Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Pa nisam video dok ti nisi rekao o čemu je reč, mrtvi lemmuse.

Pa i kad sam rekao nisi video nego si krenuo da baljezgaš pile mamino pametno... ne znam što uopšte pokušavaš sa ovakvim glupostima da se izvadiš...

 

пре 2 часа, Tumaralo. рече

Nisam mogao ni da pretpostavim šta je tu "naci" osim "naci platforme" jer sve vreme osporavaš sve platforme koje nisu youtube između ostalog i zbog toga što tamo neki nacisti kače videose.

Naravno da nisi mogao da pretpostaviš ispravno kad su ti sve pretpostavke pogrešne... ono što je naročito problematično je što pogrešiš i onda nastaviš da baljezgaš kao da si bio u pravu... :D

 

пре 2 часа, Tumaralo. рече

I ovo je zadovoljavajući odgovor na moja pitanja:

"Zašto je ovakva krv vakcinisanih?

Zašto naučni instituti ignorišu zahteve oštećenih?

Zašto neko drugo telo ne preduzima radnje kako bi se utvrdila istinitost ovih nalaza? Ukoliko neko podmeće lažne nalaze, mora biti krivično sankcionisan. Kako god da okreneš, jedino ignorisanje ne dolazi u obzir."

Smatraš da si dao svoj odgovor na pitanje?

Da, to je zadovoljavajući odgovor... ili ako treba da ti nacrtam: verovatnoća da te neko loži ko majmuna na onom klipu je googol puta veća od verovatnoće da desetine hiljade laboratorija širom sveta nisu primetile da uzorci krvi kod vakcinisanih onako izgledaju ili da jesu primetile ali ih Atlantiđani sve drže pod kontrolom.

Ne znam odakle ti ideja da bi neko morao da bude krivično sankcionisan zato što loži mentole na društvenim mrežama? To funkcioniše samo u Kini... sa druge strane, sve laboratorija koja rade analize krvi i koje po tvojoj "teoriji" već neko vreme svim vakcinisanima daju lažne rezultate bi odgovarale i krivično i građanski...

Jel si sad skapirao odgovor?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мрмоти, да вам чико донесе бона слободно се јавите. Једна ова табла је 70 динара.

Нешто су оверлордови заказали у машинерији па им се "чудотворни" лијек против ковида купује на сваком кораку у многим земљама. 

IMG_20211014_120810.jpg

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Милошшш рече

Компилација ФБ скриншотова и "слободо"-мислећих интерпретација у режији мрмота? 12:smeha:

Како можеш уопште поставити линк за тако нешто, а да ико паметан то узме заозбиљно? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Justin Waters рече

Компилација ФБ скриншотова и "слободо"-мислећих интерпретација у режији мрмота? 12:smeha:

Како можеш уопште поставити линк за тако нешто, а да ико паметан то узме заозбиљно? 

Ne mora niko da uzima ako neće. 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Đavolji svetski poredak podrazumeva potpunu kontrolu, a plandemija je jedna od neophodnih stavki na tom putu, jer se preko straha ljudima nameće elektronski logor.

https://www.facebook.com/KraljevicMarkoIII/videos/1061663704569410

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Beograd pre dva dana...
....Narodna skupština....
❗❗ ....skup Nesvrstanih....malo su se opustili i opleli su jedno dobro KOLCE...!!!
❗ Tako treba.....idemooooooo....
...a ne tamo nekakve distance, maske i slično....
Gledaj narode....!!!!!
5 dana je to sve trajalo, za tih 5 dana radna vremena ugostiteljskih objekata su produžena....
 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Милошшш рече

Đavolji svetski poredak podrazumeva potpunu kontrolu, a plandemija je jedna od neophodnih stavki na tom putu, jer se preko straha ljudima nameće elektronski logor.

https://www.facebook.com/KraljevicMarkoIII/videos/1061663704569410

Можда је епидемија куроне била у Кини 2017, па су успјели да је сузбију, а онда дошла корона па нису успјели да је задрже. 

RUPOSTERS.RU

Пользователь Twitter под никнеймом @0XDEDBEEF показал на видео, как работает...

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Justin Waters рече

Можда је епидемија куроне била у Кини 2017, па су успјели да је сузбију, а онда дошла корона па нису успјели да је задрже. 

RUPOSTERS.RU

Пользователь Twitter под никнеймом @0XDEDBEEF показал на видео, как работает...

 

Justine, Justine..  Budi malo više Justin Popović, a malo manje Justin Bieber. :)))

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Милошшш рече

Justine, Justine..  Budi malo više Justin Popović, a malo manje Justin Bieber. :)))

Па јел нисам? Ава Јустин је био Истинољубац, и истинољубац. Све мале истине су садржане у великој Истини. 

Не можеш вјеровати у лажи и лажне информације и сматрати да Богу чиниш добро, поразмисли о томе. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čistačica u DZ i kovidu pozitivna posle 3 doze. 

Kolega mi priča da njegov prijatelj, koji je imao potvrdu o špricanju a nije mu ubrizgan sadržaj nego je prosut u lavabo, nije mogao da prođe granicu sa Švajcarskom, jer su ga skrenirali i rekli da nije "vakcinisan". 

Grafen oksid radi pos'o. :) 

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Justin Waters рече

Па јел нисам? Ава Јустин је био Истинољубац, и истинољубац. Све мале истине су садржане у великој Истини. 

Не можеш вјеровати у лажи и лажне информације и сматрати да Богу чиниш добро, поразмисли о томе. 

Pa jeste tako. Vidim da imaš dobru nameru, ali nešto ne ide.. :) 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...