac na kome je ta bolest, neka ide u haljinama razdrtim i gologlav, i usta neka zastre, i neka viče: Nečist, nečist.
 Dokle je god bolest na njemu, neka bude nečist; nečist je, neka živi sam, iza logora neka mu bude stan.

 Mojs. 13, 45

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, fsa рече

@Вилер Текс Poludeli ljudi... u pravu si. 

 

 A gubavac na kome je ta bolest, neka ide u haljinama razdrtim i gologlav, i usta neka zastre, i neka viče: Nečist, nečist.
 Dokle je god bolest na njemu, neka bude nečist; nečist je, neka živi sam, iza logora neka mu bude stan.

 Mojs. 13, 45

Брате има и Нови Завет.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, fsa рече

@Вилер Текс Poludeli ljudi... u pravu si. 

 

 A gubavac na kome je ta bolest, neka ide u haljinama razdrtim i gologlav, i usta neka zastre, i neka viče: Nečist, nečist.
 Dokle je god bolest na njemu, neka bude nečist; nečist je, neka živi sam, iza logora neka mu bude stan.

 Mojs. 13, 45

Да ми, ипак, по молитвама брата @fsa разапнемо још једном Господа - јер (поново установисмо да) је кршио Мојсијев закон и лечио губавце?

Какав протестантизам, Господе помилуј...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Јанко рече

Да ми, ипак, по молитвама брата @fsa разапнемо још једном Господа - јер (поново установисмо да) је кршио Мојсијев закон и лечио губавце?

Какав протестантизам, Господе помилуј...

Već ga raspinjete svakodnevno svojim nerazumnim ponašanjem

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре неко време су признали украјинске расколникеconfused1, а ово можда зато што су у Украјини и Русији рекли да не може тако да се тереају људи као овце за вакцину. Али по Владици Илариону они и нису пуна ауткоефална Црква. У сваком случају у Цркву не могу непокајни грешници, а ако су то невакцинисани онда је ова одлука дискутабилна, у најмању руку.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Јанко рече

Какав протестантизам, Господе помилуј...

Ja to, za licnu upotrebu - a svuda i na svakom mestu, nema veze sa samim forumom - zovem "subotarsko ludilo".
Grubo zvuci, nema sta da se lazemo, ali nemam nista prikladnije za takav stepen promasenosti.

Subotarsko ludilo. Tako onda, u vreme farisejsko, tako danas, u vremena novofarisejska.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Вилер Текс рече

Брате има и Нови Завет.

 

Без обзира, цитат је у реду ако се не користи овако секташки (читај: вакцинашки), јер односи се на заражене, што би у поређењу са данашњицом значило исто као кад би у Цркву ушао неко ко има корону, а то не би било у реду.

Фса у свом лудилу поистовећује невакцинисане са болеснима, јер рекли су му..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Натан рече

Без обзира, цитат је у реду ако се не користи овако секташки (читај: вакцинашки), јер односи се на заражене, што би у поређењу са данашњицом значило исто као кад би у Цркву ушао неко ко има корону, а то не би било у реду.

Фса у свом лудилу поистовећује невакцинисане са болеснима, јер рекли су му..

Управо то. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ludilo je izjednačavati sebe sa Hristom i umišljati da ti zarazna bolest ne može ništa samo zato sto si hrišćanin. 

Gordost, neznanje i ludilo...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...