Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

ау,ово је врло озбиљно,бачен сузавац...круже приче да су много збрисали из Србије,отац оног небојше и чеда нису болесни,факе...

  • Не свиђа ми се 1

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@haveaniceday 

Da pažljivije čitaš šta drugi pišu ne bi tako često dolazio u situaciju da se svađaš sam sa sobom.

Ako neko zaslužuje da na svojoj koži oseti kako to izgleda biti zaražen to je brazilski predsednik... i svi slični njemu! Vest da je dotični pozitivan na virus za mene je odlična, jer izgleda da je to jedini način da takvima poput njega dođe iz d..... u glavu. Žao mi je jedino tog naroda tamo koji nije umeo da izabere nekog normalnijeg i pametnijeg da upravlja državom i sada zbog toga strada.

Postaje smešno ovo tvoje pominjanje Kine u negativnom kontekstu na svakoj temi. 

Ja uopšte ne mislim da je kineska strategija najbolja i da je uvek i svuda lockdown neophodan, ali naš problem nije u tome. Lockdown smo preživeli, rezultati su bili tu, epidemija je manje-više bila stavljena pod kontrolu... ali nekome su izbori bili važniji od ljudskih života. Zbog izbora je bilo potrebno ubediti ovaj sluđeni narod da je opasnost prošla, pa su dali prostora egomanijaku Nestoroviću i sličnima da lupetaju i ponište sve ono oko čega su se zaista stručni ljudi trudili i što su do tada postigli. Dozvolili su masovna okupljanja, sportske događaje, proslave, predizborne skupove... sve samo da osuguraju vlast. Rezultat: pune bolnice i groblja... i opet karantin, policijski čas i sl.

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, obi-wan рече

@Вилер Текс 

Upali su u skupstinu, prvi put vidim da je neka odlucnost pokazana, i to je dobro.

Divbljastvo .... sta ocekivati od takvih ... Albanija, Srbija, Kosmetski albanci ...  to je nas nivo. Pristojni, obrazovani narodi koriste glavu i razumno se ponasaju ... A balkanci razvaljuju skupstinu ... sada jos da pokradu slike i fotelej i eto demokratije u Srbiji :)) :)) . 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Odahviing рече

Ovi što su izašli na ulice?

 

Gledam sada N1 i nova sajtovi ne rade. Ima li gde da se pročita/vidi?

Da. Snimak je trenutno bio u prekidu, ali su usli dok sam ja gledao, razvalili vrata.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bilbija рече

Divbljastvo .... sta ocekivati od takvih ... Albanija, Srbija, Kosmetski albanci ...  to je nas nivo. Pristojni, obrazovani narodi koriste glavu i razumno se ponasaju ... A balkanci razvaljuju skupstinu ... sada jos da pokradu slike i fotelej i eto demokratije u Srbiji :)) :)) . 

Smoran si brate. Iskoraci malo u zrelost.

  • Радостан 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, fsa рече

@haveaniceday 

Da pažljivije čitaš šta drugi pišu ne bi tako često dolazio u situaciju da se svađaš sam sa sobom.

Ako neko zaslužuje da na svojoj koži oseti kako to izgleda biti zaražen to je brazilski predsednik... i svi slični njemu! Vest da je dotični pozitivan na virus za mene je odlična, jer izgleda da je to jedini način da takvima poput njega dođe iz d..... u glavu. Žao mi je jedino tog naroda tamo koji nije umeo da izabere nekog normalnijeg i pametnijeg da upravlja državom i sada zbog toga strada.

Postaje smešno ovo tvoje pominjanje Kine u negativnom kontekstu na svakoj temi. 

Ja uopšte ne mislim da je kineska strategija najbolja i da je uvek i svuda lockdown neophodan, ali naš problem nije u tome. Lockdown smo preživeli, rezultati su bili tu, epidemija je manje-više bila stavljena pod kontrolu... ali nekome su izbori bili važniji od ljudskih života. Zbog izbora je bilo potrebno ubediti ovaj sluđeni narod da je opasnost prošla, pa su dali prostora egomanijaku Nestoroviću i sličnima da lupetaju i ponište sve ono oko čega su se zaista stručni ljudi trudili i što su do tada postigli. Dozvolili su masovna okupljanja, sportske događaje, proslave, predizborne skupove... sve samo da osuguraju vlast. Rezultat: pune bolnice i groblja... i opet karantin, policijski čas i sl.

 

 

 

Potpuno se slazem sa tobom.

Imam kolegu ovde kome je sesta obolela, dva meseca obostrana upala pluca, jedva prezivela... Drugi jedan se..e na sav glas kako je to sve zavera, izmisljeno a kuci nije isao dva-tri meseca za vreme najteze krize ( iz Hrvatske je ) a ece da ide kuci jer miu se cerka porodila pa da ne rizikuje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bilbija рече

Divbljastvo .... sta ocekivati od takvih ... Albanija, Srbija, Kosmetski albanci ...  to je nas nivo. Pristojni, obrazovani narodi koriste glavu i razumno se ponasaju ... A balkanci razvaljuju skupstinu ... sada jos da pokradu slike i fotelej i eto demokratije u Srbiji :)) :)) . 

Пази овог мамлаза,мрс !

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Juanito

@haveaniceday

JAVNO.RS

Samo nasilne smrti i udesi kod pozitivnih na virus ne ulaze u evidenciju zaraženih i umrlih od korone, krizni štab da objasni...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bilbija рече

A ti u bolnicu gde ima kovida ali povedi zenu i decu pa na delu pokaziu kako tu nema nicega ... Oca, majku, celu familiju povedi na izlet, izljiubite se dobro sa ekim "obolelim" pa onda kuciu na slavlje. Ja placam troskove puta ...

Kad budes dolazio ovde nekad, svrati na druzenje i na klopu.
Nadam se da ces u medjuvremenu da se otarasis ovog smesnog ponasanja.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bilbija рече

Gresis Zoske nije ti tata pisao post...pogresnnu osobu nazivas mamlazom...

Слушај,мени реци шта хошећ,а родитеље остави на миру,ретардирани сељачки гастабајтеру...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

Kad budes dolazio ovde nekad, svrati na druzenje i na klopu.
Nadam se da ces u medjuvremenu da se otarasis ovog smesnog ponasanja.

Sta je smesno poasanje? Kometarisaje i ismevanje ponasanja gomila kretena koja demonstrira zbog mera koje se uvode da bi se zaustavilo ponovno sirenje epidemije? Pa ti balvani na kojoj planeti zive. Neka ti mamlazi idu u Zagreb, Ljubljanu, Rima da demonstriraju ...poslali bi ih a lecenje, ali mentalno ..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Зосима рече

Слушај,мени реци шта хошећ,а родитеље остави на миру,ретардирани сељачки гастабајтеру...

Pa slutim da si od tate stekao te manire pa ti ne zameram.. sta ces, ne pada iver daleko od klade ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo je ozbiljno skroz...ovako je zadnji put bilo kada je padao Milošević...Suzavac, kamenice, bakllje, dimi se..policija drži ali nekako mi se čini da nisu u punoj snazi...biće svašta noćaš. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...