Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 часа, Милошшш рече

Malopre mi žena dijabatičar kaže:  "Otkako sam primila kineske "vakcine" (dve doze,  primila među prvima kad je krenulo), nikako ne mogu da se oporavim i mnogo mi je teško." Ovaj slučaj neželjenog dejstva nije nigde prijavljen, a takvih je mnogo.  

Код мене су сви вакцинисани, што у мојој породици, жениној, братовој, сестриној и њеног мужа породици, друге сестре као и круг људи с којим радим....Цирка 30 особа. Напримало се свих вакцина осим Џ&Џ. Распон година је од 24 - 75. Кинеске вакцине су добили мој таста и ташта. Обоје имају дијабетес, ташта има болест бубрега 4 фаза, стенозу, гојазност, ране по ногама вјерованто од лоше циркулације. Имали су 0 симптома. Од ових осталих 28, 90% је имало 0 симптома. Остали су имали ништа нестандардно..углавном благе температуре и бол на мјесту убода када се рука миче. 

Досад сам само од мрмота слушао о људима који се распадају након вакцинације, отпада им коса, и удови, нос тамо, вамо ухо, бубрег замјени мјесто са јетром, а некоме су и крила почела расти, али углавном изгледа им је свима заједничко да су има дупе и мозак замјенули мјесто.  

Није уопште спорно да нус појаве постоје, и није спорно да постоје случајеви да су појединци искусили и теже симптоме, а забиљежене су и ријетки случајеви смртних исхода. Но све то у односу колики је број вакцина дат и колико је људи тиме спасило главу, ти су случајеви статистичка грешка, јер стање у реалности које наводим из личног искуства иде у прилог томе да мрмоти углавном измишљају и петљају, преувеличавају, фингирају, и спинују јавност кад могу и како могу. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Justin Waters рече

Досад сам само од мрмота слушао о људима који се распадају након вакцинације, отпада им коса, и удови, нос тамо, вамо ухо, бубрег замјени мјесто са јетром, а некоме су и крила почела расти, али углавном изгледа им је свима заједничко да су има дупе и мозак замјенули мјесто.  

Nisi pomenuo oči :)))

244395956_10159504630218695_298569702305

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Avocado рече

Izgleda da ti ne uviđaš da kad neko kritikuje strahovladu ljudi guštera i teror okruglozemljaša taj ne kritikuje pravi, postojeći totalitarizam nego kritikuje svoje tripove i fantazije... 


Заправо, тотално си омашио. Критикују прави тоталитаризам а објашњавају га глупим теоријама као што су "људи гуштери", јер не могу (или не разумеју, не прихватају) људску природу, да човек на позицији моћи увек гледа да се дограби још више моћи, нису му увек намере зле, нити је увек нека централна сила која га ка томе тера... 


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, fsa рече

Nema savršene vakcine niti savršenog leka, ali antivakseri namerno preuveličavaju opasnosti od njih a slepi su za nesumnjivu zaštitu koju vakcine pružaju. Npr. od preko 215 miliona vakcinisanih u SAD samo njih par hiljada imalo je miokarditis, ali su se većinom već oporavili i niko od njih nije umro. Da je tih 215 miliona ljudi bilo zaraženo kovidom bilo bi bar milion mrtvih. 

А да, миокардитис је изгледа математичка грешка, макар онај у канади о ком су причали.
 

WWW.KWQC.COM

A pre-print study from the University of Ottawa Heart Institute showing a rate of 1 out of 1,000 people developed heart inflammation, or myocarditis, after receiving the COVID-19...

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Božena рече

To je umrtvljeni virus, ne bi trebalo da je lose.,..

Ma mogu laminati i u njega da sunu otrove....

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Заправо, тотално си омашио. Критикују прави тоталитаризам а објашњавају га глупим теоријама као што су "људи гуштери", јер не могу (или не разумеју, не прихватају) људску природу, да човек на позицији моћи увек гледа да се дограби још више моћи, нису му увек намере зле, нити је увек нека централна сила која га ка томе тера...

Naravno... jer svi znamo da je pravi totalitarizam kad ti ne daju da odeš na Južni pol da ne bi otkrio ledene zidove koji sprečavaju okeane da iscure sa Zemljine ploče...  :)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

Naravno... jer svi znamo da je pravi totalitarizam kad ti ne daju da odeš na Južni pol da ne bi otkrio ledene zidove koji sprečavaju okeane da iscure sa Zemljine ploče...  :)

Не знам ко сте ви сви, али ја овде не видим авокада да прича о овоме: 
 

Пре сат времена, Tumaralo. рече

No jab no job. 

Pravo na rad samo ako primiš u sebe eksperimentalno đubre koje se nameće korupcijom i širenjem panike. 

Leming kaže "posle ovoga se vraćamo u normalu". 

 


Ти ваљда чекаш да буде социјално прихватљивије да се критикује то.... за сада скупљаш социјалне поене на критици теоретичара завере... 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@GeniusAtWork

Si pogledao od 01:27:00 nekih 15-20 minuta barem?

Da li sa lekarima koji su govorili deliš zabrinutost jer se ispostavilo da ima mnogo metala u tkivima vaxovanih dok ih nema u krvi nevaxovanih ili vaxovanih ne-kovid vaxovima?

Ili ti smatraš, onako odokativno, da ipak nema mnogo metala tj. da su u granicama normale pa ti je poverenje u vax nepokolebano te se nesmetano raduješ 3+ dozama?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Justin Waters рече

, а забиљежене су и ријетки случајеви смртних исхода.

Али ономе ко умре смртност је стопостотна!

Јел се сећаш како су између осталог и овом реченицом људи из "струке" одговарали на констатације о малој стопи смртности од ковида и бранили закључавање и све мере?

Због таквих "стручњака" људи немају поверења између осталог.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Trudnica iz Knjaževca, stara 20 godina, u četvrtom mesecu trudnoće preminula je noćas u 23.30 u UKC Niš, kažu u tom centru za N1. U pitanju je bila blizanačka trudnoća, a žena je preminula od posledica koronavirusa.

https://rs.n1info.com/vesti/preminula-dvadesetogodisnja-trudnica-u-nisu/

Троје умрло одједном. Да ли је морало то да се деси?

Бог да им душе прости.

  • Тужан 1

Блажени гладни и жедни правде, јер ће се наситити;

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...