Jump to content

НАРОДНЕ ПАТРОЛЕ у центру Београда због миграната (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пре неколико година Турци нападали мигрантске чамце:

А сада се исти ти Турци лицемерно шокирају како се Грци понашају:

А Британци очигледно пружају сву потребну логистику мигрантима. Лицемери још већи. Бомбардују им земљу па се онда ''брину'' да их сместе у другу државу. Како настају колоније, британске.

Само јако браћо Грци!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Плаво Небо рече

Шта ли је овај дао себи за право.. Нешто што је тако очигледно он сад као фаца нека изјављује тоталну глупост. Он као даје некоме за право.. Море иди брини да ти Мексиканци не исеку теби жицу на граници.

Lupeta.

Što se tiče meksikanaca, i njih libertardi uvoze u SAD kao što ovdašnji uvoze islamiste. Razlika je samo u tome da ako bude stani pani, amerikanci će s radošću krenuti u lov na meksikance (zbog Teksasa su onomad početkom XIX veka i u Meksiko Siti ušli) dok će Evropljani da kukaju i čekaju da ih država zaštiti tako što će ih ubeđivati da budu "humani" prema "deci i ženama" muškog pola u regrutnim godinama...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, nesha973 рече

Lupeta.

Što se tiče meksikanaca, i njih libertardi uvoze u SAD kao što ovdašnji uvoze islamiste. Razlika je samo u tome da ako bude stani pani, amerikanci će s radošću krenuti u lov na meksikance (zbog Teksasa su onomad početkom XIX veka i u Meksiko Siti ušli) dok će Evropljani da kukaju i čekaju da ih država zaštiti tako što će ih ubeđivati da budu "humani" prema "deci i ženama" muškog pola u regrutnim godinama...

 

Главни циљ је изазвати рат у Европи. И ко ће да се овајди од тога? Зна се.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Плаво Небо рече

А Британци очигледно пружају сву потребну логистику мигрантима. Лицемери још већи. Бомбардују им земљу па се онда ''брину'' да их сместе у другу државу. Како настају колоније, британске.

Само јако браћо Грци!

A šta se drugo može očekivati od protestanata? Zarad interesa Saudijaca su ovima i bombardovali zemlju, sada za račun istih i vode "brigu" o smeštaju "žena i dece" muškog pola... Sve za dolar, sve za naftu...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Плаво Небо рече

Главни циљ је изазвати рат у Европи. И ко ће да се овајди од тога? Зна се.

Staro, još od Rima cezara pravilo: Divide et Impera. Ali se postavlja pitanje jesu li prekookenaski protestanti zaboravili lekciju istorije, ili su se u svojoj aroganciji zaneli.
Naime, ko god da je za saveznika, makar i kratko uzimao kult crnog kamena, od istog je stradao.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, nesha973 рече

A šta se drugo može očekivati od protestanata? Zarad interesa Saudijaca su ovima i bombardovali zemlju, sada za račun istih i vode "brigu" o smeštaju "žena i dece" muškog pola... Sve za dolar, sve za naftu...

 

Управо то. Инфилтрирати у Европу оне који су се борили на страни оних који сеју бомбе широм света, у овом случају блиског истока.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Плаво Небо рече

Пре неколико година Турци нападали мигрантске чамце:

А сада се исти ти Турци лицемерно шокирају како се Грци понашају:

А Британци очигледно пружају сву потребну логистику мигрантима. Лицемери још већи. Бомбардују им земљу па се онда ''брину'' да их сместе у другу државу. Како настају колоније, британске.

Само јако браћо Грци!

Наравно, овде када кажем ''Бомбардују им земљу па се онда ''брину'' да их сместе у другу државу'', мислим на премештање њихових заслужних бораца, проданих душа које продадоше своју земљу, који се као скакавци премештају тако на други терен за неку будућу борбу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Плаво Небо рече

Наравно, овде када кажем ''Бомбардују им земљу па се онда ''брину'' да их сместе у другу државу'', мислим на премештање њихових заслужних бораца, проданих душа које продадоше своју земљу, који се као скакавци премештају тако на други терен за неку будућу борбу.

Upravo tako. Još da dodam da su većini "protestanata", posebno njihovim sektaškim varijantama, kod nas poznatih kao subotari i jehovisti, islamski "jadnici" bolji kako vernici, tako i ljudi, od pravoslavaca, katolika, hrišćana  zajedno.

Svi smo mi, za ove arogantne igrače, paganski pioni koje treba poubijati zarad interesa herrenvolka Sola Scriptura.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Spremite se biće to još gore. Taman sam si rekao, dam si osvježavajuću i umirujuću večernju kupku, napravim pauzu od teme, upalim radio i sjednem u vodu a kad tamo neka bijesna češka feministka reži na spikerku, voditeljku kako se usudila onu Gretu osloviti kao Gretu Thunbergovu (ona je Greta Thunberg a ne nikakva Greta Thurnbergová - češki pravopis)! Treba što prije promjeniti gramatiku, žene se trebaju izboriti i za pravo govoriti i u muškom rodu - ja sam bio, radio, napravio i da imaju pravo nositi muška imena Savo, Stevo itd. Zašto bi samo muškarci imali pravo na sve to?! Otprilike takvi su najveći dočekivaći imigranata i njihovi branitelji. Sad je poslije gendera u sexualnom obrazovanju po  školama i istanbulske konvencije na redu i gender u pravopisu i gramatici!

https://rm.coe.int/1680464e6e

 

WWW.IDNES.CZ

Kanadská ropná spoleènost X-Site Energy Services èelí vlnì kritiky. Na sociální sítì se dostala karikatura dívky pøipomínající klimatickou aktivistku Gretu Thunbergovou. Její nahá silueta je...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Juanito рече

У Финској се 2018. ово десило: 

Još gore u Engleskoj u Roterdamu gde su u organizovanoj mreži maltene svi silovatelji dece pakistanski muslimani (43 od 45 osuđenih) a glavne mete su bile bele devojčice 11-15 godina. Policija i lokalni političari su decenijama zataškavali silovanja i zlostavljanja da ne bi izazvali rasne tenzije među stanovništvom a paravan su bile taksi kompanije koje su držali pakistanci.

https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

Roterdam nije bio jedini u kojem su postojale ovakve mreže u kojima su maltene po pravilu bili organizatori pakistanci:

See also[edit]

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Ја долазим из једне мале земље на Балкану, у којој има један храм, и већи, и лепши, и вреднији, и светији, од било ког вашег храма. Тај храм, се налази у српском граду Нишу, и зове се ЋЕЛЕ КУЛА. Тај храм, је сазидан од лобања и костију мог народа. Народа који пет векова стоји, као стамена брана Азијатском мору, на јужној капији Европе. А кад би све, лобање и кости, биле узидане, могао би се, подићи храм, триста метара висок, толико широк, и дугачак, и сваки Србин, би данас, могао подићи руку и показати. Ово је глава, мога деде, мога оца, мога брата, мога комшије, мога пријатеља, кума. Пет векова, Србија лобањама и костима својим, брани Европу, да би она живела срећно. Ми смо тупили, нашим костима, Турске сабље, и обарали дивље хорде, које су срљале као планински вихор на Европу. И то, не за једну деценију, нити за једно столеће, него за сва она столећа, која леже између Рафаела и Ширера. За сва она, бела и црвена столећа, у којима је Европа, вршила реформацију вере, реформацију науке, реформацију политике, реформацију рада, реформацију целокупног живота. Речју. Када је Европа, вршила смело кориговање, и Богова, и људи из прошлости, и када је пролазила кроз једно чистилиште, телесно и духовно. Ми смо, као стрпљиви робови, ми смо се клали са непријатељима њеним, бранећи улаз у то чистилиште. И другом речју. Док је Европа, постајала Европом, ми смо били ограда њена, жива и непробојна ограда, дивље трње око питоме руже. На Видовдан, 1389. године, Српски кнез Лазар, са својом храбром војском, стао је на Косову Пољу, на браник Хришћанске Европе, и дао живот, за одбрану Хришћанске културе. У то време, Срба је било колико и Енглеза. Данас их је, десет пута мање. 

Где су? Изгинули, бранећи Европу. 

Сада је време, да Европа Србији врати тај дуг."

Свети владика Николај Велимировић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Граница између Турске и Грчке... Диме децу - "гурају" им љути дим у нос, ударају их и трескају, а онда трче ка грчкој страни како би их медији снимили."

https://www.facebook.com/arsen.carkic

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I ovo, u vezi ovog gornjeg snimka...

...

"Profesore, kakve su Vaše prognoze? Šta je ovim ljudima krajnji cilj? Malo sam zbunjen, iskreno."

"Stvarno nisam pametan.
Maloprije čitam da su neke zemlje EU podigle vojsku i poslale poruku da za ulazak u zemlju imaju samo dvije opcije: pasoš ili metak.
Sa druge strane, dosta medija snimaju ovaj kolaps na Tursko-Grčkoj granici, u 90% slučajeva se
čuje urdu ili paštuni (koji ne govori niko u Siriji, već je to jezik Pakistana i Avganistana).
Kad vidim ovo na šta su sve spremni - tj da majci bukvalno otmu djecu iz naručja i sa tim bebama kao "zabrinuti roditelji" misle da će lakše preći granicu, dok žena samo što ne umre od plakanja, kontam - na šta su onda sve ti i takvi likovi spremni. Monstruozno.
Ono što znam jeste da Srbija, Makedonija i Bih nemaju apsolutno nikakve mjere zaštite državne granice (a ni građana).
Svjetski mediji daju procjene od oko 3 miliona Pakistanaca i Avganistanaca koji su od Erdogana dobili "zeleno svjetlo" da jurišaju dalje na EU.
Samo znam da su pred nama dani i mjeseci teškog ludila i anarhije kojekakvih vrsta."

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...