Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 минута, Биљана рече

Je li ovo retoričko pitanje, ili šta!? :scratch_head: 
Nije ti jasno da kriminalci mogu sve što hoće i kako hoće i da nema pravne države. 

Не. Људи човек је сам себи дао за право да уведе полицијски час!!! Чекај има нас 6-7 милиона и ми слежемо раменима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

Не, озбиљно. Зар је могуће да нико не говори о томе да не може да се увде никакав полицијски час само јер то пар људи и председник желе? Правници, судије, било ко?

Брате, он није могао да уведе ни оно прво ванредно стање. Скупштина ниједног тренутка није била спречена да се састане, па да он и оне две сподобе прогласе ванредно стање. Како то да се та иста скупштина састала почетком маја под потпуно истим условима који су владали 15. марта?

Једноставно, ми немамо уопште државу. Човек је преузео све институције државе на себе и своју хунту.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Не. Људи човек је сам себи дао за право да уведе полицијски час!!! Чекај има нас 6-7 милиона и ми слежемо раменима.

Pa očigledno je da mu se može. Sve bitne institucije su pod njegovom vlašću i to je to. Jedino neki scenario kao u Rumuniji s kraja osamdesetih možda da riješi nešto, ali možda. 

  • Свиђа ми се 1

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, GeniusAtWork рече

Брате, он није могао да уведе ни оно прво ванредно стање. Скупштина ниједног тренутка није била спречена да се састане, па да он и оне две сподобе прогласе ванредно стање. Како то да се та иста скупштина састала почетком маја под потпуно истим условима који су владали 15. марта?

Једноставно, ми немамо уопште државу. Човек је преузео све институције државе на себе и своју хунту.

пре 16 минута, Вилер Текс рече

Не. Људи човек је сам себи дао за право да уведе полицијски час!!! Чекај има нас 6-7 милиона и ми слежемо раменима.

Sto da ne moze, stiti ljude od korone, evo vidis koliko naroda ovde gotivi kinu, on samo slusa njihove savete.... jos da krene da vari ljudima ulazna vrata da ne mogu da ih otvore. :D

Uostalom, zar ovo nije dobro? evo ovde imamo umanjeni broj mrtvih po 500 mrtvih dnevno, taj policijski cas je tu da nas spasi od korone.

evo braca kinezi 10 novih od korone a mi 50..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Justin Waters рече

I ovaj klovn se zarazio i dalje se izruguje kako mu nije ništa posebno, i nema upalu pluća (koja se dobija tek oko 7 - 10 dana ako se razvije) 

WWW.BBC.COM

The president, who has belittled the risks posed by the virus, took the...

 

Sto da se ne izruguje, verovatno mu nije nista i nece mu biti nista jer vecini ljudi ne bude nista.... covek lepo prica.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, fsa рече

@Justin Waters 

Konačno jedna lepa vest!

Kako brate jedna lepa, pa evo dobio si policijski cas... sad vise nece da bude tih 500 mrtvih od korone kako ima, radi se nesto da se spreci ta strasna stvar. Mislim, zar nam nije zemlja u opstem haosu, takve mere su neophodne za zemlje koje su u stanju kao sto je nasa.....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Вилер Текс рече

Не, озбиљно. Зар је могуће да нико не говори о томе да не може да се увде никакав полицијски час само јер то пар људи и председник желе? Правници, судије, било ко?

Друга ствар, нас воде из крајности у крајност. Од закључавања и претњи смрћу (биће пуна гробља рече једаред Председник) до давања зеленог светла за утакмице, тенсике турнире, концерте, ноћен клубове и опет до поновног закључавања.  Зар није могуће да се нађе нека средина која би се огледала у забрани масовних окупљања, ношењу маски и дистанци?! Овим темпом ће ствари бити само горе, како се мени чини.

Brate to je cilj i taktika. Znaci opusti mere skroz, da bi ovi koji kukaju na koronu krenuli da kukaju ovako generalno kako ce svi da pomremo i onda ne mogu da se bune kada im uvede mere... ispada "sta uveo sam i opet vam ne valja".

eto onomad za litrugiju isli snimci tviterom "vidi idiote hriscane pricescuju se u vreme korone, bice milion mrtvih" i onda kada  su uvedene mere bila je prica "to je zbog crkve, popova, i glupih vernika"

Sada je ista fora.... ja mislim da je utakmica namerno dozvoljena da bi se stvorila ova atmosfera straha. Jer je jedna od teorija za nesrecu u italiji - fudbalska utakmica, i to ovi sto se frche od korone dobro znaju.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, haveaniceday рече

Sto da se ne izruguje, verovatno mu nije nista i nece mu biti nista jer vecini ljudi ne bude nista.... covek lepo prica.

Zašto da se izruguje? Zašto moraš biti takav kreten, kada ljudi umiru? Ok ti si supermen tebi ne može biti ništa...ali to nije razlog da se rugaš jer je nepošteno prema ljudima koji se zaist pate i na kraju podlegnu. 

Samo nek se izruguje, ima još 10-tak dana do početka moguće upale pluća. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, haveaniceday рече

Fora sa tim epidemilolozima kao i sa svim drugim usko strucnim naucnicima jeste sto oni zive u svetu statistickih modela.Ja mislim da Kon svakako jeste veliki strucnjak, al badava kada mu je naucna disciplina losa, neprecizna i meka. 

Ovo uopste nema nikakve veze sa tim sto pricas. Taj klipeta je 2009. godine isto galamio kako ce da pomre milion ljudi u Srbiji od svinjskog gripa ako se ne ostane unutra, a onda se desi da je preminuo patrijarh Pavle, cca 700.000 ljudi ide ulicama jedni do drugih na toj sahrani, i - nista1.

Nakon toga, on i ekipa su narucili "vakcine", koje su, naravno, debelo placene. I onda posle bukne afera oko tih "vakcina" sirom Evrope (Poljska npr. nije kupila nijednu, Spanija od prvobitne kolicine uzela samo trecinu), i ispostavi se da to nisu nikakve vakcine nego neka razmucena voda, nesto tipa obicne infuzije. To nije moglo nikom nista da skodi, ali niji moglo ni da pomogne - ko god je to primio, nije dobio bas nikakvu zastitu.

I posle svega toga - 1) katastrofalnih i potpuno laznih procena, koje su ocigledno imale za cilj samo da se isprodaju "vakcine", kao i 2) afere oko same kupovine, taj i dalje sedi na slobodi i mlati kao obicna somina. Ostali iz ekipe koja je brljala oko tih "vakcina" tad su - gle cuda - odgovarali i zaglavili zatvor (koliko znam), a on je - gle cuda - ostao na slobodi, i opet sad trtlja gluposti. Taj ho`stapler treba da je iza resetaka, a ne da se trti po televiziji non-stop, i da pri tome mlatara kao posandrcao sasvim oprecne stvari.

...

april 2009. godine, sahrana patrijarha Pavla, neposredno nakon drKonjovih pretnji i nebuloza...

patrijarh-Pavle.jpg.d8982988b1f06a26eb09ac743c66e75d.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Juanito рече

Не знам ни што одговарам кад ти је ово већ познато, ал ево. Битно је за политику и одлуке о мерама и њиховој тежини. 

Ne bih rekao da je bitno ni za to... kod nas nije sigurno... te odluke zavise od interesa i kaprica jednog čoveka...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Вилер Текс 

Upali su u skupstinu, prvi put vidim da je neka odlucnost pokazana, i to je dobro.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...