Jump to content

Др Бранимир Несторовић...фантастични :)


Препоручена порука

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Великом броју пацијената излечио   хелио бактерију са  соком од купуса .

Шта је то званична медицина  или која је то званична медицина ? И још још много  корисних информација чућете од фантастичног др Несторовића.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Дејан рече

Mislim da bi naslov teme trebalo promeniti u - Naučnofantastični

 

Не, пре  супер  фантастични, непоткупљиви, широкогруди и широкоумни, ван свих система а у систему,  човеку коме је медицина  наука која се користи првенствено да лечи и излечи  а профит  ако је успутан није штетан а не  медицина којој је профит на првом месту а излечење ако је успутно није штетно.:)))

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa, to je Rapso poznata stvar, da koren kupusa moze da obnovi sluzokozu zeludca, jer se sluzokoza zeludca moze obnoviti vrlo brzo, za oko 24h (koliko se secam), ali problem je u toj helio bakteriji koja to sprecava. Inace, ona postoji u zeludcu i ne moze da se eliminise, nego se samo u odredjenim situacijama aktivira i stvara veliku i jaku i konstantnu zeludacnu kiselinu od koje se stvaraju cirevi. I, ta helio bakterija sprecava da se zeludacna sluzokoza obnovi jer stvara non stop kiselinu koja nagriza cireve i sluzokozu, .... jer u sustini cirevi su rupe na toj sluzokozi.

Znam to, jer sam imao tu jednu jaku i dosadnu helio bakteriju :flert: i izlecio me jedan cika doktor za 7 dana. Mislim, da ovo sa sokom od kupusa jeste neki specifican slucaj, .... (samo da znas koliko sam pojeo korena sirovog kupusa....:smeh1: ... stvarno....)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Rekao je da je za žene bitno da imaju dva ili tri orgazma nedeljno radi imuniteta 

Primenjujte :0205_whistling:0703_read

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Рапсоди рече

Не, пре  супер  фантастични, непоткупљиви, широкогруди и широкоумни, ван свих система а у систему,  човеку коме је медицина  наука која се користи првенствено да лечи и излечи  а профит  ако је успутан није штетан а не  медицина којој је профит на првом месту а излечење ако је успутно није штетно.:)))

Veliki čovek

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Драшко рече

Rekao je da je za žene bitno da imaju dva ili tri orgazma nedeljno radi imuniteta 

Primenjujte :0205_whistling:0703_read

Čekaj, a za muškarce nije bitno? Kakva je to diskriminacija? :)))

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Desiderius Erasmus рече

Čekaj, a za muškarce nije bitno? Kakva je to diskriminacija? :)))

Vala baš diskriminacija

Moram da dam oglas

"Jačam imunitet ženama 3 puta nedeljno! Uspeh zagarantovan! "

:))

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Рапсоди рече

Не, пре  супер  фантастични, непоткупљиви, широкогруди и широкоумни, ван свих система а у систему,  човеку коме је медицина  наука која се користи првенствено да лечи и излечи  а профит  ако је успутан није штетан а не  медицина којој је профит на првом месту а излечење ако је успутно није штетно.:)))

Ео, кану ми суза

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odmah na pocetku kaze, prvo sto je rekao u onom videu, da je strelac u horoskopu. Fantasticno!

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...