Jump to content

Секс пре брака

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 минута, Вилер Текс рече

@Поуке.орг инфо Ја предлажем да се @Bojan*/Твртко и сваки нови профил који кукумаче на мушко-женске односе одмах банује.

Neeeeeeeee, stooooo

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, sanja84 рече

Neeeeeeeee, stooooo

Зато што сам покварен човек. Човек годинама врти исту песму. Што лепше према њему он у веће кукање удари. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Зато што сам покварен човек. 

Trebao si da kazes, "zato sto sam crnac".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Човек годинама врти исту песму.

I reka uglavnom jednolično teče, ali su ljudi smislili kako da je maksimalno iskoriste za svoje potrebe. Tako Tvrtkovo kukumakanje može uvek biti isto, ali mi smo ti koji svaki tvrtkanluk možemo da učinimo neponovljivim.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Зато што сам покварен човек. Човек годинама врти исту песму. Што лепше према њему он у веће кукање удари. 

Pa I depresivni kukaju, pa gde češ nekog takvog da banujes, gde če ti duša :) naravno Boki nema depresiju, samo kažem... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

@Поуке.орг инфо Ја предлажем да се @Bojan*/Твртко и сваки нови профил који кукумаче на мушко-женске односе одмах банује.

Sto si ti toliko mekan. Samo bi da banujes, blokiras, ignorises. Pusti ga. Samo bi bre isterivali, blokirali i socijalno kaznjavali ljude.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Sto si ti toliko mekan. Samo bi da banujes, blokiras, ignorises. Pusti ga. Samo bi bre isterivali, blokirali i socijalno kaznjavali ljude.

Што каже Патак Дача "Само кварни опстају" :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Што каже Патак Дача "Само кварни опстају" :))

ma pusti ga vidis da je lik ono.. ne znam kako da ga opisem a da ne popijem ban.. te oce ljubav al ne ume da je objasni, valjda nije pesnik, te zene gledaju samo fizicki izgled al on pirsuje pravo u dusu svojim pogledom.

Realno da on stvarno oce ljubav, i da ne gleda samo fizicki izgled zenu bi lako nasao. Svi moji drugari koji su hteli, ozenili se. E sad zene su im fizickim izgledom ispod proseka, al nisu hteli fizicki izgled, nisu ga ni dobili, hteli su domacice u supruznike. Doduse ni ti drugari nisu bas neki manekeni.

ko 'oce da se ozeni bez ikakvih vecih uslova - brzo ce da nadje zenu.

Jasno je da on makar trazi devojku iznadprosecnog izgleda, i da zato ne moze da je nadje, jer je on verovatno prosecan ili blago iznad prosecan a one takvih imaju kol'ko oces, jer i one kao i on gledaju fizicki izgled.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, haveaniceday рече

ma pusti ga vidis da je lik ono.. ne znam kako da ga opisem a da ne popijem ban.. te oce ljubav al ne ume da je objasni, valjda nije pesnik, te zene gledaju samo fizicki izgled al on pirsuje pravo u dusu svojim pogledom.

Realno da on stvarno oce ljubav, i da ne gleda samo fizicki izgled zenu bi lako nasao. Svi moji drugari koji su hteli, ozenili se. E sad zene su im fizickim izgledom ispod proseka, al nisu hteli fizicki izgled, nisu ga ni dobili, hteli su domacice u supruznike. Doduse ni ti drugari nisu bas neki manekeni.

ko 'oce da se ozeni bez ikakvih vecih uslova - brzo ce da nadje zenu.

Jasno je da on makar trazi devojku iznadprosecnog izgleda, i da zato ne moze da je nadje, jer je on verovatno prosecan ili blago iznad prosecan a one takvih imaju kol'ko oces, jer i one kao i on gledaju fizicki izgled.

Не бих да га анализирам. Ја се водим методама Патка Даче. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, haveaniceday рече

ma pusti ga vidis da je lik ono.. ne znam kako da ga opisem a da ne popijem ban.. te oce ljubav al ne ume da je objasni, valjda nije pesnik, te zene gledaju samo fizicki izgled al on pirsuje pravo u dusu svojim pogledom.

Realno da on stvarno oce ljubav, i da ne gleda samo fizicki izgled zenu bi lako nasao. Svi moji drugari koji su hteli, ozenili se. E sad zene su im fizickim izgledom ispod proseka, al nisu hteli fizicki izgled, nisu ga ni dobili, hteli su domacice u supruznike. Doduse ni ti drugari nisu bas neki manekeni.

ko 'oce da se ozeni bez ikakvih vecih uslova - brzo ce da nadje zenu.

Jasno je da on makar trazi devojku iznadprosecnog izgleda, i da zato ne moze da je nadje, jer je on verovatno prosecan ili blago iznad prosecan a one takvih imaju kol'ko oces, jer i one kao i on gledaju fizicki izgled.

Sve si ga procitao osim da je to paravan za trolovonja, al to je zato sto si nov... vozi on ovu pricu godinama ovde na forumu, ni levo ni desno samo kuknjava na zene... 

Pa da je realan lik sa takvom dijagnozom do sad bi u ludari zavrsio(mada je tesko naci mesto danas) nego mlati bzvz u krug zaludan....

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Лапис Лазули рече

Sve si ga procitao osim da je to paravan za trolovonja, al to je zato sto si nov... vozi on ovu pricu godinama ovde na forumu, ni levo ni desno samo kuknjava na zene... 

Pa da je realan lik sa takvom dijagnozom do sad bi u ludari zavrsio(mada je tesko naci mesto danas) nego mlati bzvz u krug zaludan....

De sam ja nov, ja sam ovde inventar, ladno ne znas ko sam. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, haveaniceday рече

De sam ja nov, ja sam ovde inventar, ladno ne znas ko sam. :D

Pretstavljas se sa profila koji nije inventar takoreci "mlad" ... a ja bas da se bavim toliko ko je ko ... msm, sve i da imam okle mi vremena..

a ti  ako oces inventaru reci ko si :)

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...