Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

dobro

jel ima neka riba za upoznavanje?

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Вукашин рече

Ово је вест од прошле године:

WWW.BLIC.RS

Svi budući prvaci moraće da prime vakcine pre polazak u školu, odnosno do 1. septembra, a potvrda o tome je obavezna, najavio je Mladen Šarčević, ministart prosvete, nauke i tehnološ�kog...

Министар је још тада претио одузимањем деце. Помиримо се да живимо у лудачком свету. Сва та прича о демократији и грађанским слободама је прича за будале. Треба бити мудар. Пасош ми је најмања брига, на крају не морам нигде  ни да путујем.

Ево приче од јуче.

Суседи.

Поента је у тржишту вакцинама и провери квалитета, не о томе да се не желе вакцинисати. Ова докторка је вакцинисали своје дете, па тек касније, након нус-појава истраживала.

Понављам:

НИСАМ ПРИТИВ ВАКЦИНАЦИЈЕ.

 

ЈЕСАМ ПРОТИВ МАЛВЕРЗАЦИЈЕ.

 

Наша деца су у питању, побогу, и све више лекара излази у јавнист. А ми... Ми се правимо да не видимо да је то тржиште одавно постало бизнис.

А верујући смо, као...

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, Pinocchio's Half Brother said:

Taj video će uskoro da se pojavi na svim YT kanalima zaverološke provenijencije. O čemu zapravo priča ovaj doca? Urotičari-neurotičari imaju običaj da sekcaju, lepe, prepravljaju i unakazuju YT uradke. Tuđe, naravno. Evo kratak izvod od tri-četiri minuta sa jednog sličnog kanala punog smeća:

 

Izvini, ali nisam razumela tvoj komentar. Da li je video koji sam ja postavila iseckan, lepljen i prepravljen?

Ako nije, možeš li njega stručno da komentarišeš i skreneš mi pažnju šta je sporno i netačno sa stručne strane?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Juanito рече

Правна држава у којој председникове одлуке суд оспорава и поништава То је то. За Чешку је очекивано да је има више него ми, али пре неки дан се слично десило и у Босни. Србија је анални отвор свемира...

НИНЕ: Протестантско-секташки запад је то што си написао а такви као ти што пљују по имену моје домовине су тарзанчићи што висе око запада.

 

Још једна епизода у серијалу  "Шта све можеш у Србији ако је мрзиш"

 

"... Всјакоје ниње житејскоје отложим попеченије ... "    "... Нека буде воља Твоја... "     Верујемо или не верујемо, питање је сад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Србољуб+ рече

Још једна епизода у серијалу  "Шта све можеш у Србији ако је мрзиш"

Ало, ко бре мрзи Србију?! За елементатрно писмене је контекст изјаве јасан - Србија је анални отвор свемира због овога што психо ради, а народ допушта. Ако мислите да је мржња то рећи, онда сте ви ти који мрзитте Србију и део сте проблема.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Juanito рече

Ало, ко бре мрзи Србију?! За елементатрно писмене је контекст изјаве јасан - Србија је анални отвор свемира због овога што психо ради, а народ допушта. Ако мислите да је мржња то рећи, онда сте ви ти који мрзитте Србију и део сте проблема.

Pretera ga ti sa ovom "metaforom

Jasno je šta hoćeš da kažeš

Ali vredja 

Jer nije cela Srbija "analni otvor" ako želiš bas taj ....izraz

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Драшко рече

Pretera ga ti sa ovom "metaforom

Jasno je šta hoćeš da kažeš

Ali vredja 

Jer nije cela Srbija "analni otvor" ako želiš bas taj ....izraz

 

Јао, јадни мали одрасли људи са повређеним осећањима јер неки тамо анонимус на интернету фрустриран због осећаја беспомоћности што му земља нестаје пред очима, па користи тешке речи иако је јасан контекст и јасна апстрактност метафоре. Ако се тако лако вређате, онда вероватно интернет није за вас, нарочито не јавне дискусије. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Juanito рече

Јао, јадни мали одрасли људи са повређеним осећањима јер неки тамо анонимус на интернету фрустриран због осећаја беспомоћности што ми земља нестаје пред оима, па користи тешке речи иако је јасан контекст и јасна апстрактност метафоре. Ако се тако лако вређате, онда вероватно интернет није за вас, нарочито не јавне дискусије. 

Super što si prihvatio kritiku ovako

Baš ono...

Neostrasceno 

Ne vidim razlog da ovako bezveze ragujes

Nisam te napao,  a nisam ni bio grub 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Драшко рече

Super što si prihvatio kritiku ovako

Baš ono...

Neostrasceno 

Ne vidim razlog da ovako bezveze ragujes

Nisam te napao,  a nisam ni bio grub 

Јесам ли ја рекао да нисам острашћен? Наравно да сам острашћен и страст је углавном бес. Не могу више да гледам лудака и његову банду шта раде и наравно да ћу користити разне изразе да ту фрустрацију избацим. Ваљда је јасно да нисам мислио да ”су сви у Србији анални отвор свемира”, али држава Србија јесте. Судије које му ћуте на кршење устава и закона јесу. Ови јадни и бедни лекарчићи који му климају главом и статирају му у позадини док он прича и не смеју да му кажу колико је по пензионере штетно то што их држи у затвору јесу. Полиција која бесомучно малтретира свој народ уместо да га штити јесте. И тако даље и томе слично. Али ако је ово моје толико увредљиво, ево ти једне филмске уместо тога:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Дејан рече

Pročitaj pravilnik pa ćeš videti, a u krajnjoj liniji rekao si da je vlast udarila u glavu, gde vlast udari u glavu pravilnici ne važe.

Sa pravilnikom i bez njega, mogao sam da sprovedem sankcije, razloga je bilo, no nebitno.

Nemoj sebi dozvoljavati da iz tvojih izjava ja moram da povezujem ono što je logično.

Ја нисам рекао да је теби власт ударила у главу већ да ваљда постоји правилник а да аршин не може бити слагање или неслагање са тобом.

Како ти то тумачиш је ствар духовног стања, као што си сам рекао.

Чак и да је то поента "ударање власти у главу", то можеш да схватиш као добронамерну критику.

Извини што сам те упоредио са комунистима и што сам ти рекао да водиш рачуна о својој породици. То свакако није било коректно од мене.

Надам се да сам заиста погрешио када сам те упоредио са комунистима, јер ако будеш вадио логичке закључке и повезивао и давао ми опомену због тога онда сам нажалост био у праву за поређење са комунистима.

Жив био.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Juče sam pomislila na film Human centipede. Čitala sam o filmu, nikad nisam imala stomak da ga odgledam...ali nekako ove "brižne mere zaštite" i mediji me podsećaju na taj film...nažalost, mi smo pri kraju stonoge.

Sadizam, nasilje, zatočeništvo...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Ја нисам рекао да је теби власт ударила у главу већ да ваљда постоји правилник а да аршин не може бити слагање или неслагање са тобом.

Како ти то тумачиш је ствар духовног стања, као што си сам рекао.

Чак и да је то поента "ударање власти у главу", то можеш да схватиш као добронамерну критику.

Извини што сам те упоредио са комунистима и што сам ти рекао да водиш рачуна о својој породици. То свакако није било коректно од мене.

Надам се да сам заиста погрешио када сам те упоредио са комунистима, јер ако будеш вадио логичке закључке и повезивао и давао ми опомену због тога онда сам нажалост био у праву за поређење са комунистима.

Жив био.

Ja sad ne znam o čemu ti pričaš, ko te je opomenuo, ko banovao?

Ja nisam!

Ja pričam onako kako znam i mislim, i šta je problem?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Justin Waters рече

Činjenica da se on kao teniser u vrlo ranoj fazi oglasio, govori da nije mislio samo na tu. 

Nekome je kontraverzna, meni nije već je nedovoljno poznata. Kontraverze su pravili oni što su izjavljivali da postoji samo na fejsbuku, da je 5G izaziva, da može da se liječi alkoholom i pijenjem mnogo vode ili da je običan grip. 

Baš taj promašaj oko vakcina sa svinjskim gripom pokazuje da je prerano bilo šta govoriti dok se još dodatno ne utvrdi priroda bolesti. Ovih dana se pojavljuju i nova otkrića da se pojavljuju krvni ugrušci kod nekih pacijenata što dodatno komplikuje liječenje. Također se uočava da ne izaziva klasičnu penuomoniju, jer klasična pneumonija je kada koncetričan dio pluća bude zahvaćen, a kod korone se proširi po kompletnim plućima. Zato su se respiratori vjerovatno pokazali u mnogo slučajeva bezpomoći jer pluća budu toliko zahvaćena da vjerovatno ni mašaina ne može dovoljno kiseonika obezbjediti. 

Krajnju riječ će dati struka, nit Novak Đoković ni nekakva SZO. SZO je nešto kao UN postoje, a i ne postoje birokratska organizacija u nekom pokušaju da internacionalmno poveže države radi saranje da određenom polju. 

Vidjeće se..ubrzo bi sve države trebalo krenuti i sa testiranjem na antitijela. Trba se utvrditi koliki je stvarni dio populacije bio zaražen, i koliko ih sad ima antitijela kako bi se predvidjelo koliki je imunitet krda. Jer po svemu sudeći za sad najsvježiji podaci pokazuju da treba 80% biti zaštićeno da virus ne bi mogao opstati. Onaj ko ima antitijela nema šta primati vakcinu, ali zato treba potvrda da ta antijela stvarno znače zaštitu. Mišljenja sam da u prvom talasu vakcinu trebaju primiti prvo oni najrizičniji, ako ne bude dovoljan broj ljudi otporan, da se one pojačju i onda oni koji nisu preležali trebaju je primiti kako bi se došli do tog procenta, a to znači da će ipak biti obavezna. 

 

Да кренем о подебљаног дела. То је говорила "струка" и власт.

Када неко тако омане са свињским грипом а истом сигурношћу иступа опет, ја му нећу веровати. 

Ко је струка? Има лекара који мисле потпуно дугачије од ове владајуће струке.

У сваком случају, не треба журити нигде. С обзиром да има доста манипулација и дезинформација свако инсистирање на обавезној вакцини сматрам за утеравање оваца у тор и неку врсту тоталитаризма и нисам за то.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Дејан рече

Ja sad ne znam o čemu ti pričaš, ko te je opomenuo, ko banovao?

Ja nisam!

Ja pričam onako kako znam i mislim, i šta je problem?

Ниси ме опоменуо ни бановао нити било ко други.. Није ништа проблем. Одговрио сам ти на товје писање. Могуће да задњи пасус у твом предходном обраћању нисам разумео добро.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...