Jump to content

Препоручена порука

пре 14 минута, Avocado рече

ako u međuvremenu ne smislimo kako da uklanjamo gasoove staklene bašte koje goveda proizvode

Smišljaju ljudi i to. I ne samo da smišljaju već i primenjuju.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Presmešno je sve ovo. Prvo čovek podeli video koji obiluje lažima, tračevima, dezinformacijama, neproverenim navodima. Onda mu ti staviš do znanja da je to obična budalaština i da ništa od toga prvo nije provereno, a verovatno i da nije tačno. Onda ti on podeli link kojim pokušava nekako da diskredituje Gejtsa i predstavi ga kao idiota koji pije feces jer je, eto, monstrum. Ti mu odgovoriš da on pije 100 puta goru vodu od Gejtsa, da mu ta jadna prozivka ne PIJE VODU, da diskredituje samog sebe tupavim vađenjem iz konteksta i da ništa od onoga što priča nije dokazao paušalnim tvrdnjama. On ti na kraju kaže kako je pio čistu vodu pre 20 godina, što opet veze nema da celom pričom.

Kao da Indiri Radić pokušavaš da objasniš Ok Computer od Radioehada. Kao da stogodišnjem rabadžiji pokušavaš da objasniš da postoji auto koji ide 220 na sat,a on te ubeđuje da na svetu nema ništa bolje od lipicanera.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Марек рече

E, stvarno, ovo kao zbijanje šala i neka jalova ironija je baš smešno, nisi ispao ništa pametniji niti si više u pravu zbog toga što sad izigravaš šaljivdžiju 😁 prosuo si se za pare sa ovin izjavama, ne mogu da verujem u kakve gluposti možeš da poveruješ.

Hahahaha, Bil Gejts uspeva da proizvede nanorobote kojima će kroz vakcine da čipuje ljude a nema filter koji bi pročistio fekalne vode i iz njih izvukao sanitarno čistu tekućinu, kako da nije 😂😂😂😂😂😂

Ај што сам ја необразовани гибаничар па ајде. Ал како ти тако паметан не видиш да сам рекао да не знам шта он пије.

Да верујем да истрипован богаташи желе да једу природну храну а сиротињи да увале пластику. 

То ти је и сад тако. Елита органик а раја паштету и виршлу.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Марек рече

Čekaj, vi zaista mislite da Bil Gejts pije govnjivu vodu????

#degeneracija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Вилер Текс рече

Да верујем да истрипован богаташи желе да једу природну храну а сиротињи да увале пластику. 

Veganski "burgeri" su zdraviji... nisu plastika, niti neprirodni... samo su manje ukusni...

Doduše i u to može da se strpa svašta tako da naravno zavisi od recepta ali u načelu su zdraviji... 

 

Цитат

То ти је и сад тако. Елита органик а раја паштету и виршлу.

Zvuči kao da je to neko propisao da mora tako, a ne kao da je to logična posledica okolnosti da je proizvodnja "organske" hrane skuplja...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Вилер Текс рече

да сам рекао да не знам шта он пије.

Imao je neko proliv, onda su to isfiltrirali prečistili i dali bilu da pije - garant! Mislim, čovek se brine za decu Afrike i za čist vazduh.

Eto Tvorac nije imao komjutera sa OS  vidovsom, pa nije znao da će krave da unište planetu, no ne lezi vraze, nakon pedes milijardica godina evolucije, od algi, yirafa i zebri dobismo Bila - i sad nas covek spasava...vodom od govanca i vestackom govedinom.

Stvarno vrhunska dostignuća, a sve da se zedovoqi debelo crevo.

JerBO, Bil je reko, a Mark potvrdio i to su istine spasonosne...huanitarci i mesije ljubavi. Lele i kuku...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Ал како ти тако паметан не видиш да сам рекао да не знам шта он пије.

Ne pravi se blesav. Lepo si se uključio i nadovezao na smehotresnu izjavu svog drugara o tome šta Bil pije. A znajući u šta sve veruješ zaključak se sam izvede.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Ćiriličar рече

Eto Tvorac nije imao komjutera sa OS  vidovsom, pa nije znao da će krave da unište planetu, no ne lezi vraze, nakon pedes milijardica godina evolucije, od algi, yirafa i zebri dobismo Bila - i sad nas covek spasava...vodom od govanca i vestackom govedinom.

Ono kad nemaš ništa ozbiljno da kažeš...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Avocado рече

Ono kad nemaš ništa ozbiljno da kažeš...

:))

Ovo je tek glupost. Pa nisam ja postavio temu da ja, sveznalac kao marek, pametujem, nego da ljudima linkujem i malo da prozborimo. Nisu ljudi glupi kao marva da s primaju na tako providne lazi da se to unizenje intelekta.

Sta ja imam d apricam o najmocnijem coveku na planeti, jednom od. No ima pametnih informisanih ljudi, i tma je tu da ih podelimo i poslusamo.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

Veganski "burgeri" su zdraviji... nisu plastika, niti neprirodni... samo su manje ukusni...

Doduše i u to može da se strpa svašta tako da naravno zavisi od recepta ali u načelu su zdraviji... 

 

Zvuči kao da je to neko propisao da mora tako, a ne kao da je to logična posledica okolnosti da je proizvodnja "organske" hrane skuplja...

Околности које се саме од себе дешавају случајно. Све је случајно па и пластична храна за сиротињу а органска за богате. Случајно се куцају и ова слова која пишем.

Пс: Баш ме брига за вегане и здравије бургере. Шта има неко да ми гледа у тањир и брине за моје здравље. Јање и боцун вина за мене а ви једите шта оћете, ваша ствар.

И за крај да се мало нашалимо али нацртамо :)

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Ćiriličar рече

Sta ja imam d apricam o najmocnijem coveku na planeti, jednom od. No ima pametnih informisanih ljudi, i tma je tu da ih podelimo i poslusamo.

Не дирај Мареку идола.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Вилер Текс рече

Не дирај Мареку идола.

Ма,,,,веруј да сам исористио свој утицај код админа и умолио га да промени наслов...даМареку не боде очи.

Нема смисла да га избламирамо Марека код породичног пријатеља. Кад буде долазио у госте донеће му бурек, печено пиле, "јадро" наполитанке...у кеси од !Лидла"....

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оно, долази бил у госте са милоштама, а Марек га представља: Хис нејм ис Гејтс! Бил гејтс, анд хи лов ју оооол!

Ниси се требо издавати трошку Биле - Марек узима милопте - у овој кризи. Имамо ми свега.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Вилер Текс рече

Околности које се саме од себе дешавају случајно.

Mislim da je to jedna od definicija reči "slučajno"...  

 

Цитат

Све је случајно па и пластична храна за сиротињу а органска за богате. Случајно се куцају и ова слова која пишем.

Nije sve slučajno i rekoh ti da uopšte nije slučajno što je "organska" hrana skuplja i razlog zašto je skuplja.... ne znam gde se nismo razumeli pa pričaš o slučajnostima...

 

Цитат

Пс: Баш ме брига за вегане и здравије бургере. Шта има неко да ми гледа у тањир и брине за моје здравље.

Ne gleda ti niko u tanjir i ne tera te niko da jedeš zdravu hranu... 

Ne jedem ni ja veštačko meso... ali zbog ukusa, a ne zato što se tripujem da je plastika.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...