Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

 

 

1634059365081.thumb.jpg.15688d3b2930bddc9598ce12e6d0087a.jpg

Rahmetli Lemmus Maximus kaže da je WEF country club :))

-----

P.S. nebitni su radnici u saobraćaju koji protestuju. Ako se ne vakcinišu lete sa posla. Ionako više nema dovoljno nafte za dosadašnje zaebancije. Otpuštaće ih još više zbog: nedostatka high EROI nafte i zbog razvoja AI i automatizacije.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Energetska kriza divlja.

Restrikcijama tokom Velikog reseta, globalisti nastoje da ublaže efekte iste.

Konačan cilj je digitalni gulag po uzoru na Kinu.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ivermektin ima dva problema u pogledu dokaza. Prvo, prvi put je predstavljen na osnovu studija od pre više od godinu dana koje su pokazale da ima aktivnost protiv SARS-CoV-2, virusa koji izaziva COVID-19, u ćelijskoj kulturi.
Nažalost, ono što je smanjilo prethodnu verodostojnost ivermektina je činjenica da je koncentracija potrebna za postizanje ove antivirusne aktivnosti in vitro mnogo puta veća od one koja se može postići u krvotoku normalnim doziranjem.
Svako ko se bavi istraživanjem razvoja lekova - ... a ovim još uvek prenamenjenim lekom! - zna da je ovo veliki problem za svaki lek koji istražitelj predloži da odnese na kliniku. U osnovi, da bi lek izgledao obećavajuće sa velikom verovatnoćom da deluje na životinjama (a zatim i na ljudima), kao i na ćelijskoj kulturi, njegova efikasna koncentracija ne može biti toliko visoka da se ne može postići u krvotoku čak ni sa visokim dozama.
Postoje povremeni izuzeci od ovog pravila, na primer kada se ispostavi da je mehanizam leka in vivo drugačiji od mehanizma primećenog u ćelijskoj kulturi, ali ivermektin nije jedan od njih."

https://www.facebook.com/groups/117202582284906/posts/857214404950383/

 

SCIENCEBASEDMEDICINE.ORG

Ivermectin is the new hydroxychloroquine, a drug repurposed for COVID-19 that almost certainly doesn't work but is still being touted as a "miracle cure" by quacks, grifters, and political...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Doza virusa pri zaražavanju utiče na kliničku sliku. Studija na 16 makaki majmuna. Čini se kao očigledno, ipak rezultati su novost u naucnom svetu. Ili što twiteras Dr Srđan Lukić @srdjl kaže: “Nije isto kada se zarazite sa maskom na licu kada dođete u kratki kontakt sa zaraženom osobom, u gradskom prevozu ili čekaonici npr. i kada satima sedite bez maski na nekoj slavi, svadbi, proslavi u zatvorenom, gde se peva i grli i ljubi...”

https://www.facebook.com/groups/117202582284906/posts/857099161628574/

 

WWW.NATURE.COM

A monkey challenge study shows that infections with a low virus dose can lead to asymptomatic COVID-19.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Potvrđena manipulacija: U 2020. godini postojale potvrde o smrti za tri puta veći broj umrlih od korone

Natalija Jovanović

12/10/2021

BIRN saznaje da su tokom prošle godine postojale uredno popunjene potvrde o smrti u kojima se kovid kao uzrok navodi u preko deset hiljada slučajeva, dok je zvanično saopštavan daleko manji broj - oko tri hiljade. Komisija za analizu smrtnih ishoda formirana je da bi se ova razlika zataškala, a ne objasnila

 

BIRN.RS

Broj umrlih od korone je čak tri puta veći u odnosu na podatke koji su zvanično objavljivani, a do danas nije odgovoreno zašto je taj broj umanjen.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tramvaj i vakcinacija mladih

"Prema CDC-ovom praćenju podataka o virusu COVID-19, u SAD je umrlo 650 dece i 3.643 odraslih uzrasta od 18 do 29 godina. Američka pedijatrijska akademija dodala je 185 smrtnih slučajeva ovom broju od 1. jula, uključujući mnoge tinejdžere koji su bili dovoljno stari da prime vakcinu (ali nisu)."
"Smrt od COVID-19 je gora od miokarditisa izazvanog vakcinom. Iako ovo izgleda kao nesporna izjava, inteligentni lekari sa prestižnih univerziteta napisali su članke u kojima se kaže da je poželjno mlade ljude ostaviti ranjivim na virus. Iako su neki lekari očigledno motivisani refleksnom kontradiktornošću i pojavljivanjem u medijima, sumnjam da je ovo gledište delimično objašnjeno načinom na koji percipiramo rizik, konkretno našom tendencijom da rizike propusta posmatramo drugačije od rizika činjenja. Drugim rečima, žalimo zbog štete koju aktivno nanosimo više nego što žalimo zbog veće štete koju pasivnošću ne uspevamo da sprečimo."
SCIENCEBASEDMEDICINE.ORG

The harms we cause often lead to more grief than the harms we fail to prevent. Is this why some doctors are willing to leave young people vulnerable to a deadly virus?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zašto je ovakva krv vakcinisanih?

Zašto naučni instituti ignorišu zahteve oštećenih?

Zašto neko drugo telo ne preduzima radnje kako bi se utvrdila istinitost ovih nalaza? Ukoliko neko podmeće lažne nalaze, mora biti krivično sankcionisan. Kako god da okreneš, jedino ignorisanje ne dolazi u obzir.

ODYSEE.COM

Like, subscribe, comment, and share with family and friends. Feel free to use any content on this channel however you want. Patent: Nano coronavirus recombinant vaccine taking graphene oxide as...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, fsa рече

"Ivermektin ima dva problema u pogledu dokaza. Prvo, prvi put je predstavljen na osnovu studija od pre više od godinu dana koje su pokazale da ima aktivnost protiv SARS-CoV-2, virusa koji izaziva COVID-19, u ćelijskoj kulturi.
Nažalost, ono što je smanjilo prethodnu verodostojnost ivermektina je činjenica da je koncentracija potrebna za postizanje ove antivirusne aktivnosti in vitro mnogo puta veća od one koja se može postići u krvotoku normalnim doziranjem.
Svako ko se bavi istraživanjem razvoja lekova - ... a ovim još uvek prenamenjenim lekom! - zna da je ovo veliki problem za svaki lek koji istražitelj predloži da odnese na kliniku. U osnovi, da bi lek izgledao obećavajuće sa velikom verovatnoćom da deluje na životinjama (a zatim i na ljudima), kao i na ćelijskoj kulturi, njegova efikasna koncentracija ne može biti toliko visoka da se ne može postići u krvotoku čak ni sa visokim dozama.
Postoje povremeni izuzeci od ovog pravila, na primer kada se ispostavi da je mehanizam leka in vivo drugačiji od mehanizma primećenog u ćelijskoj kulturi, ali ivermektin nije jedan od njih."

https://www.facebook.com/groups/117202582284906/posts/857214404950383/

 

SCIENCEBASEDMEDICINE.ORG

Ivermectin is the new hydroxychloroquine, a drug repurposed for COVID-19 that almost certainly doesn't work but is still being touted as a "miracle cure" by quacks, grifters, and political...

 

Ја искрено све више сумњам у ове приче о Ивермицину. Ево ти погледај ово. Мислим да је доспео на мету из политичких а не научних разлога (антиваксери га узимају доста) али изгледа да стварно постоји научна основа да ивермицитин помаже. Наравно није чудесни лек али ИЗГЛЕДА да има нека позитивна антивирална дејства која помажу и код ковида. 

овај човек никако није ни антиваксер, нити било шта слично.. 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Tumaralo. рече

 

 

1634059365081.thumb.jpg.15688d3b2930bddc9598ce12e6d0087a.jpg

Rahmetli Lemmus Maximus kaže da je WEF country club :))

-----

Jok, WEF je nevladina organizacija koja kontroliše ceo svet, zajedno sa laminatima, ljudima-gušterima i Atlantiđanima... reko neko na netu i tvoj rahmetli mozak naravno poverovao...

Samo im je kontrola nekad i negde apsolutna, a nekad i negde samo zabrane debilima da idu na Bajagin koncert... jer tako su u mogućnosti... :)

 

пре 7 часа, Tumaralo. рече

Ionako više nema dovoljno nafte za dosadašnje zaebancije.

Izvor: rekao mi neko na netu i ja poverovao, a taj neko mi pokazao i jedan rad u kojem ne piše da nema nafte, samo da nema jeftine nafte ali to je isto u mojoj bujnoj mašti pa nema veze...

 

пре 7 часа, Tumaralo. рече

Otpuštaće ih još više zbog: nedostatka high EROI nafte i zbog razvoja AI i automatizacije.

Imaćemo i leteće automobile... zbog razvoja tehnologije... i Atlantiđana... :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Zašto je ovakva krv vakcinisanih?

Zašto naučni instituti ignorišu zahteve oštećenih?

Zašto neko drugo telo ne preduzima radnje kako bi se utvrdila istinitost ovih nalaza? Ukoliko neko podmeće lažne nalaze, mora biti krivično sankcionisan. Kako god da okreneš, jedino ignorisanje ne dolazi u obzir.

ODYSEE.COM

Like, subscribe, comment, and share with family and friends. Feel free to use any content on this channel however you want. Patent: Nano coronavirus recombinant vaccine taking graphene oxide as...

 

Što me baš nešto čudi što pratiš naci kanale i veruješ im... :)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Avocado Lemmus Maximus
Ја: Lemmus Maximus

Заједно смо Lemmi Maximi

@Branka62 Lemma Maxima
@Paradoksologija Lemma Maxima

Заједно су Lemmae Maximae

Сви остали су обични мали Lemmi

:dedica:  :laie_14:

Линк

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог!

Опростите ако некоме буде проблем овај пост, али чињенице (на овом дијаграму) говоре више неко речи. За детаљније погледајте на сајту FLCCC

Праштајте

Марко

Screenshot_20211010-224251.thumb.png.2ca2686e30b564716d70def8d2323e05.png

Screenshot_20211010-224323.thumb.png.804ebdea490deb844291cc559ff0e09e.png

  • Не свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Tumaralo. рече

Još jedan dokaz da su vakcine buljašin.

image.thumb.png.1d52c305e37def83985bc65a44590628.png

Постоји јасна дистинкција између земаља које су имале успјешну вакцинацију и оне које су имале неуспјешну. Неуспјех вакцинације је обрнутно пропорционалан броју умрлих у задњих мјесец и по, релативно према популацији. Слична шема произилази и ако би поредили број нових случајева релативно према популацији у задњих мјесец и по, само би било која линија више испреплетена. 

Могу се ту још укључити и други фактори, неке земље имају бољу здравствену заштиту али је то мален фактор будући да је вакцинација углавном била успјешна у оним земљама које уједно имају и добру здравсвену његу. Неке земље имају мање тачне податке, и то је опет мален фактор јер управо такве земље уједно имају и лошу спроведбу вакцинације, а тим горе би биле на листи да се укључе тачнији подаци. 

Уопште нема дискусије да су вакцине ефективно и најбоље средство у сузбијању посљедица епидемије поред свих осталих мјера које се могу примјенити, али мотање чоколадица изгледа да је неодољив посао. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...