Jump to content

Да ли више волите црни или бели еуро крем ако га уопште и једете?


Jecić

Препоручена порука

пре 4 часа, Justin Waters рече

Odrastao sam na eurokremu, i danas ga tučem s djecom redovno i tako će biti dok ne ostarim. 

Od kad znam za sebe uvijek sam volio bijelo. Crno nije bilo po mom ukusu, preslatko, a bijelo je izbalansirano sa mliječnim dodatkom. Iz tog razloga ne volim nutelu. Zanimlivo je recimo da je kod čokolada obrnuto, nisam ljubitelj bijele čokolade. Jeste, ukus nije isti kao nekad, ali su ga malo popravili poslednjih godina kao i sve ostale proizvode. Do u neko vrijeme u nazad nije se uopšte mogao mazati, bio je tvrd i bezukusan.

Danas postoji jedan novina koja nije bila u moje vrijeme, a to je obrnut euroblock. Crno u sendiviču bijelog. Rijetko je da ga uglavnom viđam po benzinskim pumpama, teško se nalazi u samoposlugama, a i na netu je teško naći sluku. 

Inače u današnje vijeme mi je ostvaren dječaki san :D

57ed05bea98bceae5f0eaada26b69cee6c61471d

 

У искушењу да пробам!:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...